Ilm

Kuumad suveilmad kestavad

Leitsakuline kuumus, äike ja veidi turgutavad vihmahood on sel nädalavahetusel sagedased. Mere randades puhkjaid võtab vastu küllaltki jahe vesi - enamasti alla 20 kraadi, siseveekogude temperatuurid on tunduvalt kõrgemad. Puhkajatel veab.

Reedel on vahelduva pilvisusega ilm. Mandril on vihmahooge ja äikest. Puhub nõrk kirdetuul. Äikese ajal on tuul puhanguline. Öösel on sooja 17...21 kraadi, päeval 21...29 kraadi.
Laupäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Vihmahooge ja äikest on Kesk- ja Ida-Eestis. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul. Äikese ajal on tuul puhanguline. Öösel on sooja 16...20 kraadi, päeval 22...27 kraadi.
Pühapäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Vihmahoogude ja äikesevõimalus on suurem Kesk- ja Ida-Eestis. Puhub mõõdukas läänekaare tuul. Äikese ajal on tuul puhanguline. Öösel on sooja 16...21 kraadi, päeval 20...29 kraadi.
Esmaspäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Vihmahoogude võimalus on Ida-Eestis. Puhub nõrk põhja- ja läänekaare tuul. Öösel on sooja 13...18 kraadi, päeval 26...29 kraadi.
Teisipäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Puhub mõõdukas põhjakaare tuul. Öösel on sooja 14...19 kraadi, päeval 22...29 kraadi.
Kolmapäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades sajab hoovihma. Puhub mõõdukas idakaare tuul. Öösel on sooja 16...21 kraadi, päeval 22...29 kraadi.
Neljapäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohai sajab hoovihma. Puhub mõõdukas idakaare tuul. Öösel on sooja 19...21 kraadi, päeval 21...25 kraadi.

NT