Mees armukesele: „Sellesse topsi jääb ainult minu hambahari!”

30.10.2022 22:30
Helen Mandel Illustreeriv foto
Kommentaarid
9
Foto:

Peeter peab mitut endast tunduvalt nooremat armukest, kuid on kindel, et püsivat suhet ei tahaks ta luua mitte kellegagi neist.

Hiljuti oma esimest suurt juubelit tähistanud pealinnamees Peeter on jäänud elus üsna üksi. Täiskasvanud poeg elab kodust kaugel ning naisele teatas Peeter pärast poja ärasõitu, et soovib lahutust.
Ehkki mees väljendab, et on „üksi nagu hunt laanes”, ei kahetse ta midagi. Just selline elu talle meeldib.
„Minu töö ja mina,” seletab ühes suuremas tööstusettevõttes finantsjuhina töötav Peeter uhkelt. Oma tööle ongi mees kõige enam pühendunud: ta lahkub kodust varavalges ning jõuab tagasi üsna hilja.
See kõik aga ei tähenda, et Peetrile seks ja naised ei meeldiks. Pigem vastupidi!

Keskmisest kõrgemad vajadused
„Mu mehelikud vajadused on tegelikult vist keskmisest palju kõrgemad,” ütleb mees mõtlikult. Oletatava keskmise on ta pannud kokku nende juttude põhjal, mida räägivad sõbrad saunaõhtutel, mida ta on lugenud ajakirjandusest ning mida räägivad meestearstid.
„Mis tähendab – võimekuse langus? Mul ei lange ei võimekus ega ka miski muu asi,” irvitab mees suisa saatanlikult. „Ma ei kujuta ette, et oleksin selline suss-mees, kes seksib korra-paar nädalas, siis kui proual tuju on. Tõeline mees vajab seksi nagu õhku ja vett – olgu aga olla!”
Et see „olgu olla” reaalselt tagatud oleks, on Peetril päris mitu armukest. Neid iseloomustab see, et nad on mehest tükk maad nooremad, nad pole üksteise olemasolust teadlikud ning vähemalt praegu arvab mees, et neil pole vähimatki lootust teda n-ö ära kodustada.
„Ma olen metsloom, kiskja,” põhjendab Peeter. Vestluskaaslase kerkinud kulme nähes märgib ta küll kohe, et siiski mitte kiskja selles tähenduses, nagu näiteks Rappija Jack või mõni muu sarimõrvar, vaid ikka sellest loogikast lähtudes, et peab jahti üksi ja hämaruses ega kavatse oma koobast kellegagi jagada.

Naised on pea ainus kuluartikkel
Rahamuret Peetril pole. Tema palk on korralik ning kulud pigem väikesed. „Elan ökonoomses kahetoalises, suuremat ma ei vaja. Mul on kolm kvaliteetset ülikonda, mõned teksased ja mõned särgid. Mantel ja mõned joped. Ma söön vähe ega vaja trennitegemiseks midagi peale mõne ruutmeetri põranda ja oma keha. Autot ma ei vaja, sest kõnnin meeleldi või võtan takso. Mulle meeldib investeerida ja kokkuvõttes on mul märksa enam raha kui ma selles elus ära kulutada suudan. Ainus tõsisem kuluartikkel ongi ilusad naised.”
Tasulisi seksiteenuseid Peeter ei tarbi. Kunagi ammu-ammu, üheksakümnendatel korra proovis ja rohkem pole tahtnud.
„Mulle meeldivad sellised naised, kes mind tahavad. Ja muidugi pole mul kahju siis välja teha ja naisele midagi kinkida. Need lõhnad ja värgid ei maksa ju tegelikult midagi, aga naised on vaimustuses. Kulda ja teemante ma eriti ei kingi, ega ma mingi tuhande ühe öö Türgi kunn ei ole,” seletab mees.

Püsisuhet ei taha
Oma ea kohta on Peeter vaieldamatult heas vormis. Intelligentne ka. Eriti majandusest ja rahandusest rääkides, aga nende tuules on tal ka head teadmised poliitikast. Reisida meeldib talle samuti, kõige sagedamini mõnda kuurortisse puhkama. Vahel võtab mõne sõbratari ka kaasa.
Tekib küsimus, miks pole Peetril ühtki püsisuhet – ehkki armukestest pole justkui puudust.
„Ma ei taha,” ütleb mees siiralt. „Mitte kedagi ei taha.”
Ta peab hetke pausi ning põhjendab siis, mis see täpselt on, mida ta ei taha. Ei taha teist sussipaari, mis ajas paratamatult lääbakaks kulub. Ei taha küsimust „Mis me täna õhtuks süüa teeme?” Ei taha näha naise kreeme ja kosmeetikat ning naist iluprotseduure tegemas. Ei taha näha teist raseerijat ega teist hambaharja oma vannitoas.
„Selle hambaharja teemaga ma solvasin ühe kena naise ära ka,” meenutab Peeter. Sõbranna Tiina tuli talle nädalavahetuseks külla ning pani täiesti iseenesestmõistetavalt oma hambaharja Peetri omaga ühte topsi. Mees reageeris nii, et tõi köögist väikese taldriku ning asetas naise hambaharja sinna. Ise seletas Tiinale lahti ka, et tema topsis käib alati ja ainult üks hambahari.
„Natuke kehvasti läks,” tunnistab Peeter. Kuid lisab samas, et ega tal väga kahju ei ole ka. Temal on naistele pakkuda kohustustevaba seksi, tema makstud ajaveetmist ja enda seltskonda. Kellele see ei sobi, sellega pole tal midagi teha.
Ka endavanuste naistega ei taha Peeter palju tegemist teha. Igav olevat ja ikka kisub jutt pensionisammaste ja „koos on kergem” teema peale.
„Aga see ei ole minu maailm ega mõtteviis. Vähemalt praegu mitte,” on mees kindel. Kuni on tervist ja elulusti ja noori armukesi, võiks see tema poolest nii kesta veel kümme-kakskümmend aastat.Vaadatud 1232 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Lugejad saage aru

siin on tegemist piltliku kirjeldusega- tegelikkuses sellel Peetril ei meeldinud, et armukesel oli ka teine armuke-mees tekkinud ja nii ta ütleski: sinu tops on kindla jaoks:) See on see , epiteet?:)

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi