Õnnetu naine: grupiseks tegi mind armukadedaks ja lõhkus suhte

29.12.2019 15:40
Mariina Rein Foto: Illustreeriv
Kommentaarid
17
Foto:

Merje ja Kaspar tutvusid erootikaportaalis Iha. Kaspar oli aasta ­aega olnud lahutatud ja uut kooselu tal polnud.

Merje oli abielus, aga ta mehel oli üsna avalik armuke ja Merje otsis uusi elamusi, sest ka tema mees otsis ju sama.
Nad kirjutasid enne reaalset kokkusaamist kolm kuud. Enne seda oli Merje juba kohtunud kahe Ihast leitud naisega. Ta oli mõned aastad tagasi avastanud, et ka naised erutavad teda, aga polnud midagi naisega olemiseks ette võtnud. Saatus ei viinud kellegagi kokku ja ta ise väga ei otsinud.
Mõlemad kohtumised naistega meeldisid talle väga. Ta jagas oma kogemusi ka Kaspariga. Kaspar kirjutas vastu, et tema mulje põhjal Merje tõesti nautis seksi nimetatud naistega ning sooviks seda erutavaid seiklust kõrvalt vaadata. Merje vastas, et ta võib ju mõlemalt küsida, mis nad sellest arvavad.
Üks tema partner kirjutas, et tema ihaldab Merjet, aga mingit meest ta sinna kõrvale vaatama ei taha. Teine Merje naispartner aga küsis, miks see mees peab pealt vaatama, las saab ikka ka ise naudingust osa.

Kaks naist ja üks mees
Sellega oli plaan sündinud. Nad ei jõudnudki kahekesi kohtuda, vaid kohtusid kohe kolmekesi. Merje ja Anneli tulid koos Kaspari juurde. Nad kallistasid ja suudlesid ja siis istusid juttu ajama. Et pingeid maha saada, jõid nad veini. Siis põlvitas Anneli Merje ette, lükkas seeliku üles ja hakkas teda keelega hellitama. Kaspar läks Anneli taha, hellitas teda ja siis hakkas tagant võtma. Anneli ja Kaspar oigasid väga kõvasti.
Merje mõtles, et temaga pole Kaspar nii kirglikult ja häälekalt seksinud. Ta tegi ettepaneku, et vahetaks Anneliga kohad ära, ja sai kohe aru, et Kasparile see ei meeldi. Anneli ja Kaspar võtsid ettepaneku siiski vastu, aga paari minuti pärast heitis Kaspar pikali ja tõmbas Anneli enda peale.
Nüüd Merje solvus ja läks ära kööki veini jooma. Kui ta nende kahe juurde kümne minuti pärast tagasi läks, istus Kaspar diivanil, Anneli tema peal ja nad suudlesid. Merje ütles, et nüüd aitab küll ja et Anneli võiks nüüd koju minna.

Polnud see, mida ta ootas
Kaspar muudkui palus vabandust. Kui Anneli oli lahkunud, ründas Merje meest süüdistusega, et too pööras Annelile palju rohkem tähelepanu kui talle ja see, mis juhtus, polnud üldse see, mida tema ootas.
Kaspar ütles, et tema küll ei märganud, et ta Annelile rohkem tähelepanu pööras. Ja lisas siis, et Anneli on ju ahvatlev naine, miks mitte talle tähelepanu pöörata, kui nad juba kokku said.
Merje tundis tohutut armukadedust. Kaspar ütles, et kõik on hästi ja edaspidi võivad nad ilma Annelita kohtuda.Telefonisaladused tulevad välja
Paar nädalat hiljem, kui nad jälle kohtusid, jäi Kaspar pärast seksi magama ja Merjel tekkis tohutu soov tema telefonist uurida, kellele ta on helistanud või sõnumeid saatnud.
Lugu sai alguse tegelikult sellest, et Kaspari taskus olnud telefon hakkas hääletuna vilkuma ja Merje võttis telefoni. Ekraanil plinkis Anneli nimi. Nii mugav mees, pole viitsinud teda isegi mõne teise nime alla peita, mõtles Merje esialgu, aga siis tundis, kuidas temas kerkib viha nende kahe vastu. Nad ikkagi suhtlevad!
Kui Anneli kõne lõpetas, hakkas Merje uurima Kaspari telefoni. Sealt vaatas vastu tema jaoks lausa õudus: rohkelt erootilisi sõnumeid, kohtumispaikade kokkuleppimisi. Muu hulgas ka Kaspari teade, et ta ei suuda enne magamajäämist Annelit oma mõtetest välja saada. Anneli vastas samaga.
Merje tundis, et silme eest läheb mustaks. Ta pani Kaspari telefoni tagasi, äratas mehe üles ja palus selgitust.
Kaspar ei osanudki midagi selgitada – kõik ongi nii, nagu telefonist paistab. Lisas veel, et Anneli on tõesti tema südames ja et tal on väga kahju.
Merje kaotas ühe õhtuga nii kalli mehe kui ka sõbranna.

Vaadatud 4063 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
vana naine

Tänapäeval on seximine nagu võimlemine, vahet pole kas meestega või naistega, oluline, et harjutused saab sooritatud. Keegi ei küsi enam tunnetest, ei aust, ei häbist... Ainuke tõde on see, et, kes palju valib, saab vähe...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi