Kas suhet saab veel päästa?

26.02.2023 21:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
7
Foto:

Me kõik oleme olnud suhetes, mis pole kestma jäänud. Oleme nutnud ja südamevalu kannatanud. Kas oled mõelnud, et selle asemel, et suhtele käega lüüa, saaks asju ka parandada, kui mõlemad pooled vaid ühiselt pingutaksid?

1. Kannatlikkus
See on kõige tähtsam. Kui su partner sind hulluks ajab, on väga raske rahulikuks jääda, aga kui tegemist on pisiasjaga ja sa ei soovi oma kaaslasega erinevaid teid sammuma hakata, proovi ära kannatada! Meil kõigil on kiiksud, mis teistele meeltmööda ei pruugi olla!

2. Teiste inimeste kaasamine
Ärge tehke seda! Petmised, nõuandjad ja lihtsalt sekkujad tuleb elimineerida, sest need on täielikud suhtetapjad. Kuulake oma partnerit ja iseennast, väljastpoolt tulevad arvamused ei tohiks teid kõigutada.

3. Hoolivus
Kui näitad välja, et hoolid oma partnerist, on teie suhe kordades edukam. Hoolivuse näitamine võib pikapeale ununeda ja see võib teises inimeses tekitada kehva tunde. Vaata, et annaksid iga päev märku, kui oluline su kaaslane sulle on!

4. Austus
Oluline element. Ilma vastastikuse austuseta pole suhtel mingit mõtet! Olete kaks võrdset poolt ja mõlema arvamus on oluline. Eriarvamustes kompromissile jõudmine muudab teie suhet vaid tugevamaks.

5. Usaldus
Usaldus on äärmiselt tähtis ja kui seda usaldust lõhkuda, pole suhe enam kunagi endine. Kui sul raske teist poolt usaldada, peaksid süüvima sügavamale ja aru saama, mis seda põhjustada võib.

6. Koos ajaveetmine
Kvaliteetaeg ja ühiste mälestuste loomine muudab teie omavahelist sidet veelgi tugevamaks. Võtke päriselt teineteisele aega. Samas ruumis koos olemine pole koos ajaveetmine.

7. Ära anna alla
Kõike saab parandada! Kui mõlemad pooled on valmis suhte päästmise nimel midagi ohverdama või muutma, on kõik võimalik ja lahkuminek välditav.Vaadatud 779 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

pöördu pääste armee poole

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi