Viktoria Betlem usub hauatagust elu

12.08.2018 19:20
Hillar Kohv
Kommentaarid
0
Foto:

“Hauatagune elu on kirev. Igaühe edasine saatus sõltub ­sellest kes ta on. Ja meie hinnang kellegi kohta on tihtilugu ekslik,” arutleb selgeltnägija Viktoria Betlem.

“Ei ole nii lihtne, et „head“ jäävad ja „halvad“ saavad karistatud või hävivad. Kui inimene sureb, sõltub tema edasine käekäik sellest, kas tal on alles tuum ehk olemus või mitte. Kohe pärast surma kogetakse seda, mida usutakse. Maal pole juba miljoneid aastaid surdud, on olnud üleminek ususüsteemide virtuaalmaailmadesse. On paradiisid, põrgud, valhalla jne. Igal ususüsteemil on oma ruumid, kuhu inimesed pärast surma lähevad. Praegusel ajal tõmbab Jõud neid ruume tagasi olematusse. Seega osad surevad nüüd lõplikult. Inimeludes kogetu salvestatakse mälukaartidele, mis sisestatakse uutele sündijatele. Sellise meetodiga programmeeritakse neid, kel pole iidset orgaanilist tuuma, vaid on algselt tehisrassist. Ümbersünd on ainult orgaanilistel tuumadel. On ka neid orgaanilisi, kes lähevad teistesse maailmadesse või ühinevad Vooga,” usub

Kas unenäod on täitunud ja millest unenäod sõltuvad?
Unenäod sõltuvad unenägija taotlusest, seotusest ususüsteemidega ja teadvustamata tunnetest. Kes ennast ei teadvusta, sellel on võimalik läbi unenägude endast, oma tunnetest aimu saada.
Kui annan endale käsu unes mingit selgitust saada, siis saangi. Olen siiski keskendunud ärkvelolekus teadvustamisele. Selgeltnägemine eeldab minu jaoks selgelt teadvusel olekut. Saan infot läbi omaenda taju, mitte ususüsteemide kaudu. Seega unenägemist ma ei kasuta. Ärkvel olles on mul lihtsam kontakteeruda nii ala- kui üliteadvusega, samuti planeedi infoväljadega.
Ususüsteemide juurde kuuluvad unenäo ruumid, kust osad inimesed infot ammutavad. Tean inimesi, kellel on korralik kanal n-ö „unenäoseletaja ruumi“. Nemad nävad kõike endasse ja oma lähedastesse puutuvat unes. See on hea meetod teda saamiseks, kui ärkvel olles ei teadvusta end täielikult.
Estonia katastroofi nägin unes, samal ajal kui see toimus. Pärast seda ütlesin endale, et ma ei taha globaalsete sündmuste ennustusi unes näha. Piirdun ainult enda asjadega. Näiteks näen oma armuellu puutuvat unes.

Mida arvate UFOdest? Kas olete neid kohanud? Ning kas on nendega seoses midagi müstilist olnud?
See osa tehisrassist, kel polnud võimalik inimestena sündida, elunes ühel Maa tasandil. Sealt nad käisid meid „külastamas“. Need, kellel on isiklikke kokkupuuteid, omavad reeglina tehisrassi aspekte. Olen kindel, et see, mis nad mäletavad, on aset leidnud. Nad ei valeta oma kogemustest rääkides. Iseasi on see, mis neile mällu sisestati või ära võeti. Seega UFOd ei tule Maa maatriksi süsteemist väljast poolt, vaid ikka seest. Maatriksil on erinevad tasandid ja ruumid seal sees. Enamasti, kui räägitakse kõiksusest, on tegu siinse maatriksi süsteemiga. Muidugi on meie maatriksist väljaspool elu, kuid inimvormi kehastunud ei saa sinna reisida, vähemalt mitte enne inimkehastuste lõppu. Samas keha ei sea teadvusele piire. Need, kelle olemus on ühteaegu siin ja väljaspool maatriksit, saavad tajuda väljaspool olevat. Nad ei reisi sinna, vaid häälestuvad oma sealsele olemusele.Mida arvate alternatiivmeditsiinist?
Loodus, taimed on inimesele antud võimalus end ravitseda. Hindan taimetarku.
Kuna inimene on siin reaalsuses põhimõtteliselt hologramm, seetõttu on aru saadav ka punktmassaaži raviefekt. Näiteks jalataldadel õigeid punkte mõjutades mõjutatakse tervet keha.
Tõhusad on usu-egregoride ravitsejad, kel on egregori poolt antud missioon. Nemad teevad oma süsteemile reklaami ja seal esineb „imetervendamisi“. Neid on vähe. Ülejäänute vahel käib rebimine missiooni saamiseks. Kaotajatest saavad hullud, tolad või surevad enneaegu.
Praegu on palju uina-muinatajaid liikvel, kes ei ravi, vaid parimal juhul jaotavad mingis süsteemis haigusi ümber.
Kuna siinsesse reaalsusse tuleb jõud läbi naise, on iga terve tuumaga naine ravitseja oma perele ja lähedastele – või ka oma külale. Emad on alati oma lapsi ja mehi tervendanud.
Inimese keha süsteem on elav. Elundite, rakkudega saab rääkida, neid tervenema ärgitada. Seda on šamaanid aegade algusest teinud. Šamaan teab, et loodus on elus ja teab ka, kuidas inimest ravida. Šamanism on vanim teadaolev inimestele antud õpetus, kus on paljutki tõest ja toimivat.
Indiaanlased on ühe vanima maavälise rassi järeltulijad, kes on oma rassimälu mõnevõrra säilitanud. Tegelikult on suurem osa inimesi algselt maavälist päritolu. Inimesed on ajastute vältel unustanud oma algse päritolu. Sellest on siiski siiani viiteid vedades, Surnumere rullraamatutes ja vanades müütides.
Tänapäeval õige ravitseja ei tee inimese eest tööd ära, vaid näitab kätte suuna, kuidas terveneda. Enamik haigusi on ju põhjustatud valest mõtlemisest. Vale mõtlemine on selline, mis on su olemust lõhkuv, aja loomulikku energia voolamist tõkestav. Ei tasu end petta ega enda eest midagi peita. Seega terve olemine nõuab julgust olla see, kes sa oled ning mitte mürgitada enda süüdistustega enda ega teiste aadressil.

Vaadatud 688 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi