Ilm

Ilm püsib jahe

Aprillikuu on peaaegu läbi, aga kauaoodatud soojalainet pole kuskil. Loodetavasti läheb soojemaks järgmisel teisipäeval – kui soojem õhumass jõuab kohale, siis on õhusooja tol päeval kümne kraadi kanti.

Reedel on pilves ilm. Öösel sajab vihma, sisemaal enamasti lörtsi. Päeval sajab Lääne-Eestis vahete-vahel vihma, sadu jääb aga nõrgemaks ja harvemaks, Kesk- ja Ida-Eestis sajab nii lörtsi kui vihma ja sadu on tihe pärastlõunani. Puhub tugev edela- ja läänetuul. Öösel on -1...+5 kraadi, päeval on sooja 3...7 kraadi.
Laupäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Aeg-ajalt sajab vihma ja lörtsi. Puhub tugev lääne- ja loodetuul. Öösel on -3...+2 kraadi, päeval on sooja 3...7 kraadi.
Pühapäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Aeg-ajalt sajab vihma ja lörtsi. Puhub tugev loodetuul. Öösel on -2...+3 kraadi, päeval on sooja 3...8 kraadi.
Esmaspäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vähest vihma ja lörtsi. Puhub mõõdukas läänekaare tuul. Öösel on -2...0 kraadi, päeval on sooja 3...8 kraadi.
Teisipäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vähest vihma. Puhub tugev lõunakaare tuul. Öösel on -2...0 kraadi, päeval on sooja 4...10 kraadi.
Kolmapäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vähest vihma. Puhub tugev lõunakaare tuul. Öösel on 0...+5 kraadi, päeval on sooja 5...10 kraadi.
Neljapäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Puhub mõõdukas läänekaare tuul. Öösel on sooja 2...5 kraadi, päeval 5...10 kraadi.

NT