Vanamemm ärandas lapselapse tsikli

05.08.2018 23:20
Mait-Margus Pohl
Kommentaarid
3
Foto:

Kui lapsepõlve mängumaale sõitnud Peeter pühapäeva lõuna ajal, pärast korralikku pummelungi, silmad lahti tegi, oli tema 900-kuubikuline Kawasaki Ninja kadunud nagu vits vette.

“Mul oli täielik paanika. Mõtlesin, et helistan menti! Aga siis kuulsin Võsu poolt metsa tagant tuttavat häält.”
Peeter haaras kuurist reha, millega vargale vastu pead äsada ja jooksis maanteele. Kuigi ratta hääl oli kõrvulukustav, lähenes see siiski aeglasemalt kui oleks osanud oodata. “Kõla järgi oli selline tunne nagu esimese käiguga sõidaks kogu aeg!”
Õige pea pistiski neoonroheline superbike oma nina metsatuka vahelt välja. Peetri üllatuseks istus aga üsnagi konarlikult liikuva sportratta seljas tema enda 80-aastane vanaema Valve.
“Ma pidin imestusest perseli kukkuma!” kommenteerib tsiklist. Kui vanaema motika seisma pani, sõimas ta kohe lapselapse läbi. “Ta kaagutas, et olen liialt võimsa tsikli ostnud.
Ütles, et see sunnik läheb ju esimese käiguga 160 välja ning äsas seejärel mulle karistuseks poekotiga vastu pead. Mul on siiani juustes saiapuru,” hädaldab lapselaps.
Mismoodi vanaema tsikli taltsutamisega toime sai, oli suur müsteerium täpselt selle hetkeni, kui Valve sõbranna Virve oma suu lukust lahti tegi.
“Siis, kui su vanaisa Venemaal kombainiga kõva raha teenis, oli Valvel “ühesuvekas” ühe Rakvere Jawa-mehega. See õpetaski su memmele sõiduvõtted selgeks!”Vaadatud 1236 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jawamees

Liiga loll jutt, et seda uskuda.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi