Ämm jõi salaja väimehe õlled ära!

18.11.2023 14:50
Bruno Murel
Kommentaarid
15
Foto:

Elvas koos naise ja kahe lapsega elava Tõnu (36) juhe on lõplikult koos. Tema ämm ehk naise Anne (35) ema jõi salaja tema õlled ära väidetavalt “kasvatuslikul” eesmärgil.

Tõnu ämm Ülle (66) elab küll 80 kilomeetri kaugusel alevikus, aga läks suvel pensionile ja on sellest peale noorte elamises sage külaline. “Natuke liigagi sage külaline,” toriseb Tõnu. Tema sõnul käib Ülle peaaegu igal teisel nädalavahetusel nende pool, muutes vabad päevad pingelisteks tööpäevadeks. “Käib mööda korterit ringi ja õpetab, või siis pajatab otse diivanist! Ta teab, kuidas lapsi kasvatada, kuidas koristada, kuidas naabritega suhelda, mida poest valida ja nii edasi! Ise mitte sittagi ei tee! Minul ja Annel on lõpuks kuul nii koos, et ükskord läksime mõlemad magamistuppa ja karjusime patjadesse,” meenutab Tõnu.

Kus õlled on?
Kui Ülle lõpuks omale bussiaja valib ning ära läheb, saabub perre õnnis kergendustunne. Tõnu oli möödunud nädalavahetusel selleks hetkeks varunud ka õllede kuuspaki. Kaks õlut pani ta külmkappi ja neli asetas laste silma alt ära, alumisse köögikappi, suuremate pottide-pannide taha.
Tõnu keeras laupäeva õhtul mõnusa kergendusega oma kaks õlut naha vahele ja läks järgmist võtma, aga köögikapis polnud enam tilkagi! “Uurisin Annelt, kas ta tõstis need kuhugi, aga ta ei teadnud midagi. Siis turgatas, et ämm raisk! Soprab igalpool meie asjades!” siunab väimees. Tõnu helistas Üllele, et uurida, kuhu too õlled tõstis. Vastus võttis vaese mehe päris sõnatuks.

Mine Wismarisse süsti tegema!
“Ta ütles mulle, et ta jõi need ennast ohverdades ise ära, sest vanematel ei ole ilus väikeste laste nähes nii palju juua! Ta olevat väga murelik minu pärast, et ma peidan korterisse oma alkovarusid, et mingu ma ja tehku omale Wismaris perse alkovastane süst, mis ei lase poolteist aastat tilkagi juua,” kirjeldab ta ühepoolset vestlust ämmaga.
“Katkestasin lihtsalt kõne. See õrn helguse ja kergenduse tunne, mis kahest õllest korraks tekkis, oli jäädavalt musta auku kadunud. Mind oleks nagu vedela sitaga üle kallatud, kogu see ämmapinge tuli kümnekordselt tagasi. Tekkis selline tunne, nagu see kuradi ämm oleks igas toas ja vaataks akendestki sisse! Kurat, ta võttis isegi õlle taara kaasa!”.
Tagatipuks olid poed kinni ja Elva Olerex jalgsi minekuks liiga kaugel, autoga ei saanud ju kahe joodud õlle pärast enam sõita.Kurikaval salaplaan
Väimees mõtles, et see on viimane piir ja oleks hea meelega karjunud ja mõne asjagi puruks loopinud. Laste tõttu läks ta aga jälle magamistuppa ja röökis patja nii nagu ei kunagi varem - kaua ja kõrgemaidki noote udusulgede vahele kiljudes.
Kuna ämm paratamatult peagi uuesti neile külla sajab, on väimees välja mõelnud lõksu. Ta plaanib osta suure, plastikust kange õlle pudeli, selle täis urineerida ja ära peita. “Joogu siis terviseks. Võib-olla hakkab seepeale tibakene harvemini meid siin õpetamas ja minu õlledest täis peaga diivanis vedelemas käima,” naerab väimees saatanlikult.
Samas tunnistab ta, et võibolla ei julge siiski nii suurt tempu teha. Laste pärast. Eks magamistoas ahastusest patja karjumine ole peaaegu sama hea teraapia ja kindlasti tervislikum kui kuue kergendusõlle sisse valamine.

Vaadatud 5450 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Rauli ootuses

Ämmale on vaja Rauli, siis on tal tuju alati hea!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi