Uuel aastal uue hooga

02.01.2022 23:10
Birgit Padur
Kommentaarid
4
Foto:

Mida siis ikkagi uuelt aastalt oodata? Teada on, kindlasti igasuguseid hinnatõuse ja seda, et koroonaviirus kuhugi ära ei kao. Seega, võib see kulgeda vanale aastale suhteliselt sarnaselt.

Tõenäoliselt, kui ilm läheb soojemaks, on meil vähem piiranguid ja eks päikseline ilm toob alati parema tuju kui pilves hall. Samas, kui lahkuvat aastat võrrelda eelmisega, peaks ju mainima, et asjad on nagu mingil määral ikkagi paremuse poole liikunud ning jätkavad seda selles aspektis ka uuel aastal.
Minu jaoks olulisem oli see, et sain päris mitu välisreisi teha ja külastada kolme uut riiki. Justnimelt koduseinte vahelt välja saamine oli 2021. aastal paljudele väga oluline juba ainuüksi vaimse tervise aspektist. Kindlasti on palju neid, kellele tuli varasema  aasta nn aja mahavõtmine kasuks, kuid teada on, et palju head korraga muutub mingis koguses halvaks.
Ise loodan, et uus aasta toob veelgi rohkem normaliseerumist, mitte järgmist kaost, mis on täna seotud pigem rahalise aspektiga. Riigiaparaat on jälle oma asjadega jänni jäänud ning kannatab ikka tavaline inimene. Näiteks tuli vaadata, palju jõulukaunistusi sisse lülitad või üldse üles paned. Peaks mainima, et aknal olevaid jõulukolmnurki on küll nagu kõvasti vähemaks jäänud või pole need enam lihtsalt moes? Igatahes, uuel aastal uue hooga, tarbi vähem ja ole terve!Vaadatud 369 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
soolatüügas

Meie eestlased ei ole kindlasti viletsamad kui kasahhid. Kaklejate rühmad ühinege ja võtame valitsuse üle. Kaja saadame palgata puhkusele. Võtame prantslaste traditsioone üle - keerame kõik valitsuse parklates olevad autod kummuli.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi