Veebist leitud kaunitar alustas rahaküsimisega

26.07.2020 21:40
Helen Mandel Illustreeriv foto
Kommentaarid
3
Foto:

„Ma ei lootnud esialgu midagi pea­le kohustustevaba ajaveetmise ja ma pole seda het­kekski varjanud...” alustab Andreas lugu ühest kumma­lisest tutvusest.

Andreas on 30ndates ning kätte saanud nii abielu kui ka lahutuse roosid ja okkad. Nüüd tahab mees elada eelkõige iseendale, töötada üles oma firma, teha sporti ning semmida toredate naistega mõlema osapoole rõõmuks.
Mees on teinud enesele ühte tutvumisäppi profiili, kus poseerib oma näo ning õige eesnime ja vanusega. Selja taga paistab tema ettevõtte logo, nii et pole just vaja olla eriline detektiiv, et mehe täisnimi ning tegevusala paika ajada.
Andreas teeb seda meelega. Ta on kindel, et kui mõlemad tutvujad teavad, kellega kohtuvad ning mida teiselt on oodata, siis on koos aega veeta märksa mõnusam.

Püsisuhet ei otsi
Mees annab kohe suhtluse algul teada, et püsisuhte otsijad raiskaksid tema juures vaid aega. Teda huvitab koos väljas käimine, ühine sporditegemine, mõni väike reis. „Sobivusel ka seks,” lisab Andreas, kuid kinnitab samas, et see pole põhjus, miks ta konto tegi – pigem ikka selleks, et uute ja seiklus­valmis naistega tuttavaks saada.
Triinuga haakis jutt algusest peale mõnusalt. Ilmnes, et neil on ühiseid huve – mõlemale meeldib jooksmas käia, vanu filme vaadata ja ujuda.
Lisaks selgus, et teineteisele elatakse küllalt lähedal – vahemaa kahe kodukoha vahel on üksnes 60 kilomeetrit.
Kui Andreas tegi ettepaneku kohtuda, ütles Triinu aga, et ta ei tahaks esimesena võõrasse kohta sõita.
Mees kergitas selle „võõra” peale küll pisut kulmu, kuid ütles kohe, et pole probleemi, ta võib ise sõita. Vaatas veel, et bussigraafikudki soosivad külas­käiku ning minna võib autota, see tähendab, et õhtu­söögi juurde võib juua klaasikese veini, ilma et tekiks vajadust hakata öömaja planeerima ning uut tuttavat sellega võib-olla ebamugavasse olukorda panna.

Kohtumisse tekkis mõnusat elektrit
Triinu osutus kohtudes täpselt nii vahvaks kaaslaseks nagu Andreas veebis suheldes lootnud oli. Nad käisid koos söömas, jalutasid ringi ning istusid linnakese kõige kenamas välikohvikus ning ajasid juttu.
Ilmnes, et neil oli ühiseid teemaid rohkemgi kui algul netisuhtluses teada saadi. Andreas jõudis juba mõelda, et selle näitsikuga oleks tore ka ühine öö veeta ning kaardistas mõttes, et Triinu kodulinna hotell oleks igati hea võimalus – siis ei peaks teisele koju minemisega mingit lisatüli tekitama.
Ent samas ei tahtnud mees pealetükkiv olla ja otsustas, et esialgu ta pisut ootab ja vaatab, kas tekib selline tore võimalus kohe esimesel kohtingul või siis ehk mõnel järgmisel.
Kui viimase bussi aeg lähenes, andis mees sellest teada. Sellepeale sai ta daamilt magusa suudluse ning kommentaari, et kindlasti tahaks veel kohtuda. „Kasvõi kohe täna,” lõi mees huumoriga käe valvel­seisangusse, kuid Triinu arvas, et kohtuks ikka hoopis järgmisel nädalal. Tal ema kodus ootamas ja üleüldse...
Ka sellega oli Andreas igati nõus ning kutsus Triinut seekord oma kodulinna. Mainis ka, et tal on eramaja ning kui Triinu soovib, võib tulla terveks nädalavahetuseks ning saada omaette toa. Mees rehkendas endamisi, et sellega peaks olema väljendatud, et ta on naisest huvitatud, kuid ei ürita teda paaniliselt oma magamistuppa meelitada.
Triinu arvas, et see on hea mõte ning Andreas sai veel ühe suudluse – veelgi pikema ja magusama kui eelmine.
Eesootav nädal ilma Triinuta tundus korraga õige pikk, kuid mees tundis, et ootamine on oma hinda väärt...

Korraga ilmus välja hinnalipik
Vahepeal vahetati netis mõned sõnumid ning neis väljendati rõõmu teineteisega kohtumise üle. Kolmapäeval kirjutas ­Triinu, et tuleks juba reede õhtul. Olgu aga Andreas ainult nii kena ja kandku talle üle kolmsada eurot. „Mul on ema haige ja siis ma saan talle äratuleku ajaks abilise palgata,” kirjutas naine.
„Muidugi pole mul kahju meeldiva naise peale raha kulutada, aga see ettepanek oli küll pehmelt öeldes üllatav,” tunnistab Andreas.
Ta lisab, et põetanud mõlemat oma vanavanemat ning teab hästi, et kui olukord on kriitiline, poleks võimalik ka toredaks päevaks kodust lahkuda, nagu Triinu oli teinud. Pealegi polnud Triinu talle oma ema tervislikust olukorrast kohtumisel midagi rääkinud, Andreas aga arvab, et selline eluperiood kajastuks kindlasti ka põetaja näos ja sõnades, eriti kui vestluskaaslasega on tekkinud selline lähedus, et juba suudeldakse.
Mees mõtles veidi ja otsustas siis ema kohta uurida. Lisaks andis ta teada, et tunneb Triinu kodulinnas väga usaldus­väärset ja meeldivat põetajat ning võib sellega rääkida, et ehk mahub tema ajagraafikusse veel üks klient. Ja sellisel juhul võib n-ö tutvumisarve talle küll suunata.
Mees oli päris kindel, et naisele see plaan ei istu. Ta ei eksinud – Triinu põhjendas ohtralt, kuidas emal on oma kindel põetaja ning võõraid ema ei taha. Ja üleüldse, kas Andreas siis tahab temaga mõnusalt aega veeta või mitte...
Mees mõtles viivu, ohkas ja kirjutas siis: „Olen liiga hea, et peaksin suhetele peale maksma.” Vastust ta ei saanud ning Triinu profiil tutvumisäpist oli samuti veidi hiljem kadunud.Vaadatud 2220 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Nojah

Eks Firmaomanik otsib endale aktiivselt tasuta voodilooma.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi