FOTOD: Peaministri skandaalifirma kaubik toimetas kiiruga karbikesi prügimäele

15.09.2023 09:30
NT
Kommentaarid
6
Foto:

 

Kaja Kallase "me kodus tööasjadest ei räägi" skandaali keskmesse sattunud AS Metaprindi logodega kaubikust viidi prügimäele "karbikesi".

Tundub, et Metaprindi äri on nii tulus ja tihe, et isegi pühapäeva ei anta töömeestele puhkuseks. Pealtnägija sõnul tegutseti Jõelähtme prügimäel kiirelt ja närviliselt. 

"Ega ma ei näinud mida ta seal välja viskas, tundus olevat mingid karbikesed, aga tüüp koguaeg vaatas ringi ja tegutses kiirelt," kirjeldab Nelli Teatajale fotod saatnud lugeja. "Kui mälu ei valeta siis kaubik oli pargitud sinna kuhu läks elektroonika äkki ja seal kõrval ka papp ja paber. Ühte kasti kõvakettad, teise dokumendid," lisab ta. 

Hiljuti sai avalikuks, et peaminister Kaja Kallase abikaasa Arvo Halliku firmale Novaria Consult kuulus 24,8% firmast Stark Logistics. Tolle klient on omakorda Metaprint, kes tegutseb siiani ka Venemaal. Stark Logistics aitab logistika ja vedudega.

Loe lähemalt Nelli Teataja värskest paberlehest!

Vaadatud 23986 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
düsgraavik

näete kui korrupeerunud on kapo prokkud kohtud jne Vaatage kuidas käituti Savisaareka.Ja reformiparteide vastasteka jne. Ma leian kapo,prokkud,kohtud jne tuleks kõik lahti lasta ja uued valita. kes ei karda surma jne ja on sõltumatud jne.Ka riigi asutustes sammuti. Ja valimised tuleks uuesti teha .kuna valimised võltsiti. Kõik kes id valimiste taga olid jne tuleks uurita kus neil varandused tulnud jne

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi