Tuli välja, et suurus siiski loeb...

24.09.2017 11:35
Kertu Kadakas
Kommentaarid
6
Foto:

Öeldakse küll, et õnnelikus voodielus suurus ei loe, et loevad oskused, kuid siiski, siiski... See juhtum räägib naisest, kes valis meest riista suuruse järgi.

Tutvumisagentuurides on tavaline, et otsitakse kaaslast nii isikuomaduste kui ka väliste parameetrite järgi. Kellele meeldivad saledad, kellele jälle volüümikamad või lausa matsakad maanaised. Mõnele naisele meeldivad pruunisilmsed pikad ja sportlikud mehed, teisele sobib aga kiilaspäine ja õllekõhuga, aga samas tark mees küll.

Kohtumine ilusa romantikuga
Maarja oli vallalise- ehk siis üksikuelu nautinud juba mitu aastat ja ihkas enda kõrvale toredat kaaslast.
Esialgu olid ta ootused suured, ta tahtis välimuselt peaaegu Brad Pitti või vähemasti Bruce Willist, kuid ajapikku pani ta välistele väärtustele vähem rõhku kui iseloomule ja käitumisele.
Ühel õhtul kohvikus Maarjat kohates sain ma kohe aru, et sõbranna elus on midagi toimumas. Ta säras ja õitses nagu vast abiellunu. Uurisin, et mis teeb Maarja meele rõõmsaks ja sain teada, et ta on tõepoolest armunud.
Maarja kirjeldas meest ülivõrdes. Tema jaoks oli kõik paigas. Maarjale meeldisid sinised silmad ja mehel olid just sellised siirad taevasinised silmad, millesse võis uppuda. Mees oli tõeline romantik, ta kinkis lilli, kutsus pikkadele jalutuskäikudele ja korjas maast südamekujulisi kivikesi ning hoidis naisel alati käest.
Maarja oli väga õnnelik. Rõõmustasin sõbranna üle, et too oli lõpuks leidnud selle elu armastuse, mida ta nii kaua ihkas. Tema eelmine elukaaslane oli olnudtõeline mölakas, kes elas naise kulul, pettis ja mängis Maarja närvidel, manipuleerides tema ja lastega.

Esimene samm naiselt
Maarja rääkis, et oli uue kaaslasega tutvunud kolm kuud tagasi ja nende kinoskäigud ning rannas patseerimised lõppesid alati kirglike suudlustega autos, kuid kaugemale nad jõudnud ei olnud. Maarja ütles, et talle meeldib see, et suhtes liigutakse edasi aeglaselt ja kohe ei pea voodisse tormama, kuid ta küsis minult, et kas see nagu natuke kahtlane ei ole, sest muidu on mehed ikka äkilisemad selliste ettepanekute tegemisel.
Ma rahustasin naist ja ütlesin, et ju tal on selleks põhjust. Võib-olla ongi härra viisakas ja tahab naist kõigepealt tundma õppida.
Soovitasin Maarjal ise ettepanek teha, kui tunneb, et ta tahaks juba kallimaga voodisse hüpata. Juba järgmisel päeval Maarja helistas ja ütles, et elab nüüd Markuse juures. Mees oli ta lõpuks oma voodisse lasknud ja mitte ainult magamistuppa, vaid pakkunud talle oma kätt ja südant. Maarja kinnitas, et nad on koos olles kõige õnnelikumad inimesed maailmas.
Soovisin talle õnne ja tõesti rõõmustasin tema üle. Kui ma polnud kuulnud Maarjast juba mitu kuud, helistasin lõpuks sõbrannale, et uurida, kuhu ta kadunud on ja viskasin nalja, et armunud turteltuvil pole enam sõbrannade jaoks aega. Maarja aga pakkus kohe, et kohtume ja tahtis minuga kangesti rääkida.Suur seksimure
Naine oli silmnähtavalt murelik ega olnud enam selline, nagu paar kuud tagasi, kui ta oma uuest kaaslasest õhinal rääkis ja nende esimesest ühiselt veedetud ööst unistas.
Uurisin, et mis lahti ja mu üllatuseks prahvatas Maarja häbenemata ja ilma igasuguse diskreetsuseta välja, et ta peab vist mehe maha jätma, sest tollel on till liiga väike.
„Kas sa siis esimesel korral selles aru ei saanud või mõtlesid, et see kasvab suuremaks?“ pärisin mina ja küsisin, et miks ometi tegi ta oma elu nii keeruliseks ja kolis mehega kokku.
Minu üllatust nähes selgitas Maarja, et ta oli ju armunud. Aga nüüd, kus nad on juba mõnda aega koos olnud, mõistab ta, et seks ei ole see, mida ta oli oodanud ja ega see ilmselt paremaks ei lähe.
Ta oli õnnetu ja kirjeldas detailselt, kuidas vaene mees proovis nii ja naapidi, aga ei miskit, Maarjat ta rahuldada ei suutnud. „Päriselt ka, ta riist on tõesti väike. Ma ei tunne temaga seksides mitte midagi,“ ütles Maarja, nutuvõru ümber suu. „Mida ma nüüd teen? Ma ei taha teda ju elu aeg petma ka hakata ja pealegi ei oska ma seda nüüd kuidagi teemaks võtta.“

Kuidas viisakalt lahku minna?
Ma uurisin ääri-veeri, et kuidas ta kavatseb asja lahendada ja Maarja kostis seepeale: „Ma ei tea, ma olen nii armunud, aga samas...no seks ei ole üldse see, mida ootasin. Eks ma leian mingi põhjuse või tekitan tühjast tüli et lahku minna. Järgmine kord olen targem, panen esmakohtumisel kohe kogemata käe püksi.“
Maarja ja Markus läksidki lahku. Tüli polnud vaja kaua oodata, rahuldamata naine leidis sada põhjust, mille üle viriseda ja korraldas tühjast tüli ja suure draama ning lahkus nuttes. Mehe korduvatele kõnedele ta lihtsalt enam ei vastanud. Kuidas sa selgitad, et ei taha leppida ja tagasi tulla, sest kaaslase till on liiga väike.

 

Vaadatud 3165 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
oo jee

Lükkad sellise riista juurikani sisse,mõnu missugune.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi