Dalia Olga Aksjonova: "Kaardid ütlevad, et kapten Piht pääses laevalt.."

14.10.2018 20:20
Hillar Kohv
Kommentaarid
0
Foto:

Dalia Olga Aleksjutina osaleb "Eesti selgeltnägijate tuleproovis". Ta on enesekindel naine, kes räägib, et Estoniaga juhtunu polnud õnnetus. Lisaks ei põlga ta ära ka kõhutantsu tegemist.

Millal ja kuidas see soov tekkis, et telesaates osaleda?
Tean, et see kõlab kummaliselt, aga mul kunagi ei olnud soovi "Eesti selgeltnägijate tuleproovis" osaleda. Juhtus, et minu sõbranna andis minu kontaktid telesaate korraldajatele. Oli väga ootamatu, mulle helistati ja pakuti "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" telesaates osaleda.
Palju aega ma kahtlesin, kas ma lähen katsetele. Kuid mu sõbrad toetasid mind. Nad ütlesid: "Mine ja proovi! Sa ei kaota mitte midagi."
Kuna ma ei ole selgeltnägija, kes näeb mingeid pilte, siis mõtlesin, et ma ei jõua isegi esimesest katsest läbi. Minu üllatuseks sain väga edukalt katsed läbi.

Eelmisel hooajal "Eesti selgeltnägijate tuleproovis" osalenud Toomas Aria ennustas teile saate võitu, mida ise sellest arvate?
See on minu jaoks väga ootamatu. Tänud Toomas Ariale, et ta usub minusse. Mul on väga hea meel. Arvan, et saate võit ei sõltu minust.

Kui noorelt te avastasite enda juures selgeltnägija võimed ning mis oli esimene nägemus, millega täppi panite?
Juba viie-kuue aastase lapsena alustasin häälte kuulamisega. Lapsepõlvest saati tunnen, mis võiks juhtuda. Aga ma olin hirmul ja mul oli häbi seda tunnistada.
Üldiselt olen Taro ja Lenormani kaartidega tegelenud alates kümnendast eluastaast. Tunnen ennast pigem intuitiivse ja sensitiivsena kui selgeltnägijana. Ma ei näe pilte nagu selgeltnägijad, vaid tunnen, mis võiks juhtuda tulevikus. Tunnen ka teiste inimeste emotsioone. See aitab mind väga palju, kui töötan oma klientidega. Kuid mul oli raske töötada kõhutantsijana, sest tundsin ja võtsin endasse publiku emotsioone ja muresid.Möödus 24 aastat Estonia parvlaeva hukust ning siiani on see tragöödia alles selgusetu. Milline on teie nägemus, kas Estonia katastroof oli lihtsalt õnnetus, või oli seal mängus kellegi kuri käsi ning kas kapten Avo Piht pääses laevalt?
Ma mäletan Estonia parvlaeva huku päeva. Oli väga tugev tuul ja vihm sel päeval. Minu ema töökaaslase sugulased olid laeval. Minu kaardid näitavad, et Estonia parvlaeva katastroof oli mitte lihtsalt õnnetus. Mõni mõjukas inimene või inimesed planeerisid katastroofi. Kaardid ka ütlevad, et kapten Avo Piht pääses laevalt.

Selgusetu on ka Võru noormehe Markkus Ansbergi kadumisega seonduv. Mis juhtus Markkusega, kas ta leitakse ning kust teda otsida?
Sellele küsimusele ei saa vastata. Mul ei ole praktikat inimeste leidmisel. Tegelen rohkem eelmiste elude regressiooniga ning aitan inimesi elu- ja karjäärimissiooni leidmisel. Ma aitan leida karjääri missiooni ja aru saada blokeeringutest, mis takistavad rahavoogu ja eesmärkide saavutamist karjääri ja äritegevuse valdkondades.

2019. aasta märtsis on Riigikogu valimised. Kes võidab valimised, kas Keskerakond, Reformierakond, EKRE, SDE või mõni uus partei ning kas Jüri Ratas jätkab peaministrina ka peale valimisi?
Poliitika pole minu teema.

Kas tasuta ühistransport jätkub ka järgmisel aastal ning kas on loota, et ka näiteks teise grupi invaliidid hakkavad saama maaliini bussis tasuta sõita?
Selle küsimusele kaartide prognoos on positiivne. Arvatavasti järgmisel aastal tasuta ühistransport jätkub. Kuid tasuta ei hakka ühistransport olema kõigi inimeste jaoks.

On ehk lootust, et toiduseadust muudetakse ning kauplused hakkavad annetama mahakantud eilse kuupäevaga "kõlblik kuni" toitu, nagu liha ja lihatooted, piim ja piimatooted, tordid jne abivajajatele näiteks Toidupanga kaudu ning lõpetatakse kaupluste poolt nende toitude utiliseerimine?
Ainult soodushinnaga.

Milliseks kujuneb Edgar Savisaare edasine saatus, kas ta pääseb kohtuprotsessist puhta nahaga ning jätkab veel poliitikas?
Edgar Savisaarel on palju vaenlasi ja vihamehi.

Kas teil tuleb kaarte panna iga päev, sest kliente on palju?
Iga päev ma ei tööta. Ma ei saa võtta palju kliente, kuna tunnen ennast väga väsinuna pärast. Töötan nii online kui offline. Kuid klientide arv on piiratud. Ma valin kliente, kellega ma töötan väga ettevaatlikult.

Kas teie poole võib pöörduda igasuguste teemade ja küsimustega, või on ka neid teemasid, millele te vastuseid ei anna?
Minu pole ei saa pöörduda igasuguste teemade ja küsimustega. On teemasid, millele ma vastuseid ei anna. Minu teemad on karjäärinõustamine, elu missiooni leidmine, rahakanali diagnostika, ettevõtte või projekti perspektiivikuse ülevaade.
Kõik küsimused, mis seotud rahaga, äritegevusega või karjääri nõustamisega. Eesmärgide saavutamise nõustamine. Need on ainult minu teemad, millel ma konsulteerin.

Ega te kahetse, et telesaatesse võistlema läksite?
Ma ei kahetse. See on väga tore kogemus.

Tulevikuplaanid?
Kirjutan raamatu minu coaching’u kaardide kohta. Minu coaching’u kaardid on minu enda loodud. Kaartide baasiks on mu isiklikud kogemused, mille läbi olen oma eesmärgid saavutanud. Soovisin kaartide tegemise ajal saada töölepingut Lähis-Idas, et tegutseda seal kõhutantsijana. Aga kaarte võib kasutada mitmel erineval eesmärgil. Need kaardid aitavad oma kutse või sobiva äritegevuse leidmisel.

On ehk teilgi midagi südamel, mida sooviksite ära öelda?
Kuulake oma intuitsiooni ja uskuge ennast!

Vaadatud 3874 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi