Ilm

Kuldne sügis käes

Kui sügis nii edasi kulgeb, polegi nii väga hull. Vihma võiks muidugi vähem olla, aga õnneks külm veel ei näpista. Pilvistel päevadel on hommikust õhtuni hämaravõitu, päeva pikkus on juba alla 10 tunni.

Reedel on pilves selgimistega ilm. Öised sajuhood jäävad päeva jooksul harvemaks.Päeval puhub tugev põhja- ja loodetuul. Öösel on sooja 5...10 kraadi, päeval 8...12 kraadi.
Laupäeval on pilves ilm. Vihmasadu jõuab juba hommikuks saartele, keskpäevaks edasi mandrile. Päeval puhub tugev lõuna- ja kagutuul. Öösel on sooja 2...10 kraadi, päeval 7...12 kraadi.
Pühapäeval  on öö pilvine ja vihmahoogudega, hommikul taevas selgineb. Puhub mõõdukas läänekaare tuul. Öösel on sooja 5...10 kraadi, päeval 9...12 kraadi.
Esmaspäeval on  ilm rahulik, sajuta ja öö hakul ka võrdlemisi selge taevaga, päeva jooksul läheb taevas pilvisemaks ja kohati sajab ka vihma.  Puhub tugev edelatuul. Öösel on sooja 3...8 kraadi, päeval 9...13 kraadi.
Teisipäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Puhub tugev lääne- ja loodetuul. Öösel on sooja 7...10 kraadi, päeval 10...13 kraadi.
Kolmapäeval on pilves selgimistega ilm.  Kohati sajab hoovihma. Puhub mõõdukas läänekaare tuul.  Öösel on sooja 5...10 kraadi, päeval 10...12 kraadi.
Neljapäeval on vahelduva pilvisusega ilm.  Kohati sajab hoovihma. Puhub mõõdukas lõunakaare tuul.  Öösel on sooja 7...10 kraadi, päeval 10...13 kraadi.

NT