Kuidas endast kohtingul halb mulje jätta

12.03.2023 23:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
10
Foto:

Paljud naised panevad ilmselt esmakohtingul palju rõhku sellele, et välimus oleks korras. Palju mõeldakse ka sellele, mida selga panna, kuidas juukseid sättida ning kas võiks panna kontsad jalga.

Kuid tuleb välja, et selle asemel mõtleb mees hoopiski, et kas teil on asju, millest omavahel rääkida, kas naine on intelligentne ning kas ta sobib tema ellu. Portaal Your Tango küsis tuhandelt mehelt, mis on nende jaoks esmakohtingul ebaatraktiivne. 35% ütles halb isiksus ja suhtumine, 34% ütles halb vestlus, 16% halvad kombed ning 14% muud.

Hea vestlus on nagu tennis
Nii et pole üllatav, et halb vestlus oli üks populaarsemaid kaebusi. Halb vestlus hõlmab naisi, kes räägivad liiga vähe või liiga palju, räägivad ainult endast või kes räägivad liiga palju isiklikke asju – nagu näiteks endistest poiss-sõpradest, emotsionaalsetest traumadest ja nii edasi.
Meestele ei meeldinud ka vestelda naistega, kes ei teadnud maailmas toimuvast midagi ja oskasid rääkida ainult pealiskaudsetest asjadest. Kokkuvõttes soovisid nad, et kohtinguvestlus kulgeks nagu tennisematš, kus mõlemad pooled panustaksid ja küsiksid üksteise kohta.
Meeste jaoks on ka ebaatraktiivne, kui naine on ebaviisakas teenindajate vastu, on pidevalt telefonis ning eeldab, et mees maksab arve.
Kuigi „halva isiksuse või suhtumise“ määratlus on meeste lõikes erinev, kaebasid paljud mehed naiste üle, kes olid pidevalt väga uhkeldavad, materialistlikud, kellel polnud huumorimeelt või kes tundusid rumalad.

Välimus pole enam kõige olulisem
Kui mees viib naise kohtingule, otsib ta täispaketti! Ta juba teab, milline naine välja näeb. Muidugi on tähtis viisakas välja näha ja plekilisi pluusiga kohtingule mitte minna, kuid ei tohiks kindlasti liiga palju stressis olla selle pärast. See, kuidas naine kohtingul välja näeb, pole pooltki nii oluline, kui arvata võiks!Vaadatud 1325 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Anna end kätte

ja saaja saab skoori suuremaks, ei me ette tea.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi