Tinderist leitud naine kasutas meest spermadoonorina

13.05.2018 23:40
Harry Laurens
Kommentaarid
5
Foto:

Raul (35) on väga solvunud, sest naine, kellega tema suhet tahtis, jäi meelega rasedaks ega taha nüüd enam mehest midagi teada.

Kui tuntud automargi esinduses müügimehena töötav Raul oli pärast pikki kaaslaseotsinguid lõpuks Tinderi nimelisest tutvumisportaalist sobiva kaaslase leidnud, oli ta väga õnnelik.
“Kõik tundus hästi ja mul oli tunne, et mind ootab ees ilus elu, selline, millest ma olin alati unistanud. Reaalsus osutus siiski hoopis üheks kummalisemaks keerdkäiguks, mida keegi ei osanud kunagi arvata ja mis ei leia ilmselt nii pea lahendust,” jutustab segaduses mees.
Raul ja Ly „matchisid“ (sobitusid – toim.) juba esimesel päeval Tinderi nimelises suhtevõrgustikus, paar nädalat trükiti lühisõnumeid läbi portaali ning seejärel otsustas Raul Ly välja kutsuda. Ly oli juba varem märku andnud, et on valmis kohtuma, aga Raul ei tahtnud kiirustada.
Päriselu esmamulje oli samuti väga positiivne. Ly on Rauli sõnul selline hipsteri välimusega kontoriametnik, kõrgelt haritud, laia silmaringiga, hea muusikamaitse ja üldse väga toreda olemisega inimene. Vähemalt selline oli Rauli esmamulje.
Noored kohtusid mõned korrad veel ja varsti olid omavahel ka seksuaalsuhetes.

Suhe kohe klappis
Sedasi suheldi oma pool aastat, käidi väljas, üksteisel külas, suhe kohe klappis, meenutab Raul ja jätkab, et ta oli väga õnnelik ning tegi tasapisi juttu ka kokku kolimisest. Kuid Ly ütles kindlalt, et ei ole veel selliseks elukorralduseks kuidagi valmis.
Tagantjärele meenutab Raul, et naine ei lubanud mehel isegi püsivaid asju enda juurde tuua. “Ma pidin alati spordikotiga nii-öelda reisima. Möödusid veel mõned kuud ja Ly tegi ettepaneku kondoomist loobuda, et ta hakkab edaspidi võtma beebipille. Enne saatis mind muidugi meestearsti vastuvõtule, et veenduda, et mul mõnda varjatud suguhaigust ei ole, kõik tundus igati õiglane ja ma olin selle kõige nõus,” meenutab Raul.
Möödusid mõned kuud ja Raul hakkas tundma, et Ly jääb kuidagi kaugeks ja võõraks. “Ma pidin alati ise temaga ühendust võtma ja lausa külla pressima ennast. Kui ma juttu tegin, siis kõlasid vabandused, et anna mulle rohkem ruumi ja ma vajan aega iseendale. Lõpuks ütles, et tal ei olegi aega seksida, kuna nii palju tööd pidi olema. Nädalas on üks vaba päev tal ja selle võtab ta iseendale. Sain aru, et midagi on mäda, muidugi kahtlustasin ma teist meest ja nõudsin aru,” jutustab Raul.
Ly aruandmise eest ei põgenenud. Teist meest ei olnud. Ly ootas Raulilt last.

Õnn ja mure käsikäes
“Olin õnnest pöörane,” tunnistab Raul. Õnnetunne oli aga siiski varjudega – meest tegi väga murelikuks Ly suhtumine.
“Küsisin, et kas ta ei olegi õnnelik ja ega ta lapsest loobuda ei taha ometi, sest sellega ma poleks nõus olnud. Ly oli külm nagu lumekuninganna ja ütles, et kohtume ühes vaiksemas kohvikus ja ta räägib mulle kõik ära.
Ma ei osanud midagi arvata, olin hirmust kaame, aga seda, mida Ly rääkis mulle, see lõi mind sõna otseses mõttes pahviks, kahjuks ei märganud ma seda kõike lindistada, et seda hiljem kohtus enda huvides kasutada,” ohkab mees.Naine otsis vaid geene
“Ly jutt oli lühike ja konkreetne, ta polnudki justkui sama inimene enam,” meenutab Raul “lumekuningannast “ Ly juttu.
Nimelt otsiski naine heade geenidega spermadoonorit, et eostada laps ja teda üksikemana kasvatada, sest tema ei vaja enda kõrvale ühtegi meest.
Eestis on võimalik emaks saada ka arstide ja doonorsperma abiga, aga labori poole ei tahtnud naine pöörduda, sest sealt ei tea, millise inimesega sa reaalselt lapse saad.
Kui õpid inimest tundma, siis näed, kellega tegu ja kas ta sobiks lapse isaks, põhjendas Ly Raulile.
“Tal on minule ainult üks nõudmine... Ta ei soovinud minult mitte mingisugust rahalist sekkumist, soovis ainult seda, et me mitte kunagi rohkem ei kohtuks, sest minu töö on tehtud. Pakkus, et võime ka vastava paberi ametlikult kinnitada,” ohkab mees.

Mees kaalub kohtusse pöördumist
Raul pole toimuvaga nõus ja ähvardab tulevikus kohtusse pöörduda veel sündimata lapse hooldusõiguse saamiseks, sest tema psüühika sellist asja vastu ei peaks, et kusagil on laps, kelle kasvatamisest ta osa ei saa.
Ly hoiatas jällegi Rauli, et kui ta üritab teda kuidagi kohtuga mõjutada, siis teeb ta mehe elu selles osas põrguks, et taotleb ametlikult ise täielikku hooldusõigust ja lisaks nõuab sel juhul ka elatist.
Ly usub Rauli arvates, et kõik lastekaitseametnikud ja kohtunikud on alati emade poolt ja meestel eriti võimalusi selles osas ei ole. “Meeste töö on eostada ja vajadusel raha maksta, kui muidu ei sobi,” kirub mees.
Tänaseks päevaks on laps sündinud. Kohtusse ei ole noored veel pöördunud, aga last oma silmaga Raul samuti ei ole näinud.
Mis tulevik toob, seda näitavad võib-olla siiski kohtuveskid, sest Rauli sõnul kumbki osapool alla anda ei kavatse.

Vaadatud 2260 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
wuufer

Ma tean mehi, kes heameelega on valmis naistele sel moel jobidoonoriks hakkama. Neil sõbradki sellised, kelle arvates on sohilaste hulk mehelikkuse taseme näitaja... kamba kõige kõvemal sägal on 14 last üle riigi laiali, kogu punt jumaldab teda, kõik tahavad talle järgi jõuda...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi