Oi, appi, mees nõuab, et ma end peseks!

13.11.2022 22:20
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
10
Foto:

„Abikaasa ütles mulle, et mõned tema nõudmised võiksid olla täidetud, et meie seks oleks parem,“ kirjutas mures naine foorumisse, uurides, mida teised sellest arvavad – kas kõik on ikka normaalne?

Postituse alguses kirjeldas ta, et abikaasa on talle ette heitnud muret erektsiooni saavutamisega, millele naine polevat piisavalt kaasa aidanud. „Ta ütles, et tal on mõned nõudmised, mis võiksid seksi paremaks muuta. Ta ei oota, et ma neid iga kord täidaksin, aga vahel võiksin,“ lisas naine.
Millised need siis on? Listis olid sellised nõudmised nagu kerge jumestus, karvavaba intiimpiirkond ja natukenegi kammitud juuksed. Samuti nõudis mees, et naine peaks ennast enne seksi ka pesema.
„Kas need on mõistlikud asjad?“ uuris naine foorumis. „Kui aus olla, siis ma ei vaevuks neid asju seksi pärast tegema, aga samas saan aru, et seks põhineb vastastikusel atraktiivsusel, nii et ilmselt olen laisk, et neid teha.“

Aga mida teised arvavad?
„Tegelikult üritame ka last saada ja see on nii väsitav, et ma ei lase end abikaasa nõudmistest häirida,“ lisas naine, ja soovis juba eos, et inimesed ei hakkaks tema kaasa kohta halvasti kirjutama, sest see ei olnud küsimuse eesmärk. „Mind siiralt huvitab, kas teised pingutavad seksi nimel ja teevad neid asju iseenesestmõistetavalt? Kui nii, siis kas mu abikaasa nimekiri tundub mõistlik?“ uuris ta.
Vastuseid tuli erinevaid. „Oh kullake, kui proovid rasestuda ja teil on selline probleem juba enne lapsi, siis ma ei arva, et su sekselu väga kaua kestab,“ kirjutas üks kasutaja.
„See kõlab nii, nagu ta hiiliks enda probleemist kõrvale andes sulle tobeda listi nõudmistega, mida sa ei suuda täita, et ta saaks sind süüdistada selle asemel, et ise vastutus võtta,“ kirjutas teine.
„Kui mees paluks mul enne seksi intiimpiirkonna puhtaks raseerida ja ennast meikida, oleksin ma läinud,“ kõlas järgmine kommentaar.

Vastandlikud seisukohad
„Ma ei saaks sellise mehega last.“
„Kõlab, nagu ta kritiseeriks sind oma ebakindluse pärast.“
„Kes üldse tuleb mõttele, et peaksid ennast enne voodisse minekut meikima?“
„See on lihtsalt veider.“
Kuid oli ka arvamusi, et mehe nõudmised ei ole midagi imelikku. „Ma arvan, et hügieen on minimaalne pingutus,“ kirjutas üks.
„See on mõlema jaoks väga ebameeldiv, kui üks osapooltest pole end pesnud.“
„Kui sa ei viitsi ennast pesta…siis ma ei kujuta ette, et seks võiks üldse lõbus olla.“
„Ma oleksin arvanud, et enda pesemine on iseenesestmõistetav.“Vaadatud 1633 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Aiko

Tere ma tahaks sinuga suu sexsi teha nii et su suu oleks spermat täis

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi