Arbujate Kuningas Allan I: ­Arbutooriumist tullakse alati tagasi ­parema ja rõõmsama inimesena

24.05.2021 15:30
Voldemar Pohl
Kommentaarid
2
Foto:

Nii mõnegi keelesõbra sõnul rikastas nõiasaate FairPlay auhinna võitja Arbujate Kuningas Allan I oma positiivsusest pakatava uudissõnaga tugevalt meie keelt ja kultuuri.

“Arbutoorium on vahva mikstuur sõnadest arbuja ja purgatoorium. Ja mida siis arbutooriumis tehakse? Loomulikult arbutakse!” ütleb Keila Joal tegutsev teadjamees rõõmsalt.
Kui katoliikluses tähendab purgatoorium mööduvaid piinu, mis ootavad mõõdukalt patuseid pärast surma, enne kui nad pääsevad paradiisi, siis Arbutoorium on hulga mõnusam koht. See on vaimuallikas neile, kes tahavad tunda rõõmu elust ja elus olemisest. “Arbutooriumist tullakse alati tagasi parema inimesena. Hing palju puhtam, meeleolu üllas ning ülev!”

Maapealne paradiis on meil kõigil käega katsuda
Taevast paradiisi Allan I ei luba, sellega tegelevad teised institutsioonid, küll aga pole välistatud, et pärast Arbutooriumis toimunud rännakut võib inimene tunnetada maapealse paradiisi kohalolekut. “Pärast seanssi mõistad, et paradiis on meie sees, ees ja ümber! See on tõeliselt silmiavav ja rahustav teadmine, mis kipub praegusel keerukal ajal inimestel meelest minema.”

Karmapank aitab soovidel täituda
Arbutooriumis toimub palju põnevat, kuid nii mõnigi teab juba, et siin asub ka üks omanäolisemaid pankasid Eestis. Allani sõnul toetab Karmapank ja selle astraaljuriidiline keha Karma Fond OÜ hea annetaja positiivse soovi täitumist. “See on justkui soovide täitumise kiirendi, kuid siin on üks väga oluline tingimus: annetuse tegija soov peab olema positiivne ning inimene ise ei saa jääda, käed rüpes ja suu lahti, õnne ootama! Tuleb ise ka tegutseda!” Mehel on mitmeid näiteid, kuidas karmapanka tehtud annetused inimesi aidanud on. “Oli ühe ehitusfirma töödejuhataja, keda ootas ees tavalisest ohtlikum projekt, mis seadis alluvate tervise reaalsesse ohtu. Karmapanga abiga tegi mees kõik endast oleneva ning päeva lõpuks ei saanudki keegi viga!” Allan I lisab, et Karmapanga kaudu käib ka karmavee väestamine.  

Nägemus Nelli Teatajast -  see sõnapaar on vanem kui keegi oskaks arvata!
Lõpetuseks räägib Allan I meile Arbutooriumis saadud nägemusest. “Väga ammusel ajal, sadu ja sadu aastaid tagasi, esimesel aastatuhandel, rajasid meie esivanemad, muistsed eestlased, tõhusa kaitserajatiste võrgu, mis kattis kogu Eestimaad. Eriliseks ja oluliseks peeti igas kogukonnas teadjameest, keda kutsuti arbujaks. Nad olid erilise ettevalmistusega ja oskustega oma ala meistrid. Igas linnuses oli üks vanem, kes oli arbuja kuningas ja tal olid oma korda järgijad, kes teadsid palju saladusi ja sõnamisi ja aitasid kuninga toimetusi igapäevaselt teha ja olid igati abiks. Seda kõike peeti väga oluliseks ja hoiti kõrgel au sees, millel oli kogu taevane vägi toeks ja abiks. Sellel kaugel ajal pidasid muinaseestlased omavahel ühendust läbi suitsu, tule ja helide. Kõik see toimis arbujate ennustuste ja valvsuse läbi, millele aitasid kaasa taevase tule ja päikese vägi, tuule vägi, vete vägi ja emakese Maa vägi. Info lasti nelja tuule ehk põhja- ,lõuna-, lääne-, ja idatuule poole lendu ja nii peetigi sidet ja elatigi üksmeeles ja turvaliselt. Seda väge hakati kutsuma Nelli Teatajaks.”

Arbutooriumi Taro õpituba

Laupäev  13:00-15:00 / Pühapäev 13:00-15:00
Grupp kuni 4 osalejat ja juhendaja.
Taro kaardid jutustavad. Õpime ühiselt tundma ja mõtestame lahti taro kaartide tähendused ja sellega kaasneva elu müsteeriumi. Taro kaartide ladumise viisid ja võimalused. Eelregistreerimine ja konsultatsoon - Esmaspäev 14:30 - 17:00  ja Reede 13:00 - 17:00

Personaalne vastuvõtt T-N 13:00-17:00 eelregistreerimisega

Telefon + 372 58 65 33 69
E-post allan.saarm@gmail.com
Aadress Kose 2 -7, Keila-Joa, Lääne-Harju Vald 76701Vaadatud 653 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
sellisele lõustale

peaks maski ette liimima

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi