Kolleegi poolpaljad fotod röövisid mõistuse

15.11.2020 23:40
Helen Mandel Illustreeriv foto
Kommentaarid
7
Foto:

Raivo tunnistab hea sõbratariga teed juues, et tundis oma naise seljataga salasuhtesse astudes suurt lootusrikkust ja erutust, ent kokkuvõttes osutus seiklus pigem magedaks.

Raivo on küll keskealine mees, kuid sõna keskeakriis ei taha ta kuuldagi. „See ei ole kriis, kui inimene soovib elada täiel rinnal ning liikuda üha edasi. See on normaalse mehe normaalne vajadus,” põhjendab Raivo.
Riigiametnikuna töötav mees tundis aga käesoleva sügise hakul, et tema elu võimaldab seda edasiliikumist kuidagi liiga vähe. Töö ühes riigiasutuses oli pigem rutiinne ja nüri ning kodu­elu abikaasa Anneliga polnud samuti palju parem.

Ühel ööl enam ei tõusnud
„Mul pole oma naisele ­midagi ette heita,” kinnitab Raivo. „Ta on hea inimene ja truu abikaasa, pigem ilus, pigem tark ning suurepärane ema meie tütrele. Aga ometi tundsin ma, et olen meie suhtest väsinud... Ma teadsin oma naisest ­kõike! Seda, millist pesu ta kannab ja mida talle süüa ja süüa teha meeldib. Ja milline ta on trennist tulles ning milline hommikul ärgates. Teadsin ta šampooni, palsami ja kreemi lõhna, tema kommet vahel salaja külmkapi juures nahistada ning seda, millise liigutusega ta paneb musta pesu pesukasti. Oleksin võinud päeva­täie tema lauseid öelda enne, kui ta neid ise jõuab öelda! Küllap see ongi õnnelik ja turvaline abielu, ent minu jaoks liikus asi lõpuks selleni, et ühel ööl mul oma naise peale enam ei tõusnud...”
Raivo muutub morniks ning ütleb, et see oli tema jaoks šokk. 43aastaselt avastada, et keha veab seksuaalses plaanis alt oli mehele äärmiselt ­ebameeldiv.
„Tegin halva mängu juures hea näo ja hellitasin oma naist teistel viisidel, nagu olekski see minu eesmärk olnud, aga endal polnud mul seda tehes küll mingit seksuaalset tunnet, lihtsalt näitlesin, et vältida oma naise solvamist või, mis veel hullem, mingeid alandavaid arutelusid. Sest olgu meie abieluga asjad pealegi rutiinis, aga mehe kohus on oma naisele ikka mehe eest olla,” märgib Raivo kindlal toonil.

Meel oli õige must
Kui Anneli oli mehe sunnitud, kuid siiski püüdlike helluste keskel orgasmi saanud ja jäi abikaasa käte vahel magama, vaatas Raivo veel kaua öösse ning mõtles oma elu üle järele.
„Meenutasin seal naisi, kellega olen olnud ja kelle vastu põletavat kirge tundnud...” räägib ta. Ühtäkki taipas mees, et neid polegi olnud kuigi palju. Tüdruk keskkoolist ja paar neidu ülikoolist. Mõni juhuslik vahekord malevas või töölähetusel. Kena baaridaam, kellega sai semmitud vahetult enne Annelid...
„Ja see oli kõik! Alla kümne naise! Ja nüüd ähvardas mind korraga impotentsus, mis tähendas, et ei enam, ei kunagi...” meenutab mees oma öist ahastust ning tunnistab, et korra mõtles ta isegi, et kas elul ongi üldse mõtet. Tööl oli igav, abielu pakkus vähe ning seksuaal­elu andis ka signaale, et aeg on joon alla tõmmata.
Suitsiidimõtet mees siiski mõlgutama ei jäänud. Koheselt meenus talle, et olgu selle tööelu või meherolliga kuidas parasjagu on, aga isaroll on tema elus kohe kindlasti olemas ning tütrekest-päiksekest ei jätaks ta kunagi.
Aga meel oli mehel õige must ning head lahendust nagu ei paistnudki. Siis aga tuli ­Raivol idee – prooviks õige täiesti tundmatu naisega!
Litsides käimist pole Raivo kunagi mehevääriliseks teoks pidanud, seepärast otsustas ta enesele armukese hankida. Ja kohe!

Kohtumine kena kolleegiga
Mees tegi enesele Tinderi konto, kuid seal toimuv ei suutnud talle piisavalt huvi pakkuda. Pildikeste ja tekstikeste ­klõpsimine meenutas liigselt seda, mida ta teeb oma ­tööpäeval.
Virtuaalse värgi asemel vaatas Raivo uue pilguga üle oma telefoni ning Facebooki kontaktid ning saatis paarile põgusalt tuttavale naisinimesele kohe ka väikese „Kuidas-elad-ilus-inimene?” sõnumikesed.
Üks neist vastas kohe. See oli Piret ministeeriumist, millega oli Raivo töökoht seotud. Juba esimesest sõnumist tajus Raivo, et see naine võiks olla temast huvitatud küll.
Üks kirjarida järgnes teisele ning juba samal ööl vahetati messengeris ka üpris isiklikku laadi pildimaterjali.
Südame põksudes peitis ­Raivo pildid pesuväel Piretist oma draivikataloogi ning kustutas need siis kahetsus­tundega mobiilist. Enne mängis veel korraks võimalusega nägus ministeeriuminaine poolpaljalt oma telefoni taustapildiks ­seada.
Raivo enesetunne andis teada, et selle naisega ta juba voodis hätta ei jääks ning kohtumine lepiti kokku juba kahe päeva pärast.

Kes keda pettis?
Kui Raivo Piretile külla läks, tundis ta end erutununa nagu koolipoiss. Lilled ja vahuvein kaasas, vahtis ta taksost väljudes ettevaatlikult kahele poole, et mitte mõnd tuttavat kohata.
„Piretiga koos kohvi ja vahuveini juures ning teda emmates sain ma aru küll, mida mu tütar fotofiltrite on rääkinud,” muigab Raivo ning täpsustab, et naine nägi päriselus mõneti igavam välja kui ilupiltidel. Ent see ei seganud meest kuigivõrd ning väike hirmuvõbin, et kas ta ikka seksuaalselt piisavalt kõva mees on, läks ka kähku üle.
„Pärast seksi aga tabasin ma end mõttelt, et huvitav, mis siis edasi peaks saama. Otseselt polnud mul midagi selle vastu, et Piretiga veel kohtuda, aga samas ei tundnud ma selle järele ka mingit erilist vajadust,” meenutab ta.
Olukorra lahendas aga Piret, kes tunnistas ausalt, et tegelikult on tal püsisuhe, aga kuna mees oli teda petnud ning kellegagi juhuvahekorras olnud, tahtis ka naine sarnast vallatust proovida. Ning kui Raivo talle paar ööd tagasi Facebookis kirjutas, tundus see nagu elu märgina – naine, see on sinu võimalus!
Nii leppisid Piret ja Raivo kokku, et on teineteisele seikluse eest tänulikud ning kui suurt soovi on, võivad nad ­edaspidigi ühendust võtta, aga üldiselt proovivad nad siiski oma ­eludega edasi minna.
„Mul olid pärast väga kahetised tunded,” ütleb mees ausalt. „Nagu oleks naise asemel iseennast petnud.”Vaadatud 3423 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Soovitan

Mehe vastu.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi