Ilm

Kalendrisuve alguseni on jäänud loetud päevad

Sirelite õitsemise aeg saab läbi, järge ootavad pojengid, jasmiinid jt. suvised õitsejad. Hõrku lõhnu looduses jätkub. Kuumad ilmad ootavad oma aega. Vesi on Eestimaa randades pikemalt veemõnude nautimiseks  veel jahe, aga  karastava supluse kannatab teha küll.

Reedel on vahelduva pilvisusega ilm.  Öösel on taevas  selge, ilm vaikne ja jahe, päeval õhk maheneb. Puhub nõrk läänekaare tuul. Öösel on sooja 5...10 kraadi, päeval 15...21 kraadi.
Laupäeval on vahelduva pilvisusega ilm.  Öö ja ennelõuna on sajuta, pärastlõunal võib kohati hoovihma sadada. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul. Öösel on sooja 8...12 kraadi, päeval 16...23 kraadi.
Pühapäeval on vahelduva pilvisusega ilm.  Sajuvõimalus. Puhub tugev edela- ja läänetuul. Öösel on sooja 8...12 kraadi, päeval 15...22 kraadi.
Esmaspäeval on vahelduva pilvisusega  sajuhoogudega ilm.   Puhub tugev läänekaare tuul. Öösel on sooja 8...12 kraadi, päeval 15...20 kraadi.
Teisipäeval on vahelduva pilvisusega  sagedaste sajuhoogudega ilm.   Puhub tugev läänekaare tuul. Öösel on sooja 6...9 kraadi, päeval 15...18  kraadi.
Kolmapäeval on vahelduva pilvisusega kohatiste  sajuhoogudega ilm.   Puhub mõõdukas läänekaare tuul. Öösel on sooja 8...13 kraadi, päeval 13...16 kraadi.
Neljapäeval on vahelduva pilvisusega ilm.   Puhub mõõdukas läänekaare tuul. Öösel on sooja 10...12 kraadi, päeval 15....18 kraadi.

NT