Tibinurk: Mees kinkis valed lilled ja sellest tekkis suur sõda

16.04.2017 18:15
Kristine Kaasonen
Kommentaarid
3
Foto:

Ma pole elu sees näinud naist, kes oleks talle kingitud lillede pärast nii endast välja läinud, aga nüüd naistepäeval nägin.

Tulbid vs roosid
Naistepäev möödus meil kontoris rahulikult või kui öelda, siis nagu igal aastal. Ülemus kostitas naiskolleege tavapäraste roosidega ning köögis oli tordinurk avatud. Hommikul väike viisakas kõne tordi lahti lõikamise juures ning päev loksus tavapärasesse rütmi. Lõuna ajal tuli aga sekretäri mees töö juurde ja tõi üle ukse soliidse tulbikimbu ja kommikarbi. Suudluste saatel anti need üle ja härra kiirustas tööle tagasi. Sekretär puhkus aga pisaratesse. Talle toodi valed lilled.
Tema lemmikud on ainult punased roosid ja just neid ta naistepäevaks oma mehelt ootaski. Sekretär oli lohutamatu ja ükskõik kuidas me üritasime, tema päev oli tulpide pärast rikutud ja suured pisarad voolasid. Oma pettumusest andis sekretär siiski ka sõnumi teel teada ja sellest tuli suur tekstisõda ja tegi vast asja hullemakski. Päeva lõpus jäeti tulbid koos kommikarbiga kontorisse.
Kas nüüd asi oli tõesti tulpides või selles, et eelmisel päeval olid nad lilledest rääkinud ja ilmselgelt teineteisest mööda rääkinud. Fakt on aga see, et kui midagi oodata ja täpselt seda ei saa, siis on see pettumus. Meest maksab küll kiita ponnistuse eest ent kui oodatakse roose, siis peaks neid ka kinkima. Žest oli iseenesest ilus aga kui mees oleks ette teadnud, kuidas need tulbid päeva rikuvad, siis kindlasti ei oleks ta tulpe toonud.Vaadatud 956 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Mõttetu eit

Kui naine lillede pärast joriseb pole see naine midagi väärt.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi