Tutvumine seksikal saidil

19.06.2022 23:30
Margaret Tiitus Illustreeriv foto
Kommentaarid
3
Foto:

Tutvumisportaalis võib saada kiiret seksi ja selle eest raha. Armastust ja sõprust kohtab harvem. Aga välistatud pole needki.

On reede õhtu. Viimased kuldsed jaanieelsed päikesekiired on Tallinna linnast kadunud. Valge suveöö võtab maad. Noored ja hingelt värsked suunduvad vanalinna lokaalidesse joobunud õnne otsima. Vanemad inimesed aga oma sooja kodu rüppe. On töönädala viimane päev ning ees ootavad kaks puhkehetki täis päeva.
Kuigi vanalinn ja kesklinn kihavad ööelust ja peomelust, valitseb äärelinnas üldiselt kurjakuulutav vaikus. Sajad linlased istuvad kodus raalide taga ja otsivad seiklusi – seksi võõraga. Kell on tund enne südaööd.

Postkast ummistub 10 minutiga
Alustame eksperimendiga. Otsime välja juba nimepoolest seksuaalse portaali Iha.ee ning alustame aliase profiili loomisega. Kasutajaks saamiseks tuleb täita ankeet, mis jääb kõigile külastajatele nähtavaks ning milles küsitakse välimuse, hobide ja seksuaalsuse kohta. Küsimusi on palju ning põhjalikuks vastamiseks kulub paarkümmend minutit. Meie „õnneotsijaks“ saab 41-aastane naine, kes on volüümikas ning otsib sõpru ning seiklusi. Otseselt seksile me oma profiilis ei rõhu ning koostame selle pigem tagasihoidliku.
Kell 23.20 võime lugeda kasutaja avatuks. Kuid, oh üllatust! Juba on postkast kiimlevate meeste kirjadega ummistatud.
Ei lähe kaua, kui soovitakse kuulda ka seiklusi otsiva naise häält. Teeme ka Skype ja ostame kõnekaardi ning lähebki suhtluseks.
Pakkumisi tuleb igasuguseid. Luban, et parima pakkumise valin välja ja kohtun reaalselt, mitte ainult virtuaalselt.

Kalevipojad kohtuvad
Pakutaksegi esmalt raha. Kõige odavamalt tahab osta mind rekkamees, kes on teel Tallinna poole ja chatib siis ilmselt autoroolis ning pakub 25 eurot kähkuka eest.
Teine pakkumine tuleb nn Kalevipojalt, kes helistab Soome laevalt ja pakub 45 eurot kohtumise eest.
Mingi mees pakub veebiseksi ja mingi sadomaso mänge, üks tahab mulle orjaks hakata ning üks mees on väga erutatud pimekohtingu mõttest, kus hotelli saabudes kumbki silmaklappe enne ihulisi naudinguid ära ei võta.
Kõige kummalisem pakkumine tuleb aga mehelt, keda erutab, kui tema riista tikkudega põletatakse. Ta on selle tegevuse eest isegi nõus raha maksma.
See skaala, mida sel saidil näha võis, oli väga lai. Minu kogemus näitas, et peamiselt otsivad seksi noored mehed, kes tahavad vanemat naist ning abielumehed, kes soovivad kodusele rutiinile vaheldust. Armastust ja abielu sellelt lehelt ei oodata.

Tahavad rasestada
Mina ise väga ei kipu sel tutvumislehel enam seiklema, aga teiste seiklusi on tore kuulda. Mul on siiani (kolm kuud peale eksperimenti) jäänud mõned kirjasõbrad, kellega Skypes aeg-ajalt jutustame ja eluseiklusi jagame. Enamikega ei olnud isegi kirjasõprust võimalik pidada, sest nad lihtsalt ei osanud kirjutada, vaid saatsid suht otsekoheseid ja üheseltmõistetavaid emotikone.
Mulle ei paku pinget suhelda mehega, kes kirjutab aru saadav lahku ja varjant, aga sekskohtumiselt teab küll, mida oodata.
Üks mu kirjasõber rääkis, et tema on kohtunud ka väga erinevate naistega. Peamiselt ootavad naised kas raha või rasestamist.
Tegin siis ka proovi ja panin kuulutuse: kohustustevaba seks. Kas keegi sooviks mind rasestada? Ja teate, 200 kirja tuli selle kuulutuse peale.
Kui ma kirjutasin, et sekskohtun kolm korda nädalas, tuli samuti 100 kirja.
Samas, kui otsisin kena, truud ja hoolitsevat meest, mitte seksi, sain sõimukirja: Kas oled mingi värdjas? Mida sa otsid siia lehele, kui nikku ei taha!
Nii et internetitutvuseks tasub valida sait vastavalt tutvumise eesmärgile. Õnneks ei ole kõik nii kummalised kohad ja sellest suurest ning kirjust seltskonnast võib ka häid ja toredaid inimesi leida, kellega ollakse koos nagu muinasjutus – elu lõpuni. Seda tõestavad mu sõprade tutvumiskogemused.
Lõpetuseks aga ühe targa mehe vahva mõte meestele tutvumisportaalis ringi seiklemise kohta: „Pojake, asjalood on sedasi, et kuulutuste tegemise asemel tee raha ja ole edukas, siis naised tulevad ise.”Vaadatud 1608 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
lausa ulme

eile regasin 15 minutiga tuli selliseid pakkumisi et saa tutiga miljonäriks sadades rahades jutt

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi