Juhtkiri: Kas sul ikka on vaja seda soodus­hinnaga kaupa?

28.11.2021 21:10
Birgit Padur
Kommentaarid
3
Foto:

Kohe algab jõulukuu ning jõulud tähendab kinke. Paljudel on kombeks hakata kinke juba varakult valmis varuma ning selle aasta november on pakkunud igasuguseid hinna­alandusi, isegi ütleks, et natukene liiga palju.

Alles olid lihtsalt mingid kuualguse soodukad, siis e-esmaspäev, nüüd musta reede nädal ning kohe-kohe on kindlasti algamas ka advendiaja soodustused. Turumajanduse poole pealt muidugi tore, kaubad liiguvad, raha ka. Samas võiks korra hinge tõmmata ning mõelda, mida üldse vaja oleks.
Näiteks võiks teha nimekirja asjadest ning siis seda ehk veelkord kriitiliselt üle vaadata. Nii ei teki poodi minnes uitmõtteid, et üht või teist ­allahindlusega toodet on ehk ka vaja. Samuti võiks jõulukingid varakult läbi mõelda, eriti kui peres on lapsed. Nende jaoks on välja mõeldud nii palju tootesarju, mis peamiselt koosnevad plastikust ja muust jamast. Siiski, kas jõuludeks on kõike seda pahna vaja, mis paari kuu pärast niikuinii ära unustatakse?
Kui rahast muidugi kahju pole, võib endale kõike ­muretseda, kuid sel juhul paneks südamele, et kõik, mida enam vaja pole, võiks taas­kasutusse viia.Vaadatud 441 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Tõesti

Miks peaksin maksma rohkem, kui saab odavamalt?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi