Kolmepäevane suhe nagu kihutamine kiirteel

02.02.2020 20:40
Mariina Rein Foto: Illustreeriv
Kommentaarid
4
Foto:

Rando on 45aastane Tallinna mees, abielus ja ühe tütre suureks kasvatanud.

Tütar elas juba koos elukaaslasega, aga nädalavahetusel, mida kirjeldame, sõitis ta koos emaga ehk Rando abikaasaga Võrumaale vanaemale külla.
Rando ei planeerinud nädalavahetuseks mingit tegevust. Mõtles algul, et kaupleb end mõne sõbra juurde sauna, aga siis loobus.
Reede pärastlõunal kuulis ta ettevõtte kohvinurgas, et üks kümmekond aastat noorem naiskolleeg kurtis sõbrannale-kolleegile, kuidas ta alles elukaaslasest lahku minnes saab aru, kui kohutavalt alatu see mees oli. Mees olevat mõned äriasjad elukaaslase nimele kirjutanud ja nüüd nõuavad partnerid võlgu sisse naiselt, kes neid võlgu mitte kuidagi tekitanud ei ole.
Marika oli väga kena ja heas sportlikus vormis naine. Rando ja tema olid teretuttavad.

Oskas hästi lohutada
Marika nägi, et Rando kuulab tema juttu. Marika ei ehmunud sellest mitte kuidagi, vaid jäigi justkui Rando kommentaari ootama. “See kõik on selleks, et sa poole aasta pärast võiks öelda: hea, et see kõik möödas on ja hea, et ma kunagi enam niisuguseid vigu ei tee,” ütles Rando
Marika pühkis pisara ja ütles vaikselt “aitäh”. Marika sõbranna läks ära ja nad jäid kahekesi rääkima. Marika jutustas üksikasjalikult oma olukorrast. Tema oli võtnud loomulikuna elukaaslase ettepanekuid, et selle või tolle ettevõtte paneme sinu nimele. Aga nüüd olid kõik need ettevõtted võlgu, mees varjas ennast mingi vanema naise juures ja Marikalt küsiti raha. Naine oli juba juristiga nõu pidanud ja arvas, et on oma nutud ära nutnud.

Algas tormiline nädalavahetus
Äkki tegi Rando endalegi ootamatult ettepaneku, et nad võiks minna kusagile kohvikusse, kui Marikal just kuhugi kiire ei ole. Marika imestas, kuid nõustus. Nad tellisid salatid ja pudeli vahuveini. Rando tundis end ülihästi ja naisega rääkida oli väga meeldiv. Ka Marika oli muutunud rõõmsaks ja ülemeelikuks.
Kohvikust läksid nad edasi ühte baari, kus istusid kõrvuti diivanile ja tellisid taas vahuveini. Marika pea vajus sageli Rando õlale ja naine pani oma kätt Rando põlvele. Seejärel ütles naine, et on ammu tahtnud Randoga lähemalt tuttavaks saada, aga oli ju imelik võõrale mehele läheneda, kui omal mees kodus. Selle peale suudles Rando Marikat. Nad istusid veel mõne aja ja enam ei tahtnud teineteisest lahti lasta. Rando tegi ettepaneku, et ärme oma kodusid mängu too, kuid võiks kuskile hotelli toa võtta ja järgmine päev näiteks spaasse minna. Marika suudles Randot tänumeeles. Rando jõudis mõelda, et kui ta naine kodus oleks, siis ta peaks praegu hüvasti jätma. Aga nad läksid hotelli ja veetsid ülikirgliku öö. Rando tundis ennast nagu tudengipõlves. Ta ütles seda ka Marikale. Marika vastas, et tema tunneb end abituriendina – kõik on nii puhas ja ilus ja värske.

Ilusale reedele järgnes ilus laupäev
Ennelõuna veetsid nad hotellis voodis, siis aga läksid spaasse. Rando ei mõelnud üldse, et äkki mõni tuttav näeb teda. Oma naisel oli ilmselt kõik hästi, kuna ta polnud helistanud ega sõnumit saatnud. Pärast spaad läksid Rando ja Marika taas hotelli ja tegid uinaku. Seejärel seksisid taas, läksid linna peale kolama ja baari. Nad olid nagu noored armunud. Laupäeva õhtul tulid nad hotelli varem kui reede õhtul. Nad jõudsid veel koos vanni minna ja alasti teineteise embuses lamades telekat vaadata.
Pühapäeva keskhommikul pärast ärkamist hakkas Rando reaalelu painet tundma. Ta mõtles, kuidas oleks võimalik Marikaga edaspidi kokku saada. Ega siis naine igal nädalavahetusel oma ema juures käi.
Kui Marika silmad lahti tegi, ütles ta, et hotellis on ka kena, aga kas nad edaspidi võiks ehk Rando juures kohtuda, sest tema korter läheb iga hetk müüki ja asjad ongi tegelikult juba kastides.Kas sul on naine?
Rando punastas ja ütles, et hästi ei saa tema juures kohtuda, sest naine on kogu aeg kodus.
“Kas sul on naine?” pahvatas Marika. Rando pobises, et tema arvas, et Marika teab. Marika ütles, et tema teadis Rando täiskasvanud tütrest, aga ta arvas, et Rando on lahutatud mees. Ja just sellise mulje jättis Rando oma käitumisega.
Rando küsis, mis siis nüüd edasi saab. “Mis siis ikka saab?” imestas Marika. “Lähed koju naise juurde.”
Rando küsis, kas nad veel kohtuvad. “Ma ei kohtu abielus meestega, sest ma ei kavatse ühegi naise järel number 2 olla,” teatas Marika ja hakkas riidesse panema.
Rando istus mornilt omaette.
“Ära nüüd ole nii õnnetu, see oli ju väga ilus nädalavahetus ja sul on veel see pluss, et sul on olemas turvaline kodu,” ütles Marika, kallistas ja suudles Randot ja läinud ta oligi.
Marika edaspidises käitumises ei olnud ühtegi märki, et nad oleks koos nädalavahetuse veetnud, aga samas ei olnud tema käitumises ka ühtegi märki, et ta Rando peale pahane oleks. Nii mõnigi kord sattusid nad kohvinurgas rääkima. Randol oli hea meel, et naine sai tasapisi oma muredest vabaks. Ilmselt alateadlikult hindas Rando ka Marika otsusekindlust temaga salasuhet mitte luua.

Vaadatud 2322 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Eiks

Enamus naisi nii käituvatgi eriti abielu jalg harki. ????

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi