Abikaasa pihtimus: eesti armastatud rokkstaar jõi end purju ja urineeris mu peale!

26.05.2024 16:45
NT
Kommentaarid
41
Foto:

Blogija ja suunamudija Mallukas ehk Mariann Treimann, sai enda kätte ja avaldas Instagramis väidetavaid abikaasa pihtimusi elust koos armastatud rokkstaariga „keda teab iga laps ja vanaema”.

Pihtimus algab sellega, et abikaasa tundis end kui lõksus olevat, sest mees on kuulus ja tema vastu ei saa midagi teha. Ta nimetas seda õudus-etenduseks (horror show). „Teda teab vist isegi iga laps ja vanaema ja kõik armastavad teda ja nende bändi,” lisas ta.

Ta lisas, et 4-aastane suhe sisaldas endas meeletud vaimset vägivalda koos rõvedustega. „Ta jõi ennast nii mälli, et kuses meile kordi ja kordi voodisse. Korra on ta mulle isegi öösel peale kusenud, peale mida hakkas ta (omal valikul) veetma öid ilma voodipesuta maas, täiskustud madratsil,” kirjutatakse pihtimuses, aga see pole veel sugugi kõik.

Madratsi kõrval oli härra kuulsusel ka avatud arvuti. „...mille kaudu ta oma fännidelt alasti pilte küsis ja siis pihku pani. Mul ei lähe see hais kunagi ninast ära. Lisaks ta alandas ja mõnitas mind. Avalikult ei saanud rääkida, kuna kuulus inimene ja kui ma rääkisin ta bändikaaslaste-sõpradega, siis mind ei usutud. Ei ole ju võimalik, et nii tore inimene selline on suletud uste taga!” kirjeldas abikaasa. 

Rokkstaari isiku jätab Mallukas (tõenäoliselt esialgu) enda teada, esitades vaid küsimuse: „Kes sa arvad, et see on?”.

Vaadatud 54608 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Sirtsutaja

Kustutas heeringahaisu kusega.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi