Ilm

Kevadine pööripäev on tavapäraselt pilvine

Juba esmaspäeval saab päev ööst võitu - alates kevadisest pööripäevast ületab  päeva pikkus öö pikkuse. Ööd on veel karged, samas vähenegi päike sulatab lumeriismed ja loomulikult venitab ka pikast kesist talvest tüdinenutele naeratuse näole.
Reedel on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma. Puhub tugev lõunatuul. Öösel on -4...+1 kraadi, päeval on sooja 1...6 kraadi.
Laupäeval  on vahelduva pilvisusega. Öösel sajab lörtsi ja vihma, päeval on sajuhooge hõredalt. Puhub mõõdukas edela- ja  lõunatuul. Öösel on -1...+1 kraadi, päeval on sooja 0...5 kraadi.
Pühapäeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, lörtsi ja vihma. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul. Öösel 0...-4, päeval 0...+5 kraadi.
Esmaspäeval on pilves ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi. Valdavalt läänekaarest puhuv tuul on nõrk. Öösel 0...-5, päeval 0...+5 kraadi.
Teisipäeval  on vahelduva pilvisusega.  Sajab lund, lörtsi ja vihma. Puhub nõrk lõunakaare tuul. Öösel on -5...0 kraadi, päeval on sooja 0...5 kraadi.
Kolmapäeval  on vahelduva pilvisusega. Kohati sajab vähest vihma. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul. Öösel on -4...0 kraadi, päeval on sooja 0...6 kraadi.
Neljapäeval  on pilves ilm.  Kohati sajab vähest vihma. Puhub nõrk või mõõdukas lõuna- ja kagutuul. Öösel on -4...+1 kraadi, päeval on sooja 0...7 kraadi.

NT