IMBI KÄBI: Ah kui jube! Ma sain liikluspolitseinikult korvi!

17.09.2023 23:00
Imbi Käbi
Kommentaarid
13
Foto:

Teate, ma sõitsin septembri alguses oma uhke Mazdaga täiega radarisse. Aga ma ei olnud masendunud, sest olin otsustanud proovida flirti politseinikuga. Olin täis enesekindlust ja seksikust ning uskusin, et suudan oma sarmiga kordnikku veenda.

Lasin akna alla, naeratasin ja ütlesin: “Milline kaunis öö, härra inspektor! Ma sõidan siin ainult sellepärast, et näha teid ja teie kuuma kumminuia. Teil on ju kuum kumminui, kas pole?” Politseinik vaatas mind rangelt ja ütles: “Asume asja juurde!” See lause erutas mind tohutult, kuid selle asemel, et minu avaused läbi puurida, küsis ta, kas ma ka tean, kui palju ma kiirust ületasin?
Okei, see oli tagasilöök, kuid ma üritasin naeratades edasi minna: “Oh, ma kihutasin, sest proovisin lihtsalt kiiremini teie südamesse jõuda, härra inspektor!”
Politseinik ei sulanud ikka veel ja vastas: “Minu südamesse jõudmine ei tähenda, et te võite liikluseeskirjadele vilistada.” Kuigi ma olin lootnud, et mu flirt töötab, mõistsin kiiresti, et see ei olnud nii. Andsin politseinikule oma dokumendid ja pärast lühikest kontrolli otsustas ta mulle siiski trahvi ära teha.
Otsustasin nüüd mängu tuua kogu seksuaalsuse, mis mu sisse alles jäänud oli, naeratasin taas ja ütlesin: “Ah, täkuke, mis me siin trahvime! Läheme parem minu juurde! Paneme romantilise muusika mängima ja sõidame aeglaselt, piirkiirust ületamata!”
Politseinik vaatas mind nüüd veel rangemalt ja vastas: “Ma ei tea, mida te siin endast mõtlete, aga ma olen liikluspolitseinik ja minu ülesanne on tagada ohutust, mitte flirtida autojuhtidega.”
Kui politseinik mind trahviga ära saatis, mõistsin, et minu flirt ei olnud mitte ainult ebaõnnestunud, vaid ka piinlikult tagasilükatud. See masendas mind sedavõrd, et otsustasin ennast tühjaks nutta. Hommikul olid Mazda nahkistmed soolaseid pisarajälgi täis. Ma ei pühi neid kunagi! Olgu see mulle õppetunniks! Politseinikega ei flirdita. Politseinikud ei ole tuletõrjujad!

Suudeldes
Imbi Käbi

Vaadatud 11523 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Olla

Olla ja

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi