Kuhu kadus eakas kingsepp Endel? Tänavatele? Keldrisse?

22.03.2020 21:30
Hillar Kohv
Kommentaarid
2
Foto:

Mullu augustis jäi teadmata kadunuks vaegkuulja Endel Tamm, kes tegeles aktiivselt ka kingsepatööga ning armastas käia pidevalt Pärnu tänavatel.

Pöördusin paljude selgeltnägijate poole küsimusega, kas nad näevad, mis kingsepp Endliga juhtus.
Vastasid ainult kaks selgeltnägijat. Filmimees ja selgeltnägija Toomas Aria teatas, et Endel Tamm on elus ning omadega segaduses. Kõndivat Pärnus tänavatel sihitult ringi.
Nüüd sain vastuse ka Ukraina selgeltnägijalt Zhanna Sahanenkolt ning temagi info kohaselt on Endel Tamm elus, aga kehvas olukorras.
„Ta oli solvunud, tal oli hinges väga valus. Ta on elus, ma ei näe teda praegu surnute seas, kuid varsti võib tal elu ja surma vahele jääda kitsas toon. Selles hooldekodus nägi ja õppis ta midagi halba, süda sai haavata.
Otsige kodudest, kloostritest või kirikutest. Näidatakse riigimaja, selle kõrval on lesk. See on lähedal. Vesi on lähedal. Ta mõtleb alati maanteele ja mõnele autole. Nüüd pole ma surnute hulgast seda leidnud.
Üldiselt visioonides näen ma tuba, see on nagu riigimaja, aga kuna seal on pime, võib-olla võib selles hooldekodus vaadata keldrit, see asub seal lähedal. Ta on seal. Kuigi ta on elus, kuid väga kurnatud, nõrk, valutab tema hing ja ta on kõiges jõuetu.”Vaadatud 1331 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Lugejale

Küll see koroona v..... külastab ka sind...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi