Aasta 2021...

02.01.2022 23:30
Nelli Teataja Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
4
Foto:

... märksõna
oli kahtlemata koroona. Deltaga algas, omikroniga lõppes. Viirus tuhises ka 2021. aastal läbi maailma. Vähemalt Euroopa ja USA piires võib öelda, et olukord oli suhteliselt sarnane, „maskiball” käib igal pool. Hiinas on piirangud veel rangemad.
 
... fooliummütsikesed
teavad täpselt, et koroonat pole olemas – puhas valitsuste vandenõu.

... ainuke
kandidaat presidendi ametikohale oli Alar Karis. Ei debatti, ei tegelikke valimisi.

... kuld
kuulub Eesti vehklejatele. Eesti epeenaiskond koosseisus Katrina Lehis, Erika Kirpu, Julia Beljajeva ja Irina Embrich võitis Tokyo olümpiamängudel kuldmedali, alistades finaalis Lõuna-Korea.

... rõõmustaja
Eesti esireket Anett Kontaveit vahetas aprillis treenerit ning tegi sel aastal oma karjääri parima hooaja. Aasta lõpuks naiste tennise maailma edetabelis seitsmendale kohale tõusnud Anett Kontaveit tunnistas tunnistas detsembris oma sünnipäevasõnavõtus, et vaatamata kõigele on tema jaoks oluline iseendaks jääda.

... kannataja
Kadestamisväärse töövõime ja suhtlus­oskusega teadlane Irja Lutsar sai esmalt meeletutes kogustes sõimata fooliummütsikestelt, seejärel kaotas töö.

... poliitik
jääb sel korral peavoolust veidi kõrvale. Kohalike omavalitsuste valimistel paistis mõistliku strateegia ning suure populaarsusega silma Narvas kandideerinud Katri Raik, kes tõepoolest ka linnapeaks sai.

... häältemagnet
Mihhail Kõlvart sai sügisestel kohalike volikogude valimistel Tallinnas Lasnamäel kandideerides 27 737 häält.

... hinnatõus
puudutas kahtlemata elektrit ja gaasi. Ränk rahakulu puudutab valusalt enamike eestlaste eelarvet.

... ämber
oli lasteombudsman Ülle Madise autogrammijaht pedofiilias süüdi mõistetud Peeter Helme raamatuesitlusel. Madise põhjendas oma viibimist Helme esitlusel huviga kirjanduse vastu.

... kordusetendus
sai antud Uku Suviste poolt. Esimesel Eesti Laulu võiduaastal jäi Eurovisionil käimata, korduskatsena käis Uku seal siiski ära.

... seebiooper
rullus tiktokkeritest abielupaari Triinu ja Justin McNairni vahel. Esmalt andis Triinu teada, et Justin on teda peksnud, ahistanud ja vägistanud. Siis näitas Justin Triinu ilusaid armastavaid sõnumeid ajast, kui see kõik naise sõnul toimunud oli. Enne Nelli Teataja trükkijõudmist näitas paar oma ühisel instagramikontol taas kaelakuti olemise fotosid.

... rahaahnus
tabas Riigikogu saadikut Martin Repinskit, kes korraliku rahvasaadikupalga kõrvalt otsustas haltuurat teha ning Boltiga taksot sõita. Mees tegi poppi ka paarilt Riigikogu istungilt, sest parajasti oli vaja klienti sõidutada.Vaadatud 666 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Tomile

Imelikud inimesed. Karis on vaevalt 3 kuud ametis olnud ja peaks teie arvates rähklema nagu tumm leilis, nagu eelmine või? Tasakaalukus on siis nüüdsel ajal mugavalt ära tiksumine? Joppenpuhh, mis toimub?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi