Tibinurk: Isal ja pojal oli ühine armuke

11.02.2018 22:40
Kristine Kaasonen
Kommentaarid
0
Foto:

Tibidel on uus aasta täie hooga käima läinud ja seiklusi sajab igalt rindelt. Mõned päevad tagasi põrkasin kokku vana klassiõega ja temal oli küll pommuudis rääkida.

Vanad ajad, uued ajad
Kooli ajal me lävisime üpris palju, aga ülikooli ajal sai temast paras maailmarändur ning suhtlus mitte ei katkenud, aga ilmselgelt jäi vähemaks. Mäletan ülikooli ajast mingit seika, kui ta sebis miski üksikisaga, kes kasvatas teismelist poissi, oli laste emast lahutatud ja nad üritasid oma asja käima saada. Mäletan isegi seda meest, sest mingil suvisel grillpeol olid nad koos. See suhe aga ikkagi väga ei toiminud ja nad läksid sõbralikult oma- teed. Mehest loomulikult ei teadnud ma enam midagi. Mehe laps oli sel ajal mingi viisteist-kuusteist äkki ja sõbrants poisiga ei kohtunud. Mehel oli veel kaks last: emale jäi tütar ja temale poeg peale lahutust. Ning nagu hiljem välja tuli, siis lapsed kandsid ema perekonnanime peale lahutust mingil põhjusel.
Nüüd on sõbrants siis maailma läbi rännanud ja taas kodumaal. Sügisel alustas tööd mainekas IT-ettevõttes. Seal siis oli teemaks läinud ühe noorema kolleegiga. Algas väikse süütu kontoriflirdiga ja siis ühel nädalavahetusel oli pidu poisi korteris lõppenud. Mäletan seda peojärgset sõbranna messi hästi, sest ta ilgelt põdes seda vanusevahet. Sest kutt on ikkagi 24 ja sõbrants 31. Rahustasin ta maha aga oli näha, et see teema ikka jäi teda kripeldama. Nüüd nad siis viisakalt öeldes on alla poole aasta juba kurameerinud ja sõbrants poisi juurde Mustamäel ka sisse kolinud. Šokk saabus aga aastavahetuspeol, kui kutt ütles, et tema isa liitub ka nende korteripeoga. Sõbrants oli veel jumalast ähmi täis, et issand jumal, asi on nüüd tõsine ja et teda tutvustatakse isale. Aastavahetuse pidu saabus ja saabus ka isa. Kramp ukse peal oli olnud korralik: uksel seis oma uue naisega seesama mees, kellega sõbrants ülikooli ajal oli sebinud ligi kaheksa aastat tagasi. Õhtu oli olnud kergelt öeldes piinlik mõlemale ,aga diskreetseks jäänud. Sõbrants pole isa enam näinud ja pärast aastavahetuspidu kolis ka välja. Kiiremas korras tahab ka töökohta vahetada. Nüüd mõlgutab mõtteid, et miski selgituse peaks ikka välja mõtlema oma endisele elukaaslasele. Nooh, isal ja pojal on sama maitse? Või teistpidi – Eesti on ikka väike.Vaadatud 2932 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi