Murest murtud ­naine: „Sensitiiv tegi mu ­mehest impotendi!”

10.01.2021 23:30
Helen Mandel Illustreeriv foto
Kommentaarid
17
Foto:

Dagni ei hoia sõnu tagasi, kui räägib olukorrast, kuhu ta on sattunud – naine tunnistab, et elu on muutunud nii keeruliseks, et ta ei tea enam, kas suudab lahutuse künnisele jõudnud perekonda koos hoida.

Kui Dagni ja Raivo kuus aastat tagasi kohtusid, süttis armuleek kiiresti. Naine ütleb, et mehes meeldis talle praktiliselt kõik, nii välimus kui ka üldine olek. Peatselt selgus, et paaril on ka hea seksuaalne klapp ning lisaks sellele üsna sarnane suhtumine suhtes ja pereelus olulistesse teemadesse.
Nii ei läinud aastatki, kui nad kolisid juba kokku. Veidi vähem kui kahe aasta pärast said nad tütre ning siis veel kaks aastat hiljem teisegi.
Õnn tundus olevat mitte enam käeulatuses vaid suisa käes!

Suhe hakkas alla käima
Dagni tunnistab, et seda, kustmaalt nende suhe vaikselt alla käima hakkas, ei suuda ta ­üheselt öeldagi.
„Kõik oli justkui hästi, kuigi olime vahepeal ikka meeletult väsinud. Väikelaps ja beebi korraga on väga suur koormus. Püüdsin Raivot säästa, et ta suudaks tööl käia ning tean ka, et mees püüdis mind säästa, et ma ikka laste ja iseendaga ­toime tuleksin.”
Naine usub, et laste kasvatamine liitis neid emotsionaalselt senisest veelgi enam, löök saabus aga hoopis... altpoolt vööd.
„Ausalt öeldes jõudsin ma seksist lausa ära võõrduda,” ütleb naine. „Mul olid rasked sünnitused, olin pidevalt magamata, mure ja vastutus väikeste pärast koormasid samuti. Seks ei tulnud meeldegi...”
Naine ütleb, et kuna ta ­seksist ei mõelnud, ei osanud ta sellest ka puudust tunda. „Kireks ja romantikaks pole lapsevanematel just häid võimalusi,” ütleb ta.

Romantika taastumine
Kui aga mees talle selle­kohaseid vihjeid hakkas tegema ning naist voodisse meelitama, oli Dagni korraks lausa ­jahmunud, siis aga väga õnnelik.
„Nii tore oli avastada, et ma olen ikka veel tahetud ja et ­tahtjaks on ainus mees maailmas, keda ma armastan...” Kui Dagni seda ütleb, süttivad ta silmades väikesed sädemed ning muidu üpris terav suunurk pehmeneb ilusaks naeratuseks.
„Raivo tõi mulle lilli ja uue lõhnavee... Sellise hea ja kalli, nagu mulle vanasti meeldis, ­natuke vürtsise lõhnaga,” ­kudrutab naine seda meenutadeski. „Ja siis tegi veel ­jalgadele massaaži... Ma ei tea, kuidas teised naised reageeriksid, aga minu jaoks ja selle mehega polnud rohkem vajagi, et tuleks jälle meelde, kuidas kõik algas ja kui mõnus meil alati voodis oli.”

„Püksid all ja mask ees?”
Naine lõi end õhtul veidi üles, sättis juukseid ning valis eriti kena ööpesu. Nagu tellitud, jäid ka lapsed sel õhtul ilma erilise pingutamiseta magama, nii et vanematel oli voodivallatusteks vaba voli.
Dagni pettumuseks aga seksist asja ei saanudki. „Kõik oli nii tore, aga midagi ei ­juhtunudki,” tunnistab ta.
Naine ei pidanud seda aga eriti suureks õnnetuseks ning leidis, et on siiski tore, et nad on omavahelise intiimsuse taas üles leidnud.
See oligi kahtlemata tore, kuid midagi enamat ei toimunud ning Raivo tunnistas ­naisele ausalt, et armastab teda väga, aga oma kehast ei saa üldse aru.
Dagni luges netist, et selliseid asju juhtub ­lapsevanematega alailma ning näitas vastavaid artikleid ka Raivole. Lisaks soovitati sellistel puhkudel ka ­seksuoloogiga nõu pidada.
See mõte mehele ei meeldinud. „Mismoodi praegu arsti juures käiakse?” küsis ta ­naiselt. „Püksid all ja mask ees?”

Mees valis nõia
Dagni arvates oli neil aega küll ning kiiresti poleks üldse olnud vaja midagi ette võtta. Raivot aga segas väga, et ta ei suuda oma ­armsale naisele piisavalt mees olla.
Murelik härra langetas oma hinge- ja ihumures veidi kummalise otsuse ning otsustas minna nõialt nõu saama.
Dagni suhtus sellessegi ­uudisesse rahulikult. Kui mees tunneb, et see talle head teeb, miks siis mitte, mõtles ta.
Naise tolerants sai aga otsa, kui mees nõiduslikult visiidilt väga sünges meeleolus tagasi jõudis. Nimelt oli internetist leitud „selgeltnägija” mehele öelnud, et tolle intiimprobleemide läte olla selles, et oma naine ei armasta meest piisavalt ega ole kunagi armastanud. Ja et mees saab alumised värgid korda, kui selle naise maha jätab ning uue ja parema leiab.

Seksist enam asja ei ­saanudki
„Kõige õudsem oli aga see, et selline rumal jutt hakkas Raivot väga mõjutama,” ohkab Dagni. Mees hakkas oma naist iga­sugustes asjades kahtlustama, näiteks selles, et naine teda ­petab, kui mees on tööl.
Tasapisi tekkisid pere igapäevaellu tülid – etteheited ja tõestamised kuulusid peatselt juba iga vestluse juurde.
Dagni tundis oma kunagisest heast mehest hirmsasti puudust ning otsustas mehe ise ära võrgutada ning nõiakütked lõhkuda.
Selgus aga nukker tõsiasi – kui enne seks eriti nagu ei õnnestunud, siis nüüd puudus mehel igasugune sellealane võimekus. Omavahelist läbisaamist see loomulikult ei ­parandanud ning tülid teemal „nagunii on naine süüdi, sest isegi selgeltnägija suudab seda kirjeldada” kestsid üha edasi.
Ühel hetkel tundus lahutada kõige lihtsam. Paar pole seda teinud üksnes seepärast, et nad ei taha koroonaviiruse ohus käia mööda ametkondi.
Dagni aga ei kavatse eluga edasi liikuda ning loodab, et kuna nad suhtlevad laste pärast mehega siiski üsna tihedalt, taastub ehk ka omavaheline ­lähedus.
„Ta on minu tütarde isa ja ma armastan teda,” ütleb naine kurvalt, ent ometi on tema hääles ka veidi lootust. Kui aga jutt veel nõiale kaldub, on Dagni ­päris tige, sest ta on kindel, et just sinna pöördumise järel sattus nende abielu päris kriisi.Vaadatud 2294 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
alusta,siis

kaja goldbergist

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi