Andrus Ansip ei ole Kaja Kallasega nõus: jõuluvana on olemas!

19.11.2023 12:45
NT
Kommentaarid
1
Foto:

Kaja Kallas ehmatas Reformierakonna üldkogul kaasoravaid väitega, et jõuluvana pole olemas. Valeväide pani reageerima isegi Andrus Ansipi.

„Nii nagu pole olemas jõuluvana või tasuta kingikotte, pole olemas ka riiki, mis saaks raha mujalt kui maksumaksjatelt,“ põrutas Kallas ehmunud erakondlaste ees. Imelik jutt maksis kohe ka kätte – Kaja sai vähem hääli kui teised Reformierakonna juhatusse saajad.

Lisaks ärkas kahtlase jutu peale nagu Põhja Konn meie vana hea Andrus Ansip, kes ilmselgelt kuulis üle pika aja jälle „seemnesööja“ juttu, millele tuleb koheselt sekkuda. „Jõuluvana on olemas. Ta on meil igal aastal käinud. Olen ise, on lapsed ja lapselapsed talle laulnud ja luuletusi lugenud ning temalt kingitusi saanud. Usun, et ta tuleb jälle. Ootame,“ kirjutas Ansip oma X (Twitteri) kontol.

Lähemal uurimisel selgub, et Kaja probleemid jõuluvanaga ulatuvad aastate taha. "Mäletan ühte jõulu, kus olime Tallinna korteris (tavaliselt olime vanaema-vanaisa juures Viljandis) ja tuli jõuluvana. Istun jõuluvana süles ja nuputan, et kes see on? Isa on siin, vanaisa on siin, mitte ei tunne ära, kes see on. Küll vaatasin jõuluvana pükse ja sokke ja uurisin lähemalt, aga ei arvanud ära. HIljem uurisin, et kes oli, siis vanemad olid väga imestunud, et ma siis juba ei uskunud jõuluvana, sest olin olnud 5-aastane. Aga see oli olnud ülevalt naaber maadlustreener Andres Lutsar," meenutas Kallas 2018. aastal Kroonikale. Kaja, jõuluvana abilised, nagu tubli maadlustreener Lutsar, ei tähenda veel, et jõuluvana pole olemas.

Ansipil on aga vastupidised mälestused, näiteks 2009. aastal soovis ta mõttes jõuluvanalt Sofi Oksaneni raamatu ja arvake, mis kingikotis oli - Oksaneni raamat! Jõulumaagia ja -vana on olemas!

Vaadatud 1249 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
...Päkapikk...

Jõuluvana on sümbol inimeste headusest. Kui inimene eitab jõuluvana, on ta südames halb.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi