Paparatso: Eda-Ines Etti salajane pesa

08.03.2020 17:25
Nelli Teataja
Kommentaarid
9
Foto:

Popstaar Eda-Ines Etti elab kinnisturaamatu andmetel J. Poska tänaval asuva korrusmaja 1toalises korteris.

Korrus asub keldrikorrusel ja suurust on 34,4 m². Maja ise on kolmekorruseline ja ehitati aastal 1949.
Kinnistul asub kaks korrusmaja, majad on täielikult renoveeritud: uus fassaad, uus valtsplekk-katus, remonditud trepikojad ja korrastatud hoov. Hoone restaureerimisel on järgitud põhimõtet säilitada olemasolevat ja järgida nn vana eestiaegset stiili. Eda-Ines Etti kodul on väga hea asukoht, kõik eluks vajalik on käe-jala juures, Torupilli Selver jm kauplused, koolid, lasteaiad, vaba aja veetmiseks ja jalutamiseks Kadrioru park. Südalinn on väikese jalutuskäigu kaugusel.
Eda-Ines Etti sündis 1981. aastal Haapsalus Tiina ja Avo Etti peres, tal on vend Ivo Etti ja poolõde Kristel Prikko. Paar aastat hiljem kolis pere Väike-Maarjasse, kus Ines hakkas osa võtma kohalikest lauluvõistlustest, saavutades tihti auhinnalisi kohti.
Etti muusikaline karjäär algas pärast osalemist laulukonkursil "Kaks takti ette", kui lauljatar Maiken soovitas teda 2QS Productioni projekti "Class Act"; koos salvestati 2 lugu, millest "Lift Me Higher" osutus edukaks.
Pärast Inese esinemist 2000. aasta Eurovisioonil müüdi tema singlit "Once in a Lifetime" ka rahvusvahelisel turul, singlit saatis mõnes riigis märkimisväärne edu ja Ines sai esineda mitmel pool Euroopas.Vaadatud 2333 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
to-Voova

Head kargutamist...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi