Ilm

Tugev tuul ja vihmahood peletavad suvesooja

Kesknädalal lõõtsus tormi mõõtu tuul, mis võttis õhtuks tuurid veidi maha. Tugevat tuult, mille puhangud on eriti tuntavad rannikul saame tunda eeloleval nädalalgi.
Soojakraadid jäävad päeval alla paarikümne ja hoovihm on sagedane...

Reedel on vahelduva pilvisusega ilm. Üle Eesti liigub hoovihmapilvi, suurem on saju võimalus Eesti lääne- ja põhjaosas. Puhub tugev edelatuul. Öösel on sooja 7...15 kraadi, päeval 15...18 kraadi.
Laupäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Sajab hoovihma. Puhub tugev lõuna- ja edelatuul. Öösel on sooja 7...15 kraadi, päeval 15...19 kraadi.
Pühapäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Hommikul ja päeval on vihmahooge harva. Puhub tugev edela- ja läänetuul. Öösel on sooja 6..10, rannikul kuni 16, päeval 15..17 kraadi.
Esmaspäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Lääne-Eestis võib sadada hoovihma. Puhub tugev edela- ja läänetuul. Öösel on sooja 8..16, päeval 15..19 kraadi.
Teisipäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Öösel on sagedasti sajuhooge, päeval aga hõredamalt. Puhub tugev edela- ja läänetuul. Öösel on sooja 7..16, päeval 15..18 kraadi.
Kolmapäeval on vahelduva pilvisusega ilm peamiselt sajuta ilm. Puhub mõõdukas loode- ja läänetuul. Öösel on sooja 6...15, päeval 15..18 kraadi.
Neljapäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub mõõdukas idakaare tuul. Öösel on sooja 8...13, päeval 12..17 kraadi.

NT