Ilm

Lund sajab juurde

Lund on päris ohtralt ja sajab juurdegi. Krõbedamaid külmakraade, mis veekogud korralikult kaanetaks esialgu veel oodata ei ole. Paar tuisuilma teevad teeolud jälle viletsaks.

Reedel on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi. Puhub tugev edelatuul. Öösel on -2...-12 kraadi, päeval -5...+3 kraadi. Jäiteoht on suur!
Laupäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Üksikud sajuhood tulevad alla enamasti lume, rannikul ka lörtsina. Puhub tugev loodetuul. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis 0..+2 , ida pool 0..-2 kraadi, pärastlõunal langeb.
Pühapäeval on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi. Tuul puhub läänekaarest ja on mõõdukalt tugev, õhtul pöördub lõunakaarde. Öösel on -0...-11 kraadi, päeval -6...+1 kraadi.
Esmaspäeval on pilves ilm. Öösel sajab kohati vähest lund, päeval on sadu tihedam ja tuiskab. Öösel puhub tugev kagu- ja idatuul, päeval vali kirde- ja põhjatuul. Öösel on -3...-10 kraadi, päeval -1...-6 kraadi.
Teisipäeval on pilves ilm. Sajab lund ja kohati tuiskab, alles pärastlõunal jääb lumesadu lääne poolt alates hõredamaks. Puhub tugev põhjakaare tuul. Öösel ja päeval on -3...-9 kraadi.
Kolmapäeval on pilves ilm. Öösel sajab kohati lund, päeval lund, lörtsi ja ka vihma. Puhub tugev lõunakaare tuul. Öösel on -3...-10 kraadi, päeval 0...-8 kraadi.
Neljapäeval on enamasti pilves ilm. Kohati sajab lörtsi ja vihma. Puhub mõõdukas lõunakaare tuul. Öösel ja päeval on 0...+4 kraadi.


NT