Ajalehest

10. oktoobril 1988 hakkas ilmuma esimene Eesti eraleht Nelli Teataja. Mõne aasta sees nägi ilmavalgust ridamisi uusi lehti, millest tuntuim on Eesti Ekspress. Meelelahutuslikud nädalalehed on läinud manala teed, jäänud on vaid Nelli Teataja, olles lugejaskonnalt ja levikult kolmas eestikeelne nädalaleht. Nädalaleht on aastate jooksul läbi teinud mitmeid arenguid.
Praegu on see heal ajakirjanduslikul tasemel ja korraliku disainiga väljaanne. Nelli Teataja on saanud ajalehtede kujunduskonkursil oma kategoorias kaunima esikülje auhinna.
Nelli Teataja räägib tavainimesele lihtsas keeles lugusid elust enesest. Inimeste suhted on kandev teema lehes. Pole juhus, et Nelli Teataja on muuhulgas ka Eesti suurim tutvumiskuulutuste leht.
Nelli Teataja naljakülg Vasar on kahtlemata üks värvikamaid, mis lehtedes täna ilmub. Nädalaleht ei põlga ära ka anekdoote ega karikatuure päevateemadel. Kui praegu räägitakse lehtede tabloidistumisest, siis Nelli Teataja on algusest peale olnud stiilne tabloidleht, säilitades hea ajakirjandustava väärtuse.
Nelli Teataja lugejaskond kõigub 20 tuhande ümber. (Viimane Saar Polli uuring andis 25 000 lugejat.) Leht on üle- eestilise levikuga, millel on arvestatav tellijas-ja ostjaskond kõigis Eesti maakondades. Lugejad on ostujõulised, sest leht pole odavate killast. Nelli Teataja ilmub igal reedel.
Lehel on arvestatav hulk lugejaid veebiväljaandes (www.nelli.ee). Reklaamiandjal on kasulik teada, et nädalas külastab veebikülge 25 000 lugejat ja vaatamisi (page views) on miljon.
Reklaami hinnakirjast leiate ülevaate kõigist peamistest reklaamivõimalustest. Oleme valmis pakkuma ka laia valikut reklaami erilahendusi, et just teie sõnum lugejale kõige paremini silma torkaks.
Me loodame, et Nelli Teataja on olnud hea kaaslane kõigile meie lugejatele.

Nelli Teataja toimetus