Kolm O-d, mis kaitsevad su armastust

07.08.2022 23:30
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
3
Foto:

Kui sa oma suhte eest südamega hoolitsed, siis on sul võimalik loodetavasti truudusetust vältida. Abiks on kolm O-d, millele peaksid kogu aeg tähelepanu pöörama. Ja – tähelepanu! – need ei märgigi kolmekordset orgasmi!

1. Ole olemas
Enamik paare, kes püüavad oma abielu parandada või päästa, tunnistavad, et nad olid muude asjadega nii hõivatud ja tagasi vaadates näevad, et nad ei keskendunud enam oma abikaasale. Mitte tahtlikult, vaid see lihtsalt aja jooksul läks nii. Töö, lapsed, Netflix, uusim mäng, mis aitab stressi maandada ja võtab aja, mis enne teineteisele pühendati. Regulaarne koos ajaveetmine on eduka suhte võti!

2. Ole kättesaadav
Kasutage targalt ära need hetked, mil olete koos sama katuse all. Tänapäeva tehnoloogiakeskses maailmas on meil alatasa veel üks „asi“, mida peame tegema ja mis ei lase meil oma partneriga teineteisele otsa vaadata. Sageli veedame me liiga palju aega vaikides, oodates suhtlemiseks avanevat võimalust, või siis sulgume hoopis omaenda maailma, selle asemel, et olla koos omavahel jagatud maailmas.

3. Ole tähelepanelik
Kui olete teineteisest eemal, jälgi igat oma sammu. Petmine ei alga reeglina ühest suurest sammust, vaid mitmest väikesest. Ümbritse ennast hea seltskonnaga. Veeda aega sõpradega, kes väärtustavad sinu abielu. Ja ära astu ise uudis­himust libedale teele, sest üllatus-üllatus, seal on libisemisoht suurem.Vaadatud 880 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

ole sexikas

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi