FOTOD: Epp Kärsin õpetas lõunaeestlasi seksvidinaid kasutama

09.07.2024 07:10
Ülo Külm, autori fotod
Kommentaarid
10
Foto:

Tartu uus erootikapood HotLips pidas Ameerika Iseseisvuspäeval avapiduToreda kokkusattumusena ehk 4. juulil, avati Tartu Lõunakeskuses esinduslik ja hubane HotLipsi erootikapood.

Avamispidu tõi kaupluse puupüsti rahvast täis, sensuaalselt särtsaka meeleolu eest hoolitsesid sale ja superpainduv Exotic Soul Studio postitantsijanna, DJ ning seksuaalkoolitaja Epp Kärsin.

Mis eriti huvitav,. HotLips Tartu avamisel viibis kohal oluliselt rohkem naisi (nii nooremaid kui vanemaid) kui mehi!

Eesmärk tulla naistele lähemale

Miks aga tehti HotLips kauplus just suurde kaubanduskeskusesse, antud juhul siis Tartu Lõunakeskusesse? Erootikapoega seotute sõnul oli eesmärk tulla just naistele lähemale, et naised tunneksid siin end hästi.

Ja otsustades peol kuuldud kommentaaride, arvamuste järgi, just nii ka on. “Nii nunnu!”, “Niipalju valikut, onjuu?”, “Käid saiapätsi poes ja siis tuled siia!”, ilmselget rahulolu peegeldus praktiliselt kõigi kohaletulnud naiste nägudest.

Piisavalt suur valik

Muidugi, Tallinna pood (HotLips Erootikamaailm T1-es) on palju suurem ning HotLips Maardu samuti. Kuid kõik antud valdkonna kaubad on siingi Tartus kenasti esil ja valik piisavalt suur.

Laias maailmas hästi tuntud kaubamärgid, olgu siis tegu näiteks pesu, vibraatorite, S/M vahenditega, libestitega, massaažiõlide, armukuulide või muuga. Hinnadki on hetkel suhteliselt soodsad.

Võimaldavad muudki. Edaspidi plaanib HotLips Tartu hakata korraldama ka erinevaid “poiste-ja tüdrukuteõhtuid”.

Epp Kärsin jagas õpetusi

Mida veel? Kogemuskoolitaja Epp Kärsin oli avamisel kohal, tasemel nagu ikka, kaunis põhjalik tootetutvustus praeguste popimate naiste ja meeste “seksvidinate” osasÜhesõnaga, ladus selgitav jutt temalt erinevate voodilelude täpse otstarbe ja kasutamise kohta ning kasulike nõuannetega, kuidas voodis paremini hakkama saada.

Mõni kuulas seda kõike kindlasti suu ammuli ja fakt igatahes , et pärast Kärsini “minikoolitust”, selgitustööd, moodustus kaupluse leti ääres ostuhuvilistest pikk järjekord.

HotLips erootikakaupluste kett aga aina laieneb. Peatselt, juba sel suvel, on plaanis avada oma poed veel Narvas ja Pärnus.

Vaadatud 2385 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

E. Kärsin võiks nende vidinate juurde ka seda õpetada, kuidas lapsi kasvatada, et nad naabreid oma lõputu kisakooriga pidevalt ei häiriks ja seda, et õhtul kell 10 on lastel magamamineku aeg. Vidina juureski võiks vastav õpetus olla. Nii mõnegi paljulapselise peakene on ilmselt kohutavalt ülekoormatud, et nii lihtsaid asju kohe ära ei jaga, aga küll nad õpivad kui E. Kärsin õpetama hakkab!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi