Tuntud saatejuht pilastab poisse

21.08.2016 22:45
Ivo Rande
Kommentaarid
8
Foto:

Tuttava näo ja lobeda jutu taga varjab end südametu seksuaalmonstrum, jagab kogemust teismeline Matthias.

"Mu sõbral on iha.ee-s konto. See koletis kirjutas minu sõbra tuttavale. Ütles, et kui too temaga seksima ei lähe, siis hävitab tema elu – temal olla tutvusi kõikjal ja ta ei jäävat iialgi vahele. Noor hetero-poiss läkski hirmunult kohale," kirjeldab Matthias ühe tuntud tegelase igapäevaseid tegemisi internetis.
Tegelikult pole see esimene kord, kui minu poole pöördutakse ühe või teise avaliku elu tegelase eraeluliste toimetamiste pärast. Põhjuseid pole vaja otsida kaugelt, kuid kõigi osapoolte elu, tervise ja eraelu kaitse huvides on antud loos isikute nimed muudetud, kuigi toimetusele teada.

Pole vahet, kas gei või hetero
"Teadmiseks niipalju, et see pervert on oma eraelus vaid südametu seksmonstrum. Avalik saladus, et "härra" istub pea 24 tundi erinevates seksisaitides ja landib endale hetero-poisse stiilis a´ la “kas tuleksid minu juurde, sul on nii huvitav nägu?" või kasutab otsest taktikat nagu "tule jooma!" või "palju kepp maksab?" Tema voodist käib igapäevaselt läbi enamuses tänavapoistest, narkomaanidest, eksvangidest ja prostituutidest. Kusjuures mitte kõigiga neist ei harrastata turvaseksi. Heterod valib ta seetõttu, et nad on tema jaoks nagu saaklooma jahtimine, kelle kättesaamisest (keppimisest) saab oma meeletule egole leeki juurde. Loomulikult on ka teada lood, kus poisse on korgi- ehk vägistamisjoogiga uimastatud, salajastest filmimistest seksi ajal, perverssused jne, jne, jne.
Enamus Eesti geidest teab neid lugusid erinevate poiste tunnistustest või omal nahal läbielatuna. Seda inimest põlatakse siiralt ja põhjendatult," kirjutab mulle Matthias, keda tuntud persoon kasutas ära, kui noormees oli vaid 15-aastane.
Olen Mathiasega kirjavahetuses olnud aastaid. Tema juhtnöörid on viinud mind kümnete samalaadsete juhtumiteni.
Veigo: "Tutvusin temaga iha.ee-s, aga samal ajal tuli välja, et suhtlesime ka rate-s. Lolli peaga läksin 17-aastaselt tema juurde. Hiljem üks trepikojas elav inimene mainis, et iga päev käib selle koletise juurest läbi üks kuni kolm poissi. Enamus sellised õnnetukesed ja rääbakad, kes teevad seda vaid raha nimel. Kuid seni, kuni keegi alaealine kaebust ei esita, polegi kuritegu... Samas moraalselt hävitava hinnangu võime me selle õõvastava inimese tegevusele siiski anda, sest see on kestnud väidetavalt üle kolmekümne aasta ja sellest teatakse avalikult, kuid kõik on maha vaikitud. Ta ähvardab kõiki. Lausa mõrvaga on ähvardanud."

„Naine ei saanud tulla!”
Oma hiljutist kogemust jagab Sander, kellele hakkas huvi pakkuma grupiseks. Temaga võttis koheselt ühendust iha.ee-s kasutaja nimega zanka, kellel olevat kena naine ja ise samuti olevat tegemist meeldiva meesterahvaga. Reaalsuses ootas Sanderit aga ees hoopis midagi muud.
"Kui ma uksele ilmusin, tundsin kohe ära, kellega tegemist. Tegelikult juba pilte sellel saidil vaadates aimasin, et võib-olla see on tema. Ta on lihtsalt kaval, et pole veel pedofiiliaga vahele jäänud. See ongi siis nüüd tema viimane trikk. Otsib endale värsket liha, valetades end paariks, et tal olla ilus naine ka, et hetero-poiss tuleks grupikale ja siis, kui ohver kohal, vabandab, et naine ei saanud tulla jne.
OK, mõtlesin siis, et ootame ta naise ära. Ta tõi kokteile. Mul hakkas pea ringi käima ja avastasin end alles hommikul selle mehe voodist. Mingit naist polnud, kuid mina olin ilmselgelt pilastatud. Kellele ma sellest räägin? Politseisse ei julge minna! Ta ähvardas mind, kui uksest välja läksin. Häbi tõttu loomulikult rääkida ei julge. Mind kasutati lihtsalt ära. Naiivne ja 16-aastane, nagu ma olen!"
Külastades peale mitmeid vestlusi linki, mille vestluspartnerid mulle on saatnud, tunnen ära piltidelt ühe avaliku elu tegelase, kuigi fotod on umbes 15 aastat vanad ning märkimisväärselt töödeldud. Mõistagi on igal pildil persooni nägu enam-vähem varjatud, kuid hoolikal piltide võrdlusel leiab ühiseid tunnusjooni: soeng, kõrvad, näojooned, pikkus.
Kasutaja nimega zanka kirjutab tõepoolest, et tal on partner ning nad on huvitatud grupiseksist. Ennast nimetab ta biseksuaalseks. Lisaks tsiteerib tuntud avaliku elu tegelane Shakespeare´i, süüdistades maailma selles, et teda põlatakse. Kõige krooniks leiab tema leheküljelt Eesti Vabariigi Põhiseaduse katkendeid, mida vägagi omaloominguliselt tõlgendab, justkui õigustades sellega tegusid, mida oma elus korda saadab.
Zanka: "Kui loete siin mõne hullu hinnanguid minu kohta, siis küsige endalt, mis motiveerib kedagi niimoodi "kätte maksma”.” Ja oletegi sammu tõele lähemal."

„Nagunii suren varsti maha!”
Väga enesekindel iha.ee kontoomanik on enesetutvustuses ilmselgelt kibestunud loomusega, väljendades seda iga oma mõtte ja sõnaga. Tähelepanelik meedia jälgija on kindlasti seda täheldanud nii mitmeski tema juhitavas saates, kus teda võib kohata.
Niisiis küsin ühelt noormehelt, kas ta tõesti ei kahtlustanud hetkekski, et tegemist võiks olla teatud isikuga ning millise fiaskoga see kõik võib lõppeda? Noormees, kes olukorrast räägib, on ise kohutavas seisus – tal on HI-viirus ning ta on süstiv narkomaan.
Ain: "Ta oli enne juba kole, aga nüüd... Nüüd on ta suhteliselt veel koledam jah. Juuksed... Kogu see jube näolapp, pealagi, millel kaks karva kolmes reas, aga endiselt meeletu ülbus, piiritu ego ja muidugi kiimasus endiselt suured. Samas, minul on savi, mul on HIV ja paljud teavad seda, mistõttu mul pole kerge endale partnereid leida, sest igasugune info homoringkonnas Tallinnas levib nagu kulutuli. Mind huvitab ainult see, et ta mulle pappi maksab. Tõsi, ta maksab heal juhul 30 eurot, aga sellest piisab. Ega seegi tema taskust tule. Tal endal pole ju tegelikult mitte midagi. Me teame kõik, kellele see "tema" vara kuulub tegelikult. Mul rikkad vanemad, mina saan hakkama, aga koos temaga paneme antsu (amfetamiin - R.K). Süstime jalgadesse, sest neid süstimiskohti pole näha. Las filmib, pildistab, las teeb, mis tahab, mul savi. Ma olen 26-aastane, juba kümme aastat HIV-positiivne, nagunii suren varsti maha. Ma tahan lõpuni elu nautida ja kui see loll on nõus maksma, siis andku aga pihta!"Vaadatud 11195 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Arc

Elvo Timm. Selliste lugudega meenub kuidas ähvardati Männiku karjääri visata kui pepsi ette ei keera. Hea et kinni kukkusid, maine tõe leidis ja see faking Maksim, kes "sutenööriks" oli(ma tunnen turvafirma juhti, saad minu kaudu tööle, lähme vestleme temaga) üledoosiga otsa leidis, mida lahke Ekspress(mille omaniku Hass Luigega ja mardisaluga Emmiga Elvo enda sõnutsi mõnusalt enne möllanud) ei varjanud.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi