„Üksnes ta hääl võtab jalust nõrgaks...”

11.09.2022 18:30
Helen Mandel Illustreeriv pilt
Kommentaarid
4
Foto:

Leena on nõus veidi oma eraelus toimuvast jagama, et julgustada neid, kes on oma armsamast töö või sõja tõttu eemal.

Enda kohta ütleb 40aastane Leena, et ta on loomult väga truu ning ning et tema armastuse keel on eelkõige puudutused ja füüsiline lähedus. „Ehk siis halvim variant kaugsuhtes olemiseks,” arutleb naine. „Oleks armastuse keeleks kingitused või komplimendid, oleks lihtne. Või oleks eluviisilt ja väärtustelt natukenegi huvitatud vasakule vaatamisest, saaks leida kaaslase, kellele sobib avatud suhe...”
Aga Leena, nagu öeldud, vajab just oma armastatu puudutusi ning on kindel, et ükski teine mees maailmas talle ei sobi. Samuti ei varja naine, et on pigem armukadedat tüüpi – mehel võib loomulikult olla mõlemast soost sõpru, kolleege ja tuttavaid, kuid mingid füüsilised õrnused nendega ei tohiks kunagi teemaks tõusta.

Igatsuse piinad
Kui Leena olude sunnil kaugsuhtesse sattus, hoidis ta pea püsti ega kaevanud kellelegi. Isegi oma mees ei aimanud tema paanikat, lastest rääkimata.
„Meil on kaks ime­toredat varateismelist tütart. Kaugelt liiga noored, et ma võiksin neile südant puistata ja neid oma tunnetega koormata. Vastupidi – mina pean olema neile toeks ajal, kui isa teeb, mida ta tegema peab,” ütleb naine.
Esimestel õhtutel nuttis Leena end magama. „Mu mees pole sõjamees, ma pole harjunud pikkade õppuste ja muu taolisega, nagu kaitseväelaste ja kaitseliitlaste naised,” tunnistab ta ning mainib, et tema pigem tehnokraadist mees on siiski praegu Ukrainas toimuvasse sõtta kaasatud – küll mitte võitlejana, vaid oma eriala esindajana.
„Mu mees on väga hoolitsev ja armastav,” naeratab Leena, „aga ta on minust veidi-­veidi valesti aru saanud. Ta nimelt arvab, et ma olen tibake nagu seksisõltlane – et kui ei saa, siis on paha olla. Enne ärasõitmist käis mees erootikapoest läbi ja ostis mulle mitmeid ilusaid kaasaegseid mänguasju, et ma ei peaks millestki puudust tundma, kui ta ära on. Aga minu mure pole mitte orgasmides, vaid tema läheduses! Ma võin mitte seksida, kui ma saan kaisus magama jääda ja hommikul kaisus ärgata ja kohvi juua. Kaelakuti filmi vaatamine ja niimoodi koos lugemine, et varbad on vastu teise omi, on mulle tähtsamad kui orgasmid... Ma olen seda mehele öelnud, aga talle mõjub minu läheduseotsing käivitavalt ja loomulikult pole mul kunagi ka selle vastu midagi olnud – nii ongi jäänud mulje, et mul on arvatavast keskmisest märksa kõrgemad seksuaalsed vajadused.”
Niisiis, peres toimuvat kokku võttes võib nentida, et olukord on Leena jaoks pisut keeruline, ehkki ka positiivset on palju. Suhe on hea, perekonnaelu on mõnus nii laste kui ka lapsevanemate jaoks, ent naine piinleb igatsuses.

Kaugsuhte ootamatu võlu
Mehe telefonikõned koju pole igapäevased, kuid pigem sagedased. Neli-viis korda nädalas ikka, märgib Leena.
„Mulle on alati meeldinud temaga rääkida ja tüdrukutele ka,” jutustab naine. Nii et kui mees helistas, panigi Leena telefoni kõlari sisse ning suheldi kõik koos. Kõigile sobis see hästi ning naine ei osanud muud oodatagi, kui oma meest koju tagasi.
„Siis aga muutus meie ­telefonisuhtlus veelgi põnevamaks,” süttivad Leena silmades sädemed. „Kui kõne sattus aega, mil piigad kodust ära olid, küsis mees minult, mis mul parajasti seljas on. Oli kuumade ilmade aeg, ütlesin ausalt, et maika ja miniseelik. Ja tema kirjeldas seepeale, kuidas ta mind enese vastu suruks ja silitaks... käed mu rõivaste all... Juba tema esimeste lausete ajal tundsin, kuidas armumine otsekui uhkas mu kehast ja meeltest läbi! Ma tundsin ta käsi, nagu ta oleks mind päriselt puudutanud.”
Edasi kulges kõik Leena sõnul „nagu mõnes ilusas romantilises filmis”. Kui naine esimesest üllatusest veidi toibus, hakkas ta kaasa mängima ning mehele omapoolseid hellusi kirjeldama.
„Me ei olnud iial midagi sellist teinud ja mul polnud varem aimugi, kui tohutult nauditav see on,” sädelevad naise silmad isegi juhtunut ümber jutustades.

Kuumad read paberil
Mehel oli oma kallile kaasale aga veel üks ilus üllatus varuks. Kui Leena töölt tulles postkasti vaatas, leidis ta sealt tuttava käekirjaga ümbriku.
„Ja kui kirja lugesin, olin täiesti pahviks löödud... Minu kallis, kes on pigem inseneri­mõtlemisega kui literaat, oli kirjutanud mulle ääretult erootilise kirja... Pikkade meelaste kirjeldustega, mida ta minuga oma mõtetes teeb ja milliseid minu pilte telefonis vaatab ja kuidas need talle mõjuvad...”
Leena tunnistab, et tema suhe armastatud mehega on alati olnud väga intiimne, kuid praegune kaugsuhteperiood on lisanud täiesti uue dimensiooni.
„Olen armunud sellise kirega, nagu seda vist usutakse ainult teismeliste puhul võimalik olema,” naeratab naine ning ­lisab, et ootab üle kõige oma armastatut koju, et kõik need ilusad fantaasiad koos ja teineteisel välja elada.Vaadatud 1245 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
õnne tulits

Noku

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi