Estonia huku kohta ei tasu selgeltnägijatelt küsida

20.10.2019 21:30
Hillar Kohv
Kommentaarid
2
Foto:

12. oktoobril käisid selgeltnägijad kohtumas Tori rahvaga Tori Rahvamajas. Kohale tuli hulk tuntud tegijaid.

Rahva ette astused selgeltnägijad Ervin Hurt, Geit Eero, Keivo Kruus, Tiina Türk, Žanna Sahanenko, Ingrid Stahl, Mari-Liis Pae, Kristi, Jüri ning ka kotkasulg Evald. Kohal oli ka saatejuht Anneli Lahe. Esmalt tutvustasid kõik selgeltnägijad endid rahvale.
Üks naisterahvas ütles kohe saalitäie rahva ees, et publiku hulgas on ka biovampiire, aga neil ei tasu selgeltnägijatele halba soovida, sest halbasoovijad blokitakse koheselt ära. Anti võimalus ka avalikult saalis mõni küsimus esitada.

Keegi ei taha oma tervist ohtu seada
Üks mees esitas küsimuse Estonia huku kohta. Sellele anti ka kohe vastus, et sel teemal nad vastama ei hakka, sest keegi ei taha oma elu ja tervist ohtu seada. Öeldi ka, et millalgi selgub kogu tõde Estonia huku kohta. Samas teatasid selgeltnägijad ka seda, et individuaalselt saab esitada ühe küsimuse vaid ise enda kohta. Naabrite ja teiste kohta pole mõtet uurima hakata. Peagi jagunes publik erinevatesse gruppidesse, et saada talle meelepärase selgeltnägija jutule.
Kuna Tori Rahvamajal on kaks korrust, siis selgeltnägijaid jagus nii ala- kui ka ülakorrusele. Pilet maksis 10 eurot ning perepilet 15 eurot. Selgeltnägijatega kohtumas silmast silma käisin mina esimest korda. Eelnevalt olin Facebooki kaudu tuttav juba Ervin Hurda, Kristiga, Keivo Kruusiga, Geit Eeroga, Žanna Sahanenkoga. Kotkasulg Evald on mulle kommentaare andnud artiklite tarvis.

Kotkasulg Evald põristas aina trummi
Rahvas soovis eriti esitada oma küsimust Žannale, Geit Eerole, Kristile ning Ervinile, aga kliente oli ka teistel.
Kotkasulg Evald põristas oma trummi rahvamaja saalis. Esitasin ka publiku hulgas olnud inimestele küsimuse, et kas nad said oma küsimusele vastuse? Kõik ütlesid, et nad on väga rahul, sest vastused rahuldasid neid.
Mulle isiklikult jätsid hea mulje Kristi, Geit, Žanna ja Ervin ning Keivo, kellega ajasin õues pisut ka juttu.
Anneli Lahelt sain teada, et "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" saateid on kokku 12 ning praeguseks on saade poole peal.Vaadatud 2230 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jaagup

lollidelt tulebki raha ära võtta

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi