VIDEO: ’kavalpea’ autojuht sisenes ja väljus Tallinna ostukeskuse parklast tõkkepuid vältides

10.04.2024 13:55
NT
Kommentaarid
1
Foto:

Ühel märtsikuu päeval otsustas üks härra külastada Tallinnas Nautica kaubanduskeskust. Eesmärgi saavutamiseks rikkus ta pinutäie liikluseeskirju, saades trahvi ja nüüd veel kuulsaks kah. Ettevõtmise selgemõistuslikkuse paneb kahtluse alla ka teadmine, et selles parklas on esimene tund parkimist tasuta.

„Otsetee pidavat olema ajavõit ja märgates vaba parkimiskohta, võttis härra suuna otse sihtkohale. Asjaolu, et selleks tuli sõita kõnniteel ja turnida üle äärekivi, ei saanud takistuseks, sest selge siht oli ju silme ees,” kirjutab Liiklusjärelvalvekekus.

„Kui sõiduk pargitud ja kaubanduskeskuses vajalikud käigud tehtud, ootas ees juba suurem väljakutse, sest lahkumine oli ootamatult keeruliseks tehtud tõkkepuude, postide ja muude vabas vormis takistustega. Loova lahendusena võeti käiku kõik oskused vigursõidust ja orienteerumisest, ning leiti ka väljapääs, seda küll järjekordselt viisil, mis viisaka liiklemise ja teadmistega liiklusreeglitest tugevalt vastuolus olid.”

„Kus tegijaid, seal ka nägijaid ja ei läinud mitte palju päikesetõuse mööda, kui juhil tuli oma tegemistest aru anda juba politseiasutuses. Kuna töö on tihtipeale tellija materjalist, lähenes ka politsei liiklusreegleid lugedes loovalt ja nii oli härral politseiasutusest lahkudes kaasas 400 euro jagu meeldetuletust liiklusreeglitest.”

Vaadatud 2120 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Lahendus on Nurga taga

Tegu oli kesikrotiga. Need varastavad isegi prügi ja solki.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi