Võõras mees on oma mehest lähedasem

20.10.2019 21:35
Mariina Rein Illustreeriv Foto: Aivart Pärtel
Kommentaarid
6
Foto:

Margit on väikelinnas elav 46aastane naine, abielus ja täiskasvanud tütre ema.

Ühel koolitusel tutvus ta endavanuse mehega, kellest ­peagi sai tema ­lähedane sõber.
Margit rääkis oma loo pärast seda, kui oli Nellist lugenud lugu, mida suhtes olevad inimesed peavad petmiseks ja mida ei pea.
Margit polnud kunagi varem mõelnud, et tema lähedane sõprus teise mehega võib olla petmine, sest füüsiliselt ta ei ole oma meest petnud.
Nellist loetud loost sai ta aru, et paljud ei käsitle petmisena ainult vahekorda võõra partneriga. Mitte et see asjaolu oleks Margiti väga kurvaks teinud, aga mõtlema pani küll, et temasuguseid petjaid võib palju olla.
Samas teab Margit ka niisuguseid suhtes inimesi, kel on omavahel justkui kõik hästi, aga petavad oma kaaslast täiesti külmavereliselt. Nad ei taju üldse, mida teevad. Margit ise räägib oma sõprussuhtest nii.

Kas ongi mõtet lõpetada sõprus seksiga?
“Umbes kolm aastat tagasi käisin ma Tallinnas ühel koolitusel ja lõuna ajal hakkasime juttu ajama ühe mehega. Selgus, et tema nimi on Alo, ta on abielus ja elab Tallinnas. Rääkisime terve lõunapausi ja ka hiljem.
Mul oli kogu aeg tunne, et ma olen teda terve elu tundnud. Me olime nii ühel lainel. Üle pika aja kohtusin inimesega, kes tõesti tundis huvi, mida ma mõtlen ja tunnen, ja mida ma asjadest arvan. Muidugi, tütrega on mul ka head suhted, aga oma lapsega on ikka teistmoodi suhtlemine. Pärast kutsus Alo mind Facebookis sõbraks ja me hakkasime tihedalt suhtlema. Vahel helistasime. Ma tundsin ennast vähemalt kümme aastat nooremana! Hakkasin enda eest isegi rohkem hoolitsema, otsekui me kohtuks iga päev päriselt. Ma ütlen ausalt, et kui ma elaks Tallinnas, siis me oleks leidnud Aloga võimaluse ka seksida.
Mina oleks seda väga tahtnud ja mulle tundus tema kirjade ja hääletooni järgi, et mina meeldisin talle ka. Aga tööl käivatel abielus inimestel, kes pealegi elavad teineteisest kaugel, ei lähe truudusemurdmine kuigi lihtsalt. Me alguses ikka rääkisime kokkusaamisest, aga nähes, et salaja kokku saada on päris raske, jätsime selle teema kõrval.
Alati, kui ma olen töö asjus Tallinnas käinud, oleme muidugi kohtunud ja kõvasti kallistanud ning põski kokku surunud. Suudelnud me ei ole. Aga võib-olla ma teen seda kunagi. Mõtetes olen ma temaga palju kirglikke hetki veetnud, aga mida kauem see suhtlemine kestis, seda rohkem hakkasin ma mõtlema, et võib-olla ei peakski seda võrratut sõprussuhet seksiga ära rikkuma. Või mitte ära rikkuma, aga teistsuguseks muutma, sest siis tuleks tõesti hakata armukeste kokkusaamisi planeerima.

Jäin ülemusele jalgu
Mingil ajal läks mul tööl väga raskeks, sest mind hakati n-ö välja sööma. Koondada ei saanud, sest minu kohale tahtis ülemus võtta sama tööd tegema oma soosiku. Siis hakkas ülemus iga asja kallal närima ja teistele kurtma, et ma ei saa hakkama. Paljud uskusid teda ja lõpuks hakkasid need, kes mind lähedalt ei tundnud, vaatama mind nagu priileivasööjat, kes midagi teha ei oska, aga võtab samasugust palka nagu nemad. Nägin, et mu oma mehele ei läinud üldse korda see, kuidas ma end tunnen ja ta ei viitsinud üldse mu kurtmist kuulata. Sel ajal saime Aloga eriti lähedaseks, sest ma helistasin talle peaaegu iga päev. Ta oskas mulle nii hästi toeks olla ja soovitas hakata uut tööd vaatama kasvõi kodulinnast väljaspool.

Sain enesekindluse tagasi
Õppisingi uue ameti ja hakkasin 40km kaugusel tööl käima ning olen tööga väga rahul ja tänulik Alole.
Oma pereelust me teineteisega ei räägi. Alguses, kui paar korda küsisin, siis ta vastas, et pole mingeid uudiseid.
Ta on nii rahulik ja annab nii palju enesekindlust, et vahel olen tundnud hirmu, mis saab siis, kui ta ei saa või ei taha enam minuga suhelda. Kui rääkisin talle sellest hirmust, vastas ta rahulikult, et miks ta ei peaks tahtma enam suhelda – ma olevat nii armas. Selline on see minu petmise lugu.Vaadatud 2500 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
mx

Tegelikult on vaja 2 naist.. ühte katsud ja tarvitad ja teisega oled sõber katsumata

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi