Juhtkiri: Mängupõrgu ja majanduslangus

01.06.2008 10:00
Kommentaarid
0
Foto:

Mündikõlin on kaasaegses kasiinos juba võõravõitu mõiste - kupüüride sahin kõlab tõepärasemalt. 

Majanduslangus? Võib-olla, kuid mängupõrgud näivad oaasina, kuhu langustel ja jahenemistel vähemalt pealiskaudselt sisse piiludes asja  pole. Üllatavalt mõjus Eesti Hasartmängude Korraldajate Liidu juhi Tõnis Rüüteli seisukoht Äripäevas - paljud siinsed harsartmängukorraldajad olla kahjumis.
Lipulaeva Olympicut see ilmselt ei puuduta - see suurendab turuosa ning hoolitseb püsiklientidele suunatud turunduse (elik tüütamise) eest vaata et paremini kui... no näiteks EMT. Vähemalt mängima meelitavate sõnumite arvu ning mängurite postkastidesse tulevate reklaambülletäänide hulka võrreldes.
 Ent mitte ainult lipulaev ja mitte ainult pealinnas ! Ka vähem tuntud kaubamärkide all ja väiksemates paikades tegutsevad kasiinod investeerivad üha kallimatesse ja uhkematesse aparaatidesse, et mänguritearmeele üha kuumemat meelelahutust pakkuda ning nende raha endale saada.
Kuidas ühitada mõttes mängupõrgute silmnähtavalt suurenevaid investeeringuid jutuga sellest, et raskel ajal käiakse vähem mängimas ning majanduslangus teeb "meelelahutajatele" liiga?
Rahapesu? Kes teab... Kui karistusseadustiku muutused vastu võetakse, muutub rahapesuteema senisest aktuaalsemaks. Eks näis, kas ja kuivõrd see mängupõrguid puudutama hakkab.

Anne-Mari AlverVaadatud 42 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi