Tibinurk: Kes maksab randevuu eest

23.12.2018 19:30
Kristine Kaasonen
Kommentaarid
4
Foto:

Pole midagi väärtuslikumat kui sõbrantsiga tööpäeva keskel koos lõunale komberdada. Unustada kolmekümneks minituks töö, nautida head menüüd ja lobiseda tüdrukute asju.

Eelmisel nädalal leppisime Tanjaga kokku ning lõunatasime üle pika aja koos. Suur oli aga minu üllatus, kui kohvikusse sisse astus pisarais sõbranna, kellest slaavi verele omases erutusseisundis ei saa mitte midagi aru.

Kõik uus on septembrikuus
Kaks klaasi valget veini ja hunnikuga pabersalvrätikuid hakkasin ma Tanjast ka lõpuks aru saama. Läbi algse tatilörina suutsin ma haarata vaid sõnapaare „see siga, minu raha ja ma enam ei jõua“. Peas mul juba ilmselt seos oli loodud, kuid ootasin ka tervikjuttu.
Septembris oli siis kallis sõbranna endale armukese leidnud ja terve sügise nüüd randevuutanud. Põgusalt sain aru, et olukord on üpris delikaatne ja keeruline, sest mees on täitsa pereinimene ja abielus. Nüüd on aga neil suur tüli majas, sest randevuutamise eest on maksnud kogu aeg Tanja, aga see väidetavalt ruineerib abielumehe egot kõvasti ja nüüd on tüli majas. Tanja aga kui noor, enesekindel ning kindlustatud naine võtaks seda omakorda solvanguna, kui mees peale randevuud raha laua peale paneks. Samas on aga seis selline, et kui kõne ehk siis võimalus tekib, peab majutusega tegelema Tanja ainuisikuliselt. Tanjal ise midagi maksmise vastu ei ole.

Kes siis ikkagi maksab?
Kui juba Tanja endast välja oli läinud, siis on selge, et tüli oli suur. Kuid kes siis ikkagi maksab? Ilmselt oleneb kõik kokkulepetest ja on selge, et neil kahel on see kokkuleppe lappes või sõlmimata ning nüüd käib tihe teineteise egode lihvimine. Lõpetasime lõuna siiski üpris lahtiselt ja teema üle oponeeritud ei saanudki. Tanja jättis lõpu veel eriti lahtiseks, lausudes, et kui mees ise nii väga maksta tahab, siis korraldagu ise kohtumine ja öelgu Tanjale aeg ja koht.
Muidugi siinkohal hoian sõbranna poole ja ka minule jääb arusaamatuks, kust kohast sellel mehel siis nüüd äkki ego tekkis? Iseenesest – kui randevuutamise maksmise eest nii kõvaks nurkade lihvimiseks on juba läinud, siis ehk ei olegi pelgalt pealiskaudse randevuutamisega tegemist.Vaadatud 1646 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Katti

Eriti ajuvaba tekst! Tekitan probleemi sellest, et keegi teine tahab ka vahepeal ka maksta???!!!???

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi