Jaanidraama Metsavenna jaanitulel: mees eksis telgiga ja seksis vennanaisega

02.07.2017 19:35
Mait-Margus Pohl
Kommentaarid
27
Foto:

Metsavenna Jaanitulel leidis aset suhtedraama, mis tänu õhukestele telgiseintele teistegi piduliste kõrvu kostis.

Pealtkuulajate sõnul algas kogu värk laupäeva varahommikul kella nelja paiku, kui viimased pidulised Sissi pubis Tartu DJ-de rütmis tantsu lõid.
“Üks hetk kuulsin läbi une, et kõrval telgis läks kõvemaks sugutegemiseks. Nad ikka tegid seda vanainimeste asja seal terve minuti,” ütleb Metsavenna Jaanitule veterankülastaja Lehar. Mees lisab, et minut on isegi hea tulemus, sest mees ja naine tundu­sid hääle järgi täiesti “sota-potad” olevat.

Draama lindistamine
Hommikul kell 10 ärkas aga kogu Lehari pere kõvema kisa ja nutulörina peale üles. Lehari kogenud kõrv tuvastas, et kõrvaltelki oli jõudnud mees, kes leidis oma naise kaisust oma kaksikvenna.
Lehar aimas, et sellest draamast tuleb midagi suurt ja huvitavat ning pani noorema poja mobla helisalvestusäpi kärmelt tööle. Helisalvestisest on kuulda järgmist intensiivset dialoogi.
“Lasi sulle sisse, vä? Lasi sulle sisse, vä?”
“See ei olnud sina, vä? See ei olnud sina, vä?”
“Mina, vä? Mul on ju valge dressikas. Jorsil on ju roheline, ä!”
“Aga telk on ju sinine, ä! Telk on ju sinine, ä! Ma ütlesin, et ärge ostke sinist telki, ä! Meil on ju ka sinine telk, ä!”

Viimane ekstasy
Seejärel on kosta telgi tõmbluku liikumist ning vestlusesse sekkub veel üks naine.
“Mida v*ttu, jälle, vä?!! Head aega forever, noh!”
“Tra, Merle, ä! Ma ju ütlesin neile, et ärge ostke sinist telki, ä, joptvoju matt, ä!!”
Seejärel saadab venna naise kallal patuteo toime pannud Jorss kõik kõige pimedamasse kohta ja teatab, et tõmbab nüüd allesjäänud kommid sisse (ecstasy - toim.) ja tal on kõigest poogen. Salvestuse lõpp.Sinine telk ja kaksikud
Mõne tunni pärast nägi Lehar kogu seltskonda ka oma silmaga. Tundus, et punt oli ära leppinud. Sinise telgi probleemi võib seletada siis sellega, et ka meeste naised olid kaksikud.
“Põhimõtteliselt Sõnajalgade keiss,” kommenteerib Lehar ja lisab, et kogu seda punti oli hästi naljakas vaadata, sest nad tegid alalõugadega mingeid imelikke liigutusi. “Konsulteerisin oma ala spetsialistidega ning tõenäoliselt oli terve see seltskond täiesti nööpis (ecstasy - toim.)!”

Vaadatud 109664 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
No mdea

Uskumatult naljakas...????

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi