Maamees kiidab: eksootiline naine on parim! Eesti ja vene naised ei saa ligilähedalegi!

19.04.2024 15:45
Kairi Saar
Kommentaarid
43
Foto:

Reino (31) ei väsi kiitmast oma väikese särava abikaasa ­võlusid, meeldivust ja head südant. „Eesti ja vene naised ei saa ligilähedalegi,” kinnitab ta.

Tegelikult arvas Reino, et suhterõõmud ja abieluline õnn pole tema jaoks ja ta lihtsalt ei meeldi naistele.
„Mul on nagu kerge puue, põletusarmiga nägu ja lonkav jalg. Ütleme nii, et tahtsin püssirohuga põllukive purustada, aga katki läksin hoopis mina,” sedastab mees põhjuse, miks ta naiste hulgas eriti populaarne pole olnud.
Kui aga need, tõesti ainult välised faktorid välja arvata, on Reino väga tore mees. Mõnusa iseloomu, suure pühendumisvõime, kuldsete käte ja hea sissetulekuga talunik.

„Ma olin üsna kindel, et jään vanapoisiks,” jutustab mees. „Mulle meeldivad ilusad ja endast umbes viis aastat nooremad naised, aga neile ei meeldi mina. Alati on meeldinud mõte, et naine tahaks olla kodus, kui ma töölt tulen. Natuke on seal praktilist vajadust ka – ehkki olen põllul ja ka arvuti taga ja dokumentidega töötades osav, pole ma kodus suurem asi tegija, mistõttu mulle sobiks naine, kellele meeldib majapidamises askeldada. Selliseid naisi olen näinud küll endast vanemate hulgas, kes oleks valmis minuga suhtesse astuma kaastunde, mehisema mehe puudumise ja mugava äraelamise pärast... Seda aga ei tahtnud mina. Lihtsam oli maksta tuttavale pensionärile maja ja aia korrashoiu eest.”
Talu koos maade ja aiaga pärandasid talle vanemad ning sellega on seotud palju õnnelikke mälestusi tema lapsepõlvest.

Ootamatu armumine
Kergete füüsiliste miinustega, kuid särava mõistuse ja rõõmsa loomusega Reino sai igati kenasti hakkama ning puhkuste ajal meeldis talle reisida.
„Palju ma ei jaluta, seepärast olen nn hotellipuhkuste tüüpi. Aga mulle tõesti meeldib, kui mu ümber on vahepeal võõras keskkond, võõrad inimesed ja keelekõlad ning kui minu eest hoolitsetakse,” võrdleb Reino end muigamisi suure sõbraliku kõutsiga, kes armastab päikeselaigus peesitada.

Just sellisel hotellipuhkusel Taimaal Krabis tutvus Reino kena noore naisega. „Nana tuli ise minuga juttu ajama ja – piinlik tunnistada –, esimese hooga ma arvasin, et ta on prostituut. Igatahes olin ma valmis vestlema, teenust ostma, välja tegema või mida iganes kaunitar tahab. Hea, et ma kohe algul kätt ümber panema ega raha pakkuma ei hakanud,” meenutab mees.
Rahvusvaheline armulugu võttis aga küllalt kiiresti tuurid üles. Puhkuse veetsid teineteise vastselt leidnud mees ja naine käsikäes ning Eestisse tagasi sõitis Reino kindla teadmisega, et tahab seda naist veel näha.
„Ega ma mingeid eriti kaugele ulatuvaid plaane ei julgenud tegelikult teha,” tunnistab ta. „Andsin endale aru, et ka sel juhul, kui ma lihtsalt aitasin sel armsal noorel naisel veidi aega täita, on tegu minu jaoks imelise juhusega, mille eest tuleb elule ja kaaslannale tänulik olla ja mitte liiga suuri lootusi püsti panna.”
Kui aga Reino Nanale koju jõudes helistas, selgus, et tunded on vastastikkused. Täpselt samamoodi nagu kahtlusedki. Ka neiu tunnistas ausalt, et jõudis mõelda, et ka lihtsalt puhkuseromaanina oli see ilus.
Suhelda oli neil omavahel kerge ka tehniliselt – mõlema inglise keel saaks koolis vähemalt "rahuldava" kätte. Ja vestluste käigus sai Reino aru, et ka mõttemaailmas on neil ühist palju rohkem kui ta algul lootagi oleks julgenud.


Kolm kuud hiljem sõitis Reino Krabile tagasi. Enne veel kinnitas endale, et tunneb puhkusest rõõmu ka siis, kui Nana teda tegelikult ei ootagi. „See on imeline koht ja otsustasin, et isegi ainult Nanast mõeldes on mul seal hea. Kartsin kogu aeg, et äkki ma olen tema jaoks kuidagi ahistav või nii... Ja kindlasti puudus mul igasugune kavatsus teda nii-öelda ära osta.”
Aga ei! Kohtujate rõõm oli suur ja aus. Üksiti sai selgeks, et mõlemad oleksid õnnelikumad ühes riigis elades.

Eesti talu äratas iidsed võimed
Kuna mõlemad olid valmis teise nimel kodumaad vahetama, vaadati üle kõik võimalused. Ilmnes, et ehkki Taimaa on soe ja mõnus, elaksid nad Eestis paremini ja see otsustas asja.
„Jutud sellest, kuidas Tais muust ei unistatagi kui valgete meeste võrgutamisest, on jama. Nana vanemad olid küll rõõmsad, kui tütar ütles neile, et on leidnud mehe, keda armastab, aga põrmugi mitte rõõmsad selle üle, et nende noorim tütar kusagile „ohtlikusse Euroopasse” kolib.”
Praegu on Reino ja Nana abielus ja elavad Eestis, kõik oma puhkused veedavad nad aga Krabil Nana vanemate juures.
„Ma ei jõua oma saatust ära kiita selle naise eest. Ja milline taluperenaine! Eesti talu äratas temas nagu mingid iidsed võimed. Selleks suveks nõudis ta suure kasvuhoone juurde, et kõik maitse- ja kurat teab mis taimed ära mahuks! ...ja siis paneb ta need taimed koos lihaga wok-pannile ning sünnivad sellised toidud, et võtab mitmes mõttes silma niiskeks,” kiidab Reino. Ja lisab, et on valmis Tai naiste au ja väärikust kaitsma alati, kui keegi räägib, et sealsed tüdrukud on kerge saak. "Kindlasti on neid, kes ongi, ka täiesti professionaalsel pinnal, aga elu on tegelikult palju rikkam kui mingid ettekujutused ja üldistused,” on ta veendunud.

Vaadatud 25309 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Iga lits kiidab oma v......u.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi