Lõvi – rikka hingeeluga võimukas kaaslane

28.07.2019 12:25
Eliise Mäesalu Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
0
Foto:

Lõvi on loomariigi ­kuningas ja kuninglikkus väljendub ka selle tähemärgi all sündinud inimese iseloomus ja käitumises.

Lõvile meeldib tähelepanu ja publiku vaatamisväärsuseks olemine. Ta vajab seltskonda, kelle ees särada. Ole siis selleks publikuks ja tea mängureegleid, kui soovid Lõvi südant vallutada: tee talle komplimente ja ütle meelitusi, austa ja tunnusta teda. Siis hakkab ta möirgamise asemel kiisuna nurru lööma. Kui teda aga vastukarva silitad, hakkab sädemeid lendama ja see teeb teie suhtele kohemaid karuteene. Selles tähtkujus sündinud mees on vaid väliselt pehme loomuga. Tema malbe käitumismaneer ja kannatlikkus on tegelikult nagu tuha all hõõguvad söed, mis on valmis lõkkeks lahvatama, kui teda alandlikuks pead, võtad pähe mõtte ohjad enda kätte haarata ning Lõvi juhtima hakata.
Armastus on Lõvi jaoks väga oluline. Selle puudumine on tema jaoks draama, sest ta vajab imetlust, tunnustust, hoolt ja siiraid suhteid. Tal peab olema sinu elus esimene koht.
Kas ta on armukade? Jah, väga. Sa pead kogu oma ihu ja hingega vaid talle kuuluma. Lõvi-mees hakkab sulle dikteerima, kuidas riietuda, milline soeng sulle sobib, milliseid raamatuid peaksid lugema, kuidas sõpru valida... Ta peab teadma, miks sa poeskäigule enam kui tunni aja kulutasid, keda kohtasid, millest te rääkisite ning kellele või millele sa mõtled, kui salati jaoks mune koorides lihtsalt köögiaknast välja vaatad. Äkki mõtled hoopis kellelegi teisele?!
Seepärast ei tohi kunagi unustada, et Lõvil on tugev, domineeriv ja impulsiivne iseloom. Hoidu isegi süütust flirdist, sest tema jaoks on see vihje lähenevale suhte purunemisele ning su flirdi objekt võib end hoopis haiglavoodist avastada.
Ole valmis Lõvi-mehe tohutut energiat ja entusiasmi rahuliku meelega tasakaalustama ja samuti õpi ära, kuidas teda maha rahustada, kui ta oma „hiigelprobleemid” sulle kaela valab. Kui sa seda ei suuda, võib teie palavast armastusest saada pidev lahinguväli.
Oma kallima ametialast karjääri Lõvi ei talu, sest peab iseend tema karjääriks. Esikohal peavad olema tema ja kodu. Igasugune konkurents häirib teda. Pead olema piisavalt vapper, et kõigi nende tingimustega leppida.
Seltskonda minnes peaksid alati nagu kuninganna esinduslik välja nägema ja ka vastavalt käituma. Siis jätkub tal silmi vaid sinu jaoks. Vastasel juhul ei pruugi sul oma Lõvi-mehega suhtest midagi välja tulla.
Kui selles tähtkujus mees on armastusest abiellunud, saab temast õrn ja hoolitsev abikaasa, aga seda tingimusel, et kõik tiirleb ja pöörleb vaid tema ümber. Kui Lõvile saab osaks austus ja hool, mida ta vajab, on vastutasuks hellust-armastust kuhjaga. Ta ei väsi kordamast, kui kaunis sa oled ja on siis oma armastatu suhtes igas mõttes suur jagaja. Ja mis kõige üllatavam – hoolimata oma romantilisest natuurist jääb ta alati sulle truuks, kui suudad end atraktiivse ja huvitavana hoida.
Kuigi see on kurb, on Lõvil harva suur pere. Enamikul neist pole lapsi või on siis vaid üks järeltulija. Sellest on kahju, kuna Lõvid on väga head isad. Võib-olla võimaldavad nad oma lapsele isegi rohkem, kui vaja oleks. Laps õpib kiiresti oma isa meelitama ja saavutab seetõttu alati oma tahtmise. Aga sina ei tohiks kunagi lastele rohkem tähelepanu osutada kui oma Lõvist-abikaasale.
Lõvi tähemärgi all sündinud mees on loomult suure ego ja kõrge eneseväärikusega. Talle meeldib kõigist teistest tähtsam ja üle olla. Seda tuleb talle aeg-ajalt võimaldada ja tal särada lasta, sest lõvi on ikkagi loomade kuningas. Lase tal siis vahel oma kuningatroonil istuda, seda nautida ja kannata ära tema tujumuutused!
Lõpetuseks mõned põhitõed, mida oma Lõvist kaaslase puhul silmas pidada.

Mida kindlasti tuleks teha:
* Tee talle komplimente ja ütle meelitusi. Lõvi armastab kiitust. Ta tasub sulle rüütelliku armastuse ja heldete kingitustega.
* Lase tal valitseda ning oma hiilgusesära ja populaarsust nautida. Vastutasuks jagab Lõvi seda kõike sinuga.
* Oska hinnata tema saavutusi ja ole talle inspiratsiooniallikaks.
* Ole kuulekas ja nõustu temaga ning jäta talle võimalus egoist olla. Aktsepteeri tema otsekohesuset.
* Näita välja, et ta on sinu jaoks kõige tähtsam inimene. Ava talle oma süda: selle tähemärgi all sündinud mees on võimeline mitte ainult kirglikult armastama, vaid ka täiuslik partner olema.
*Kohtle teda nagu kuningat ja ta on igavesti sinu!

Mida kindlasti ei tohiks teha:
* Lõvi ignoreerida, et tema tähelepanu pälvida. Sel juhul arvab ta, et oled tema vastu huvi kaotanud.
* Püüda teda juhendada, kontrollida, oma tahtmist peale suruda ja takistada teda energiline olemast. Lõvi tahab end mehelikuna tunda ja kõiges domineerida.
* Armukade olla. Las ta särab ja tunneb, et meeldib ka teistele. See on seotud tema egoga.
* Teda avalikult kritiseerida või alavääristada.
Lõvi tähemärgi all sündinud kaaslast võib pidada unistuste meheks, kuid ainult veetlev, intelligentne ja tugev naine on suuteline tema kuninglikku loomust taltsutama...Vaadatud 1322 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi