Veider abielu: Petmata elada ei saa ja lahku minna ka ei saa

10.11.2019 23:35
Mariina Rein Foto: Illustreeriv
Kommentaarid
1
Foto:

Eve ja Rainer kolisid Tallinnast väikelinna elama sellepärast, et Rainer sai hea töökoha ja seal said nad endale palju suurema elamise ja uue auto lubada. ­Lapsed kohanesid uue kooli ja eluga ­ootamatult kiiresti.

Keegi nende uutest sõpradest ja tuttavatest ei teadnud, kuidas see abielupaar varem oli elanud, aga nüüd tekitasid nad küll parajat kahinat ja suhtekriise. Nimelt tekkisid nii Raineril kui ka Evel üsna kiiresti kõrvalsuhted.

Saladuse hoidmine ei olnud kõige tähtsam
Paistis, et ega nad kumbki väga salaja oma asju ei ajanud. Nii palju, kui Eve oma paarile uuele sõbrannale rääkis, siis tema magas teiste meestega kättemaksuks Raineri truudusemurdmise eest. Võimalik, et Rainer maksis siis uute petmistega kätte Eve truudusemurdmiste eest.
Kui sõbrannad vahel Evele ütlesidki, et kogu selle kättemaksmise vaeva ärahoidmiseks võiks ju lahku minna, siis Eve ütles, et “lapsed vajavad mõlemaid vanemaid” või et “ei ole see üksi elamine millegi poolest kergem”. Ja selles mõttes oli tal õigus.

Evel oli ka püsiarmuke
Evel oli ka üks püsiarmuke, vaikne ja korralik vanapoiss, kes oli endale linnaserva jõudnud maja ehitada, aga naist polnud leidnud.
Enam-vähem kõik linnakeses teadsid, mis aegadel Eve Heiki juures käib, sest Heiki tuli talle autoga töö juurde järele.
Raineri ja Heiki vahel ei olnud nähtud ühtegi tüli, kuigi nad ju isegi teadsid teineteist. Küll käis aga Rainer vahel linna peal oma naist otsimas mõnede teiste meeste juurest. Ta ei kakelnud ega teinud skandaali, vaid käskis lihtsalt naisel koju tulla.
Eve ei käinud kunagi oma meest linna peal otsimas.Üllatuspomm – kolmas laps
Kui lapsed olid juba 17- ja 15aastased, olid nad üsna iseseisvad ning neile vist lausa meeldis omaette kodus tegutseda, kui mõlemal vanemal korraga seiklus ette tuli. Ega Eve ja Rainer ei olnud mingid hoolimatud vanemad – lapsed olid hoitud ja tublid. Lihtsalt nende vanemad käisid vahepeal seiklemas, aga enamasti küll ükshaaval. Kui üks oli õhtu või vahel ka öö ära olnud, siis pidi teine ju talle peagi kätte maksma.
Kõikide oma tuttavate jahmatuseks otsustas paar just nimelt siis, kui lapsed olid 17- ja 15aastased, saada ka kolmanda lapse. Ilmselt nad lootsid, et see laps liidab neid veel tugevalt naiseks ja meheks.

Seiklused jätkuvad ikkagi
Enesestmõistetavalt pidi Eve raseduse ajal ja sünnituse järel oma seiklustes pausi tegema, aga Rainer ei teinud. Mingeid suuri tülisid ei paistnud neil olevat.
Tülisid samas ikka oli. Eve käis kuni sünnituseni agaralt sõbrannade juures juttu ajamas. Beebi lapsevankriga tegi ta linnakese tänavatel pikki tiire, paistes õnnelik ja rahul. Laps oli aga vaevalt aastaseks saanud, kui Eve jättis lapse Raineri hoida ja läks mehe petmiste eest talle tagasi tegema. Aga võib-olla tema keha lihtsalt nõudis seksi võõralt mehelt. Ta ei osanud ise ka lähematele sõbrannadele täpsemalt selgitada.
Igatahes see püsiarmuke oli vahepeal endale uue endast vanema kallima leidnud ja temaga Eve enam ei kohtunud. Aga ta leidis uue silmarõõmu, seekord abielus. Kui skandaal liiga suureks läks ja tolle mehe naine ähvardas lahutusega, valis mees Eve asemel oma naise. Selge see, sest Evet ta polekski saanud valida, kuna Eve on abielus oma mehe Raineriga.
Ja nii nad ilmselt elavadki elu lõpuni, sest ei suuda ilma teineteiseta olla, kuigi samas juskui tahaks tihti ilma teineteiseta olla.

Vaadatud 2232 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Vello

Maitse üle ei vaielda.Pere sees probleeme ja skandaale pole.Maandatakse omad ihad ära ja rahu teatud ajaks jälle majas.Ainult kellelt see laps saadi?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi