Ilm

Millal lumevaip katab maad

Sajuhood (kahjuks rohkem vihma ja lörtsi näol) kestavad praeguste ilmaprognooside kohaselt detsembri keskpaigani. Öised külmakraadid aga teevad teed ohtlikult libedaks. Tuul on endiselt tugev. Millal lumevaip katab maad? Ootame ja loodame, et talve alguseks...

Reedel on pilves ilm. Lume- ja lörtsisadu läheb kõikjal üle vihmaks. Puhub tugev lõunakaare tuul. Öösel on -2...0 kraadi, päeval on sooja 1...6 kraadi.
Laupäeval on pilves ilm. Sajuhooge on sisemaal harva, saartel ja läänerannikul on vihma- ja lörtsihooge. Puhub väga tugev lõuna- ja kagutuul. Öösel on -1...0 kraadi, päeval on sooja 1...4 kraadi.
Pühapäeval on pilves ilm. Vihma ja lörtsi sajab enamasti Lääne-Eestis. Puhub tugev lõuna- ja kagutuul. Öösel on -3...0 kraadi, päeval on 0...+3 kraadi.
Esmaspäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab veidi lund, lörtsi ja vihma. Puhub mõõdukas põhjakaare tuul.  Öösel on -5...+1 kraadi, päeval -2...+2 kraadi.
Teisipäeval on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi. Puhub tugev lõuna- ja kagutuul. Öösel on -7...0 kraadi, päeval on -3...+3 kraadi.
Kolmapäeval on pilves ilm. Sajab vihma ja lörtsi. Puhub tugev lõuna- ja edelatuul. Öösel on -2...0 kraadi, päeval on -2...+3 kraadi.
Neljapäeval on pilves ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi. Puhub mõõdukas kagutuul. Öösel on -3...+1 kraadi, päeval on -4...+1 kraadi.

NT