Vaikne ventilaator tagab magusa une

05.07.2019 18:35
Fotod: Shutterstock.com
Kommentaarid
0
Foto:

Vajad magamistuppa jahutust? Leia K-rauta valikust vaikne ventilaator, mis jahutab õhku märkamatult, sinu magusat und häirimata. Vali sobiv mudel!

Suvel seisame tihti probleemi ees – õues on mõnusalt palav, kuid toas veelgi palavam. Kuna liiga soojas ruumis magades on uni pinnapealne, siis soeta magamistuppa tõhus ventilaator või kliimaseade. Erilist tähelepanu pööra selle müratasemele, vastasel juhul asendub häiriv palavus veelgi häirivama müraga.

Missugused seadmed K-rauta e-poe valikus on, sellest kohe räägime!

Soodne põrandaventilaator
Kui otsid palavuse peletamiseks lahendust, kuid oled hinnatundlik, siis soeta põrandaventilaator. See levinud propelleriga ventilaator on sõltuvalt mudelist üsna soodne, kuid teeb oma töö ära. Valiku tegemisel tasub kindlasti tähelepanu pöörata seadme müratasemele – propeller teeb nii või naa häält, kuid erinevatel mudelitel on müratase erinev.

Nõuanne: Ära paiguta ventilaatorit otse voodi kõrvale suunaga voodisse – pidev õhutõmme kuivatab nahka ja ärritab limaskestasid. 

Oluliselt vaiksem tornventilaator
Kuna müra allikaks on eelkõige propeller, siis tasub vaadata ilma propellerita seadmeid. Kaasaegsed tornventilaatorid on väga vaiksed just seetõttu, et neil propeller puudub. Lisaks madalale müratasemele on sel tavalise ventilaatori ees veel eeliseid:

  •  Esinduslik disain
  • Kompaktsus
  • Puldist juhtimise võimalus
  • Temperatuuriandur
  • Taimer

Vali meelepärane temperatuur kliimaseadmega
Kui ventilaator on seade, mis paneb ruumis oleva õhu liikuma, siis väga palavasse magamistuppa on tõhusam valik kliimaseade. Kliimaseade toodab jahedat õhku vastavalt sinu poolt valitud temperatuurile. Kuigi kliimaseade on efektiivne, tasub sellega ettevaatlik olla. Kui valida väga madal temperatuur, siis on haigestumine üsna tõenäoline – kliimaseadmega ruumides tekivad tihti hingamisteede vaevused. Seetõttu tasub magamistuba enne uinumist maha jahutada ja seade ööseks välja lülitada.

 

Õhksoojuspump on abiks nii suvel kui talvel
Magamistuppa, mis vajab talvel lisakütet ning suvel jahutust, on mõistlik paigaldada õhksoojuspump. Sellel on ventilaatori ja konditsioneeri ees mitmeid eeliseid:

  • Töötab vaikselt
  • Energiasäästlik
  • Kasutajamugavus
  • Ühtlane temperatuur
  • Vajadusel kütab, vajadusel jahutab

Palavas magamistoas on võimatu välja puhata? Soeta K-rauta.ee e-poest vaikne ventilaator või eriti tõhus kliimaseade ja maga hästi! Taskukohased  hinnad ja kiire tarne kõigest paari päeva jooksul on garanteeritud.

 

Vaadatud 475 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi