Maailm pole enam endine – Snoop Dogg lõpetas kanepi kimumise!

17.11.2023 16:25
NT
Kommentaarid
0
Foto:

Staarräppar Snoop Dogg teatas, et ta on kanepi suitsetamisele joone alla tõmmanud. Ta on olnud aastaid üks popkultuuri kuulsamaid „kivimehi“.

Ta ütles, et ta on märganud, et suitsetamine on mõjutama hakanud tema hingamist, häält ja energiat, kirjutab Sky News. Snoop lisas, et on hakanud rohkem sportima, mediteerima ja lugema. Uimast vabanemine on andnud talle rohkem aega veeta ka oma oma naise Shante Taylori ja kolme lapsega. "Olen õnnelikum, rahulikum ja tervem kui kunagi varem. Tunnen, et olen uus inimene - Snoop Dogg 2.0," ütles ta. Ta lisas, et ei kahetse oma minevikku, vaid on vigadest õppinud.

"Ma ei häbene oma suitsetamist. See oli minu valik. See oli minu elu. See oli minu kogemus. Olen selle üle uhke. Aga olen ühtlasi uhke, et sain sellest üle. Olen kasvanud ja arenenud.“ Snoop Dogg rõhutas, et ta ei taha kedagi mõjutada ega õpetada, vaid lihtsalt jagada oma lugu: "Ma ei ütle, et kõik peaksid suitsetamisest loobuma. Ütlen hoopis, et see oli minu otsus. Ja see on olnud minu jaoks parim otsus. Loodan, et see inspireerib kedagi, kes on samas olukorras nagu mina varem.“

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg)Vaadatud 2649 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi