Tinder tõi kümne minutiga kuus sobivust

26.05.2019 20:25
Helen Mandel Illustreeriv foto
Kommentaarid
2
Foto:

Esmaspäevahommik tervelt kuue toreda neiuga, kes soovivad tuttavaks saada. Ei ole muinasjutt, selline vahva lugu juhtus ühe ­koolipoisiga.

Kui 17aastane Richard endale Tinderisse konto tegi, tundus talle esimese hooga, et ta ei meeldi eriti kellelegi.
Ometi oli ta end lausa kaks aastat vanemaks valetanud ning pilti erilise hoolega valinud. Lisatud aastate eesmärk oli rohkem “päris naistele” muljet avaldada, nagu noormees ise ütleb.

Tutvumine tüütas ruttu ära
Poiss tiksutas mitu kuud oma profiili, vahel tekkis ka mõni sobivus, kuid ühegi reaalse kohtinguni ta ei jõudnudki.
„Sain üsna ruttu aru, et tegelikult pole Tinder minu jaoks. Käin koolis ja elan üsna väikeses kohas, kust õhtul liikuma saamine oleks keerulisem. Kooli sõidutavad vanemad, aga ma ei saa ju paluda mind õhtul mõnele neiule külla sõidutada,” arutleb poiss.
„Ja pikk netis suhtlemine pole üldse minu teema, ma ei armasta pikalt kirjutada. Võiksin telefoniga või skaibiga helistada ja juttu rääkida, aga see vist pole eriti kuum pakkumine,” lisab ta.
Kuna praegune periood kulub peamiselt klassilõpetamise tähe all, pole Richardil Tinderi jaoks üldse aega olnud, nii et ta pole rakendust lahtigi teinud.

Varahommikune üllatus
Koolinädala alguse varahommik aga tõi koolipoisile suure üllatuse. Nimelt tegi ta unise peaga Tinder kogemata lahti ning – hoplaa! – tervelt kuus erinevat naist või neidu soovib temaga kiiremas korras tutvuda.
„Ausalt, mul oli korraks tunne, nagu ma oleks laps ja oleks jõulud,” muheleb Richard. „Kuus tutvujat. Kõik erinevad, kolm Tallinnast, kolm maakohatadest. Ja kõigi meelest olen mina kena, tore, huvitav ja mida kõike veel. Selline egobuust hommikul, kui tundus, et üldse ei viitsi tõusta ega kooli minna...!”
Tõsi küll, aega on Richardil endiselt väga vähe ning mis ta sülle sadanud õnnega peale hakkab, ei tea ta veel isegi.
„Aga tore on ikka! See tähendab, et alati on mõtet endale kuskile konto teha, sest kunagi ei või teada, kelle arvates sa tore oled,” arutleb ta.Vaadatud 1157 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Nüüd on võimalus kuut erinevat tibi keppida..

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi