Ilm

Tuuleiilid ja sajuhood on alates pühapäevast sagedased

Sõbrapäev hellitas meid päikese ja soojarekorditega. Pehme talveilm püsib: öösel miinuskraadid, päeval enamasti plusspoolel. Küll aga teeb olemise kõledaks tugev tuul, ja taevas pilvituks ei jää. Vihma, lörtsi ja kohati ka lund sajab uue nädala esimeses pooles päris tihti.

Reedel on pilves ilm. Aeg-ajalt sajab lörtsi ja vihma, öösel võib idapoolsetes maakondades sadu ka lumena tulla. Puhub tugev edelatuul. Öösel on -2...+2 kraadi, päeval on sooja 1...4 kraadi.
Laupäeval on vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Öösel puhub mõõdukas loodetuul, hommikuks pöördub tuul läände ja päeval edelasse ning tugevneb. Öösel on 0..-4 kraadi, päeval on sooja 1...4 kraadi.
Pühapäeval on pilves ilm. Aeg-ajalt sajab lörtsi ja vihma. Puhub väga tugev edelatuul. Öösel on -1...+3 kraadi, päeval on sooja 2...5 kraadi.
Esmaspäeval on vahelduva pilvisusega. Öösel on ilm olulise sajuta, päeval sajab lörtsi ja vihma. Puhub tugev edela- ja lõunatuul. Öösel on -2...+2 kraadi, päeval on 0...+2 kraadi.
Teisipäeval on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, kohati ka lund. Puhub tugev lääne- ja loodetuul. Öösel on -2...+2 kraadi, päeval on -2...+2 kraadi.
Kolmapäeval on pilves ilm. Sajab lörtsi ja lund. Puhub tugev lääne- ja loodetuul. Öösel on -2...-7 kraadi, päeval on -3...+2 kraadi.
Neljapäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Puhub mõõdukas ida- ja kirdetuul. Öösel on -2...-7 kraadi, päeval 0...-2 kraadi.

NT