VIDEO: Albaania jalkafännid tegid itaallastele ülima solvangu!

17.06.2024 07:50
NT
Kommentaarid
1
Foto:

Enne Albaania-Itaalia jalgpallimatši kohtusid jalkafännid tänavatel ning need kohtumised olid pehmelt öeldes emotsionaalsed. Kisa-kära oli kõvasti ja lõpuks tegid albaanlased seda!

Teatavasti on itaallased oma toidutraditsioonide osas äärmiselt punktuaalsed ja üks hullemaid tagusid on ananassi asetamine pitsale. Sellest on aga veelgi hirmsam „ketserlus” olemas - spagettide pooleks murdmine! Just seda Albaania fännid kümnete ahastavate itaallaste ees tegid.

Kahjuks või õnneks ei aidanud see trollimine Albaanial võita ja Itaalialt saadi 2-1 pähe. Itaalia ja Albaania on omavahel kokku mänginud üldse vaid neli korda, millest kõik on itaallased võitnud. Väravate vahe on nüüdseks tõusnud 7:1 Itaalia kasuks.

Vaadatud 3100 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Oo sport, sa oled rahu? Oi, vabandust, rahust ei tohi ju rääkida, sest see on riigivastane! Oo sport, sa oled raha, sõda, poliitika, manipuleerimisvahend! Sporti saab aga teha ka ilma rahata ja kui raha vaja, siis võiks rohkem kasutada rikaste sponsorite abi. Teen ettepaneku lõpetada riiklik spordi rahastamine, sest sportlane peaks suutma ennast ise rahastada. Igal juhul on see etem, kui praegusel raskel ajal rahva paljaks maksustamine. Seda enam, et osad treenerid kasutavad sporti ja sportlasi ära läbinähtavates kihlveopettustes. On juhtumeid, kui Isegi riiki esindavasse teatud ala koondisesse on valitud sel eesmärgil nõrku mängijaid liiga viletsamatest klubidest. Sport on siiski ainult hobi ja seda tehtagu omal vastutusel!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi