45-aastane poissmees: Eesti on pisivigadega naisi täis!

11.01.2024 10:35
Mait-Margus Pohl
Kommentaarid
24
Foto:

Nelli vestles mehega, kes pole endale siiani naist leidnud. “Igaühel on mingi pisihäda küljes,” kurvastab müügijuhina töötav Siim.

2023. aastal käis Siim väljas viie naisega. “Esimesena rabasin Tinderist ühe Maarja. 40-aastane tark ja intelligentne naine. Mõistus terav ja huumorimeel suurepärane. Kahjuks läksime tülli jalgpalli teemadel. Temale meeldib Messi aga minu arust on Messi sitt. Meie lahkuminek oli inetu. Ta nimetas mind Ronaldo-pedeks ja ma läksin nii närvi, et jõin ennast täis ja nutsin ennast magama. Hommikul oli Maarja kadunud.”

Järgmine, kelle Siim rajalt maha võttis oli 42-aastane kunstnik Anna. “Ma tõesti tunnistan tema loomingulisust ja vaba olekut aga… fakk, kuskilt läheb piir. Ma ütlesin, et mida sa niisama plätserdad nagu titt. Ma ei tea, maali üks kass, aga see küll kass ei olnud. Ma teen ise ka parema kassi. See Anna oli ehe näide sellest, et kunstiakadeemiasse võetakse vastu igasugu amatööre, kes kooli lõpetades on veel kehvemate käeliste oskustega kui kooli minnes. Panevad seal drooge ja arvavad, et on ilged Jim Morrisonid koos. Kari diletante ja narkareid, ei muud. Läksime lõplikult tülli peale seda, kui ma Anna ketamiini varud peldikupotist alla lasin. Ütlesin, et vaata kaine peaga oma pilte, siis saad aru, miks keegi su paska ei osta.”

Mai alguses soojendas Siim üles suhted 38-aastase fitness'i instruktoriga. “Õige ruttu selgus, et meie elustiilid ei kattunud. Mina armastan mugavusi ja hommikusööki voodis, samas kui Mari alustab päeva jõusaalis ja smuutiga” Tundsin end tema kõrval natuke ebamugavalt, sest ta oli liiga jõuline kuju. “Mõistsin, et otsin naist, kellega koos saaks pigem telekat vaadata kui jõusaalis rassida.”

Edasi proovis Siim õnne 44-aastase keskastmejuhiga Lauraga. “Ta oli uhke ja edukas, kuid minu jaoks oli kõige suurem probleem see, et ta häbekad olid nagu kapsalehed. Pole minu maitse! Suunasin ta edasi ühele enda alluvale, kellele sellised pisivead probleeme ei tekita. On teine igasugu granaate põrutanud. Aga nüüd loovad juba peret, mis on tore.”

Eelmise aasta viimane katse sai tehtud 41-aastase kirgliku reisiselliga. “Murekohaks osutus seks. Kui mina olen pigem selline kähkukasõber, siis tema ootas minult mitmetunniseid maratone ja, tõesti, elu on minu arvates liiga lühike, et seda kellegi otsas veeta nagu mõni kinni jäänud koer.

Kuigi Siim on elu jooksul käinud läbi mitmest potentsiaalsest partnerist (tem enda fraas - toim.), on õige siiani leidmata. “Mul on üks seksuaalfantaasia ka. Tahaks pulli pärast mõnda feministi põrutada. Paugutaks ära ja siis kupataks eide kööki vaaritama. Tahaks lihtsalt seda nägu näha!” muheleb Siim. Kuigi pisivigadega naisi on Eestis palju usub Siim, et tema ideaalne kaaslane saab lukku pandud 2024. aastal. “Otsingud jätkuvad!”

Vaadatud 13550 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Сависаалр элаб эдази !

Kuhugi on kadunud Patarkoova ja Banaana Olga . Äkki maeti koos esikesikuga samasse auku.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi