Vaata kõige hullemaid skandaale, millega Venemaa staarid kuulsust otsivad

26.01.2020 20:15
Allan Espenberg
Kommentaarid
0
Foto:

Ka kuulsad ja rikkad inimesed armastavad skandaale. Igal aastal ilmub suurel ja laial Venemaal välja piisavalt staare, kes püüavad erinevate tegude või sõnakasutusega pälvida avalikkuse tähelepanu. Sageli saavad nad vastutasuks avaliku hukkamõistu.

Aleksei Panin norib kõikjal ja kõigiga tüli
Venemaa üheks skandaalsemaks meheks on kahtlusteta näitleja Aleksei Panin (42), kes pole küll juba tükk aega mänginud mõnes kaalukas mängufilmis, kuid tema nimi figureerib ikka ja alati kõigis meediakanalites, sest ta ei oska end skandaalidest eemale hoida ja tihti tekitab neid ise.
Näiteks teatas Panin mõni aeg tagasi, et hakkab aktiivselt võitlema jõhkruse, matsluse, mühaklikkuse ja ülbusega ühiskondlikes ja avalikes kohtades. Seda võitlust alustas ta väga omapärasel viisil, kui asus külastama restorane ja kohvikuid, kus külastajate juuresolekul läks konflikti teenindajatega. Nii püüdis Panin Kirovi linna restorani Basta Pasta kokale selgitada, kuidas oleks õigem karbonaadi valmistada ja nurises, miks pole menüüs ravioolit. Taoline skandaalne käitumine ei meeldinud mitte ainult köögitöötajatele, vaid ka teistele külastajatele.
Panin pole jaganud oma kulinaarseid teadmisi mitte ainult Kirovis. Internetis on võimalik näha mitut videot, millel näitleja üsna jõhkral kombel püüab paika panna erinevate toitlustusasutuste kokkasid.

Filipp Kirkorov laseb ­vajadusel rusikad käiku
Vene estraadimuusika kuningaks nimetatav Filipp Kirkorov (52) pole samuti lihtne tegelane, sest temagi satub väga tihti mitmesugustesse konfliktidesse ja skandaalidesse. Siiski püüab ta viimasel ajal näidata end eeskujuliku ja vaikseloomulise pereinimesena, kes käitub traditsiooniliselt ja normaalse inimese kombel. Aga sageli ei tule tal see välja.
Keevalise inimesena on Kirkorov sattunud viimastel aegadel meediauudistesse eeskätt seetõttu, et tal on tulnud piike murda ajakirjanikega. Nii on ta käitunud mitmel pressikonverentsil vägagi taltsutamatult ja pööraselt ning iga kord on jätnud endale viimase sõna. Ükskord ründas ta ajakirjanikku lausa rusikatega, aga teinekord ähvardas meediaesindajat avalikult kättemaksu ja omakohtuga.
Abirežissöör Marina Jablokova on süüdistanud Kirkorovit selles, et laulja peksis pärast ägedat sõnavahetust naist, mille tulemusel tekkisid ta jalgadele suured sinikad. Teisalt on nimetatud Jablokovat aferistiks ja petturiks ning väidetakse, et nn peksuskandaal oli instseneeritud.

Valeri Meladzele meeldib ­samuti vägivallatseda
Naiste suur lemmik – laulja, näitleja, telesaatejuht Valeri Meladze (54) pole sugugi nii sõbralik ja süütu, kui ta tema fännidele paistab.
Näiteks mõni aasta tagasi puhkes suur skandaal, kuna laulja oli rünnanud jõhkralt naisajakirjanikku. Asi oli nii, et Meladze lahkus restoranist ja märkas ühtäkki, et teda pildistatakse ja filmitakse. See vihastas meest sedavõrd, et ta läks täielikult endast välja ning asus naisterahvast – ajalehe Komsomolskaja Pravda fotograafi Jevgenia Gussevat rusikatega klohmima ja kägistama. Pole teada, kuidas see rünnak oleks lõppenud, kui ajakirjaniku abiline poleks vahele läinud ja Meladze naisterahvast eemale tirinud.
Fotograaf andis asja kohtusse, kuhu Meladze kohale ei ilmunud. Sellele vaatamata lõpetati kriminaalasi ja laulja pääses n-ö puhaste paberitega. Ajakirjanduse teatel olevat kohtunik juba protsessi algusest peale meelestatud Meladze poolt, mistõttu tema õigeksmõistev otsus ei tulnud üllatusena.Ksenja Sobtšak tegi oma pulmas striptiisi
Skandaalne ajakirjanik ja näitleja Ksenja Sobtšak (38) on väga tegus inimene, kes on kandideerinud 2018. aastal Venemaa presidendiks ja kuulunud mõjukamate naiste hulka Venemaal. Samas on ta palju kuulsust kogunud ka konfliktidega erinevates olukordades.
Sobtšak ei häbene väljendada oma rahulolematust ka kõige agressiivsemas vormis ja taolisi agressiivsuse puhanguid juhtub üsna sageli. Üheks viimaseks taoliseks tuntumaks vahejuhtumiks oli ajakirjaniku konflikt stjuardessiga, kel tuli kuulata üsna krõbedaid sõnu ja kommentaare lennureisi viivituse pärast. Loomulikult polnud lennukompaniis töötaval neiul mingit süüd, kuid Sobtšakki ei huvitanud see absoluutselt.
Mõnevõrra skandaalseks tuleb pidada ka Sobtšaki abiellumist mullu septembris, sest olles vaevalt lahku läinud näitlejast Maksim Vitorganist, otsustas ta abielluda teatrilavastaja Konstantin Bogomoloviga. Muide, mõned kuud enne pulmi selgitasid kaks meest oma suhteid kakluse teel. Aga oma pulma sõitis noorpaar mitte auto või hobukaarikuga, vaid hoopis surnuvankriga, aga pulmaõhtul tegi pruut külalistele veel ka striptiisi.

Dana Borissova võitles ­narkosõltuvusega
Valgevenest pärit vene telesaatejuht Dana Borissova (43) hakkas 1993. aastal juhtima sõjaväeteemalist telesaadet „Armeiski Magazin“. Kuigi tänu sellele saatele sai neiu sõduritelt palju armastuskirju, milles tehti ka abieluettepanekuid, andis Borissova oma südame ärimees Maksim Aksjonovile. Kuid see abielu ei kestnud kaua. Ei möödunud aastatki nende ühise tütre Polina sünnist, kui telestaar võttis lapse kaasa ja lahkus mehe juurest.
Dana ja Maksimi armuromaan algas kenasti ja suurte lootustega, aga lõppes väga inetult ja sõjaga alimentide pärast, milles pole punkti pandud tänaseni. Borissova nõuab eksabikaasalt ikka veel alimente oma 12-aastasele tütrele.
Mingil ajal taheti Borissovalt tegelikult last ära võtta ja tema vanemlikud õigused tühistada. Põhjuseks oli narkosõltuvus ja alkoholilembus, mille avalikustas Borissova ema ühes telesaates. Borissova ise on rääkinud: „Mul jäi elada vaid mõned päevad, iga hetk võis saabuda lõpp. Ma neelasin peotäitega unerohtu ja loputasin neid alla alkoholiga. Mul oli suur risk uinuda ja mitte ärgata.“ Kolleegide abil saadeti Borissova ravile Taisse, kust ta naases juba tervemana. Ka tütar jäi talle alles.

Näitlejate kooselu ei suju alati
Vene kuulsuste üheks skandaalsemaks paariks on viimastel aastatel peetud näitlejaid Ilja Glinnikovi ja Jekaterina Nikulinat.
Glinnikov saavutas ülevenemaalise kuulsuse komöödiaseriaaliga „Internid“, kus ta mängis meeldivat pruunisilmset noormeest, nagu on Ilja ise ka päriselus. Isegi meeletu temperament ja armurohkus on omane mõlemale. Aga muutuse mehe ellu tõi näitleja Aglaja Tarassova, kes oli Glinnikovi partner nimetatud filmis. Nende vahel algas tuline armuromaan, mistõttu polnud neil raske kujutada suurt armastust ka ekraanil. Noored andsid igal võimalikul juhul intervjuusid ja rääkisid oma suurest armastusest, reisisid palju ringi ja avaldasid pikantseid fotosid.
Peatselt sai aga kõik Aglaja petmise tõttu otsa. Asi oli koguni nii hull, et sellal kui Tarassova arendas uut armuromaani, püüdis Glinnikov enesetappu sooritada. Mehe päästis asjaolu, et talle pakuti uut rolli telesarjas „Poissmees“. Mõned kriitikud märkisid, et Glinnikovi osalemisel tehtud hooaeg oli kõige siiram ja südamlikum selle projekti ajaloos. Asi oli ka selles, et näitleja soovis leida endale uut pruuti, et oleks kergem Aglaja unustada. Ta valis oma kaaslaseks Katja Nikulina ja vaatajad märkasid kohe, et Glinnikovi uus pruut meenutab väga tema endist armsamat.
Peatselt läksid aga armunud tülli ja nende korterist kostis alatihti sõimlemist. Glinnikov kurtis, et naine ei tööta ja elab tema kulul ning üha sagedamini tarvitab alkoholi. Kord läksid nad omavahel nii karvupidi kokku, et kiirabi fikseeris mehel hulgaliselt traumasid. Seejärel püüdis Glinnikov aga Katjat päästa ja teatas, et tema vigastustes pole naine süüdi. Nüüdseks on näitlejad lahku läinud ja Glinnikov on taas poissmees.

Vaadatud 1316 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi