Küünlad ja teised dekoratsioonid, mis toovad tuppa jõulutunde

27.11.2022 09:45
Kommentaarid
5
Foto:

Talv ja pühadeaeg on periood, kui veedame palju aega kodus koos oma kõige kallimatega. Lisaks sellele on see aasta kõige hygge-likum aeg, sest siis kaunistame enda kodud hubaste dekoratsioonide ja õdusa valgusega.

Olulisel kohal on nii valgusketid, küünlad kui ka muud sisustuselemendid, mis meid rõõmustavad. Millised on need nii öelda kohustuslikud elemendid, mille abil luua mõnus ja hubane pesa jõuluajaks?

Küünlad loovad õdusa valguse
Mis on jõulud ilma küünaldeta?! Küünlad on paljude lemmikud, hämaratel õhtutel saab kodus süüdata küünlad nii õhtusöögilaual kui ka akna peal. Nendega saab luua mõnusa ja romantilise olemise igas toas, ka vannitoas. Võta lõõgastav ja soe vann, pane mängima rahustav muusika ja süüta lõhnaküünlad. Naudi aega iseendaga!
Pikad küünlad sobivad hästi laua katmiseks. Vali kas pastelsed või populaarsed spiraali kujuga küünlad lauale ja naudi mõnusat söögiaega koos kõige kallimatega.
Teeküünlaid kasuta selleks, et need asetada mõne laterna või küünlaaluse sisse. Aseta need kappidele, aknalaudadele või mujale. Leia sobilikud küünlad mugavalt laia valikuga e-poodidest nagu Kaup24 või Hansapost. Oluline on aga see, et tagad alati ohutuse, kui põletad küünlaid. 

Valgusketid toovad tuppa sära
Teine enamlevinud dekoratsioon, mida eestlased armastavad on, valgusketid. Neid saab kasutada mitmel erineval moel, nii jõulukuuse peal kui ka akendel. Samuti saab väiksemad valgusketid panna klaaspurki või -pudelisse, et luua dekoratsioone enda kappidele ja riiulitele. Valguskette soetades veendu, et ostad tooteid, millel on CE-märgis. Kui sa soovid neid kasutada välitingimustes, siis osta sellised, mis on õues kasutamiseks loodud. Kuuseehted loovad jõulumeeleolu
Olenemata sellest, kas sa otsustad enda tuppa tuua kuuse või mitte, saad neile mõeldud ehteid ikka kasutada. Kõige lihtsam on nendega kaunistada kuusepuu, aga kui sa ei soovi seda teha, siis leia võimalusi, kuidas erinevaid ehteid kasutada akende kaunistamiseks. Samuti võid tuua tuppa mõne suurema oksa, panna see põrandavaasi ja kaunistada oks enda lemmikehetega. Lase enda loovusel lennata ja leia erinevaid võimalusi, kuidas ehetega tuba särama lüüa.

Ära unusta piparkookide ja maiuste lõhna
Mis on pühadeaeg ilma mõnusa piparkookide lõhnata?! Veeda aega koos kõige kallimatega, valmistage üheskoos piparkooke ja muidu maiustusi ning looge ühiseid mälestusi. Imeline küpsetiste lõhn loob tõelise meeleolu. Kutsu enda pere ja sõbrad kokku, et valmistada maitsvaid maiuseid ja teisi roogasid, mida hiljem üheskoos nautida. Lõppude lõpuks on pühade ajal kõige olulisemad meie inimesed. Lisaks toiduvalmistamisele on võimalik ka valmistada erinevaid ehteid, millega anda lõplik viimistlus sinu kodu kaunistamisele. Meisterdage erinevaid kaunistusi või pange kokku uksele asetatav pärg. Ammuta inspiratsiooni Pinterestist või mujalt ning tooge üheskoos tõeline jõulumeeleolu tuppa!

 

Vaadatud 578 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Pelageeja Porgand

Hea jõulutuju toob surnud vatnik.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi